1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط bk_unforgiven, ‏Jun 9, 2014.

1. Gold User

دفعه بعد باز باید همشو دانلود کنید

2. کاربر سایت

نام:
    یوسف
    دوست عزیز من هم یه سوالی دارم احتمالا قبلا دوستان پرسیدن اما نتونستم همه ۱۶۷ صفحه رو مطالعه کنم. من یه پی سی دارم، یه مودم چهار پورته وای فای دار، یه پی اس ۴. میتونم با استفاده از کابل، پی سی رو به مودم و در نتیجه به اینترنت وصل کنم. سوال اینه که میتونم با استفاده از وای فای پی اس ۴ رو به مودم وصل کنم و در این صورت آیا اون تنظیمات اعداد و ارقام لازمه؟ اگر ممکنه برای یه یوزر مبتدی توضیح بدین.

3. Gold User

بله ميتونيد
    سرعت انتقالش هم حدود ١٠مگ ميشه (با كنسول بازي كنيد باز مياد پايينتر)
    وقتي نرم افزار رو باز ميكنيد بهتون يه اي پي پورت ميده اونو نگه داريد
    بريد داخل كنسول قسمت كانكشن موقعي كه ميخوايد كنسولو به واي فاي وصل كنيد ازتون ميپرسه به چه روشي ميخوايد اين كار رو بكنيد شما گزينه custom رو بزنيد تنظيمات رو دست نزنيد (رو هموني كه هست ضربدر بزنيد بره جلو خودش حالت اتوماتيك ميذاره) تا برسيد به تنظيمات پروكسي
    اونجا گزينه use بزنيد و بعد اي پي پورت برنامرو وارد كنيد و بعدم نرم افزار رو باز كنيد
    برنامه متصل ميشه
    بعد از اينكه كارتون تموم شد براي وصل كردن كنسول به نت دوباره بايد بريد توي تنظبمات و بصورت easy به واي فاي وصلش كنيد

4. کاربر سایت

نام:
    یوسف
    اگر با کابل وصل کنیم چه سرعتی میده/؟

5. Gold User

اگه جقتشونو با كابل به مودم وصل كنيد فكر ميكنم يه مقدار بيشتر ولي نميدونم چقدر
    با كابل هم خود كنسولو به سيستم وصل كنيد تا ١٠٠سرعت ميده كه البته به يه سري چيزا هم احتياج داره

6. کاربر سایت

نام:
    یوسف
    منظورتون اینه که با کابل به پی سی وصل کنیم؟ برای این کار فکر کنم به یه کارت شبکه هم نیاز داشته باشیم چون معمولا رو مادربرد یه پورت شبکه موجود باشه. آموزشی برای این کار هم سراغ دارین؟
    و این که کانالی برای اکانت های هکی سراغ دارین؟ قیمت پایین ولی معتبر

7. Gold User

در این مورد اطلاع دقیق ندارم بهتره صبر کنید کس دیگه راهنمایی کنه
    فكر كنم به يه كارت ديگه نياز داريد مگر اينكه لپ تاپ باشه و بتونيد به واي فاي متصلش كنيد
    اموزشش توی سایتای ایرانی هم هست
    اگه فقط برای انتقال بازیای خودتون میخواید همون وای فای کفایت میکنه یکم طول میکشه ولی بازم اهمیت زیادی نداره + خیلی از بازیا بعد از اینکه یه مقداریشون منتقل بشه قابل اجرا هستن
    برای کانال توی تاپیک ps4 بگید اونجا موارد بهتری رو بهتون پیشنهاد میکنن

8. کاربر سایت

نام:
    daniel
    ps4 را به لب تاپ از طریق چی وصل کنیم؟ میشه از طریق وایفای به هم اتصال داشته باشند ؟ یا باید کابل لن باشه ؟

9. Gold User

از هر روشی میشه ولی سرعتاش فرق میکنه
    میتونید هردورو به وای فای وصل کنید که پایینترین سرعت رو بهتون میده و زیاد جالب نیست
    میتونید سیستم رو با کابل وصل کنید کنسول رو با وای فای که حدود 10مگ سرعت میده و تقریبا خوبه
    میتونید هردورو با کابل به مودم وصل کنید
    بالاترین سرعت هم مربوط به وقتی میشه که سیستم به نت وصل باشه بعدم کنسول رو با کابل بهش وصل کنید (یه سری تنظیمات هم داره که باید انجام بدید)

10. کاربر سایت

نام:
    یزدان
    اقا من جدیدا اومدم دیتا انتقال بدم هرکاری کردم تو قسمت تست کانکشن روی internet connection همش failed میده
    قبلا درست بود
    جدیدا سونی اپدیت داده باید کاری کنیم این درست شه؟

11. Gold User

ای پی برنامه رو چک کنید درست وارد کرده باشید
    برنامه هم باید استارت بشه تا موقع تست کانکشن failed نشه
    ممکنه موقع باز کردن برنامه فیلترشکنی چیزی باز بوده ای پی اشتباهی بهتون داده باشه تو جایی که ای پی رو میده کنارش یه فلش هست روی اون کلیک کنید اگه ای پی دیگه ای هست اونو تست کنید

aliahmadi2 این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    daniel
    داداش لطفا به من ناشی مو به مو بگید چه کنم .
    حتما باید بین ps4 و لبتاپ ارتباط سیم لن باشه ؟
    اگه بدون سیم لن میشه. لطفا مو به مو بگید چطوریه.
    من الان یک لبتاپ دارم که وایفای به مودم مبیننت وصله.
    اون قسمت کار با برنامه را بلدم.
    مشکل من ارتباط بین ps4 ,و پیسی .

راستی کسی میدونه لینک اخرین اپدیت بازی gta از کجا میتونم گیر بیارم؟

Last edited by a moderator: ‏Jun 26, 2017
  13. Gold User

نیازی نیست بینشون با لن ارتباط برقرار بشه اینکار فقط باعث میشه سرعت انتقال بالا بره
    اگه لپ تاپ دارید من پیشنهاد میکنم موقع انتقال لپ تاپتون رو با کابل به مودم وصل کنید میتونید هم انجام ندید فقط بخاطر اینکه سرعت انتقال بالاتر میره گفتم تو انجام مراحل پایین هم تفاوتی ایجاد نمیکنه
    کنسول رو با وای فای به نت وصل میکنید؟ اگه با وای فای وصل میشید اول برنامرو توی سیستم اجرا کنید بهتون ای پی پورت میده اون رو نگه دارید توی کنسول برید به قسمت set up connection بعد use wifi بزنید و بعد هم custom بعدش یه سری تنظیمات براتون میاره شما همینطور ضربدر بزنید برید جلو تا برسید به proxy اونجا گزینه use رو بزنید بعد ای پی و پورتی که برنامه بهتون داده وارد کنید توی برنامه گزینه استارت رو بزنید (کنار همون ای پی پورت بصورت بزرگ نوشته شده) و توی کنسول تست کانکشن بزنید اگه بدون مشکل کانکت شد وصل شده
    gta هم اخرین اپدیتی که براش اومده 1.24 هست از اینجا میتونید بگیرید

aliahmadi2 این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    daniel
    دوستان ببینید این امکانات منه.
    من یک مو
    لينك حذف شده
    لينك ديگه نيست؟

15. Gold User

لینک دیتا حذف شده لینک اپدیت همچنان هست
    یکم دقت کنید پیداش میکنید