دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط bk_unforgiven, ‏Jun 9, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    daniel
    بازی من رجیون all هست. میتونید بگید کدومشه.
    cusa00419
    cusa00411
    چون الان مثل این لینک
    Grand Theft Auto V Release Information for PlayStation 4 - GameFAQs

زده 419 واسه us
    زده 411 واسه eu
    زده 7010 واسه as
    419 واسه ko

2. Gold User

بهتره با نرم افزار کد بازیو دربیارید که اشتباه نشه

3. کاربر سایت

نام:
    یوسف
    دوستان یک سوال دیگه. آیا برای نصب آپدیت هم بعد از این که فایلهای آپدیت رو ریختیم داخل پوشه ای تو کامپیوتر، به همون روش نصب بازی عمل می کنیم یا روش دیگه ای داره؟

4. Gold User

روش یکیه
    فقط حتما باید اخرین اپدیت باشه وگرنه منتقل نمیشه

5. کاربر سایت

نام:
    یوسف
    یعنی مثلا برای یه بازی آپدیت ۱.۵ اومده باشه و بعد از اون هم ۱.۷ اومده باشه، به تنهایی ۱.۷ رو دانلود کنیم کفایت می کنه؟

6. Gold User

بله فقط باید اخرین اپدیت باشه
    اپدیت قدیمی منتقل هم نمیشه

7. کاربر سایت

نام:
    Amir
    آخرین آپدیت Call of duty Modern warfare همون 1.11 هست؟
    کسی لینکشو داره؟ نسخه 03522
    اصلن آپدیت جدیدتر اومده یا نه؟

8. کاربر سایت

سلام وقت بخیر.میشه بدون مودم دیتارو انتقال داد؟؟

9. کاربر سایت

دوستان من از وقتی ای پی این برنامه رو دادم به کنسول دیگه به نت وصل نمیشه! مثلا در حالت عادی میخام کنسول رو به نت با وای فای وصل کنم ارور میده. پرو.کسی رو هم do not use میزارم ولی بازم ارور میده به نت وصل نمیشه. مشکل از چیه؟؟

10. کاربر سایت

نام:
    حامد
    دوستان من یک مشکلی دارم که قبلا توی ps3 یا همین اوایل ps4 نبود میخواستم ببینم راهی داره که موقع دانلود (یا همون انتقال) فایل من چند پارتی نشه !؟ (چند پارتی منظورم موقع دانلود نیست میدونم هر پارت 4گیگ هست موقع دانلود یا همون انتقال به کنسول هست، توی عکس مشخصه)
    یک عکس هم میزارم. توی عکس نگاه کنید همه بازی ها چند پارت شده واسه دانلود . مثلاً مورتال 14گیگ یه پارته الباقی رفته پارت دو ! بعد مشکل اینجاس موقع انتقال از PC به کنسول شروع به انتقال پارت 14 گیگی میکنه و پارت دوم و شروع به دانلود میکنه و از حجم اینترنتم کسر میشه !
    راه حلی داره ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

11. کاربر سایت

نام:
    حمید
    پارتی که حجمش کمتره آپدیت بازی هست و اونی که حجمش بیشتره فایل اصلی بازی هست
    باید آخرین آپدیت بازی با فایل های خود بازی کنار همدیگه باشن که درست ریخته بشه
    دیگه نمیدونم چرا اول آپدیت بازی رو می ریزه !!

usbili این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    رامین
    فایل چند پارتی نشده. اون 14 گیگ که میبینید مقدار دیتایی از کل دیتا هست که با دانلود/انتقال داده شدنش میتونید بازی رو اجرا کنید وگرنه کل حجم دیتا رو یه تیکه میریزه و پارت پارت شدنی در کار نیست. در واقع حجم دانلود و انتقال بازی همون پایینی هست و اون 14 گیگ هم جزء همون پایینیه فقط یه نشانگر هست که بهتون بگه تا اینقدرش که انتقال داده بشه میتونید بازی رو اجرا کنید. با دقت کنارش رو بخونید: Data to start application.
    آپدیت بازی هم همراه همین ریخته میشه و جداگونه نیست. اگه با PSX انتقال میدید نگران نباشید از حجم اینترنتتون چیزی کم نمیشه.

mikelwar, usbili و Blood Brothers این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    یوسف
    دوست عزیز برای من هم همین مشکل پیش اومده بود رفتم از آنتی ویروسم فایروال رو غیرفعال کردم درست شد

14. کاربر سایت

سلام دوستان ، چجوری همون اول که میخوام دیتا های یه بازی رو بذارم برا دانلود آپدیت هاشم بذارم ؟ چون وارد کردنشون توسط PSX به ترتیب خاصی نیست یهو داره پکیج 5 وارد میکنه میره رو آپدیت چن دقیقه بعد دوباره میره رو پکیج 4 و ... بعد یهو میبینی باز آپدیت میاد و مجبوری بذاری دانلود شبانه یه روز دیگه صبر کنی . راهی داره از همون اول همه آپدیت هارو بذارم دانلود ؟

15. کاربر سایت

نام:
    ALI
    درود
    دوست عزیز ببینید وقتی شما بازی رو برا دانلود میزارید دیتایی که اون بازی داره شامل خود بازی اصلی و تمامی آپدیتایی هست که تا حالا براش اومده ( اپدیت ها!! نه dlc . برای dlc باید جداگونه خریداری بشن مگر اینکه نسخه سال رو خریداری کرده باشید) البته حتما باید توجه کنید که نسخه ی شما FULL GAME باشه که 99 درصد مواقع هم همینطوره ، پس مشکلی از لحاظ آپدیت اینا وجود نداره مگر اینکه حالا بعدا آپدیت جدیدی براش بیاد که خوب این قضیش کلا فرق داره با اون موضوعی که شما ذکر کردی .
    ..........................
    مورد بعدی هم اینکه نحوه ی ریختن بازی از psx رو حتما شما دارید اشتباه انجام میدید چون امکان نداره از پکیج 5 بره رو پکیج 4، اگه شما تمامی کارا رو درست انجام داده باشید از پکیج 0 شروع میکنه حالا تا اون پکیجی که بازی شما داره مثلا 7 ، یا 8 و..... در مورد اینکه هم میگید یهو وسطش آپدیت میکنه دقیقا منظورتونو متوجه نمیشم ولی همان طور که گفتم به احتمال زیاد شما مراحل ریختن دیتا رو اشتباه انجام میدید که پیشنهاد من اینه که یه بار دیگه آموزش های کار با برنامه psx که توی همین انجمن دوستان زحمت کشیدن گذاشتن یا مثلا اگه دوست داشتید تو نت یه سرچ ساده کنید حتما جواب میگیرید

این صفحه را به اشتراک بگذارید