دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا من دیتای بازی پراجکت کارز رو دانلود کردم با آخرین آپدیت ولی باز فقط تا چهار گیگ دانلود شد بقیش دانلود نشد... از سایت شاتل‌لند دیتای اصلی بازی رو دانلود کردم و آپدیت رو از سایت آسیا‌دانلود
جدن اعصابم خورد شده دیگه -_-

صحبتهای منو با این دوستمون Mehrdadb3 بخون مشکلت حل میشه

• Like
Reactions: Mahdi444

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام
من موقع استفاده از این برنامه یک مشکلی دارم
پارت های دانلودی که همه 4 گیگی هست و من طبق آموزش وقتی هر کدوم رو میخواد من دونه دونه به برنامه میدم
اما همینجور پشت سر هم لینک میاره مثلا بالای 200 تا لینک داده
البته وقتی لینک رو یکبار میدم توی لینک های مشابهی که میاره اون لینک رو قرار میده

وقتی این تعداد به 600 میرسه برنامه دیگه کشش نداره و ارور میده و بسته میشه
البته بازم من میتونم بازی ها رو با همین روش بریزم اما راهی نیست که این لینک ها رو نده ؟
اگر لازمه بفرمایید عکس هم بزارم

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
من موقع استفاده از این برنامه یک مشکلی دارم
پارت های دانلودی که همه 4 گیگی هست و من طبق آموزش وقتی هر کدوم رو میخواد من دونه دونه به برنامه میدم
اما همینجور پشت سر هم لینک میاره مثلا بالای 200 تا لینک داده
البته وقتی لینک رو یکبار میدم توی لینک های مشابهی که میاره اون لینک رو قرار میده

وقتی این تعداد به 600 میرسه برنامه دیگه کشش نداره و ارور میده و بسته میشه
البته بازم من میتونم بازی ها رو با همین روش بریزم اما راهی نیست که این لینک ها رو نده ؟
اگر لازمه بفرمایید عکس هم بزارم

توی Setting برنامه، تیک Auto Replace File رو بزار و آدرس پوشه که دیتا بازی داخلش هست رو بده، خودش دیگه اتوماتیک لینکها رو میده لازم نیست شما دستی لینک هارو بدی

• Like
Reactions: dooste.man83

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
دوستان راهی هست که دیتای یک بازی که داخل کنسول هستو بریزیم داخل پی سی؟
مثلا دیتای درایوکلابو از کنسول بریزم تو پی سی بعد بدم به دوستم دیتارو

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
هرکار کردم با اینترنت موبایل از طریق هات اسپات گوشی نتونستم از این برنامه استفاده کنم
قسمت اول که برنامه رو باید آماده کنم رو کامپیوتر درسته و آی پی و پورت هم یادداشت میکنم
ولی بعد از تنظیم کردم PS4 و زدن آی پی و پورت متاسفانه internet connection رو fail میده
میشه اصلا یا حتما باید از طریق مودم باشه؟

farhan1379

کاربر سایت
Apr 25, 2017
1
با عرض سلام
دوستان من در نصب ghost recon گیر کردم نصب روی 43GB مانده و اصلا جلو نمیره و فقط میشه دانلود کرد،دستگاه هم با کابل لن به لپ تاپ وصل است و 43gbبا سرعت بالا انتقال داد که بعد قطع شد الان هر کار می کنم ادامه اش رو نصب نمیکنه.
کلیر هیستوری هم کردم و از حالت خودکار هم در آوردم ولی نمیدونم کدام پارت رو باید معرفی کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید:x

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
با عرض سلام
دوستان من در نصب ghost recon گیر کردم نصب روی 43GB مانده و اصلا جلو نمیره و فقط میشه دانلود کرد،دستگاه هم با کابل لن به لپ تاپ وصل است و 43gbبا سرعت بالا انتقال داد که بعد قطع شد الان هر کار می کنم ادامه اش رو نصب نمیکنه.
کلیر هیستوری هم کردم و از حالت خودکار هم در آوردم ولی نمیدونم کدام پارت رو باید معرفی کنم
ممنون میشم راهنماییم کنید:x
از چه روشی انتقال میدین ؟ شبکه وایرلس رو شیر کردید ؟

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام دوستان بزرگوار
یک سوالی داشتم ببخشید اگه خیلی اماتورم
میخواستم ببینم راهی وجود اره اپدیت بازیهایی که میاد رو با کامپیوتر و همین رم افزار بگیرم یا بدون این نرم افزار بهد روی دستگاه خودم بریزم یا به بقیه دوستام بدم
با تشکر از همه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
با سلام دوستان بزرگوار
یک سوالی داشتم ببخشید اگه خیلی اماتورم
میخواستم ببینم راهی وجود اره اپدیت بازیهایی که میاد رو با کامپیوتر و همین رم افزار بگیرم یا بدون این نرم افزار بهد روی دستگاه خودم بریزم یا به بقیه دوستام بدم
با تشکر از همه
برای بدست آوردن آپدیت ها از این سایت استفاده کنید
PS4 PKG Finder
باید کد بازیو بهش بدید مثلا این لینک استور FF XV هست و کد بازی CUSA01633 هست (کد ریجنای مختلف فرق میکنه اگه بازی ریجن دو یا سه هست باید از استور همون ریجن کدش رو دربیارید) وقتی توی سایت وارد میکنید پایین صفحه لینک DP بهتون میده بعد از اینکه دانلودش کردید آخر لینک رو از DP- به 0_ تغییر بدید میشه اولین لینک آپدیت همینجور عدد رو ادامه بدید تا جایی که تموم بشه
اگه به 0_ تغییر دادید و لینکی نیومد احتمالا حجم آپدیت بازی کمتر از 4 گیگه و برای بدست اوردن لینکش کلا 0_ رو پاک کنید میشه لینک دانلودش
با همین psx download helper میتونید آپدیت رو انتقال بدید برای اینکه به کس دیگه بدید هم میتونید همین فایلارو بهش بدید خودش با نرم افزار انتقال بده (البته ریجن بازیا باید یکی باشه)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: @mahmoud

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264
دوستان یه مشکل دارم با نرم افزار توی ویندوز 8.1 بعد از حدود چند دقیقه که فایل ها رو داره به ps4 میده ....خود به خود force close می ده ورژن هم 1.8 هست چیکار کنم؟

dghost

عضو جدید
Nov 26, 2008
47
نام
daryush
با سلام خدمت دوستان
یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
بازی ghost recon رو آپدیت جدید که 8 گیگ هست رو دانلود کردم موقع انتقال psx لینک ها رو میگره ولی بعد از چند مین تو ps4 ارور cant download میده
ممنون میشم کمک کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
با سلام خدمت دوستان
یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید
بازی ghost recon رو آپدیت جدید که 8 گیگ هست رو دانلود کردم موقع انتقال psx لینک ها رو میگره ولی بعد از چند مین تو ps4 ارور cant download میده
ممنون میشم کمک کنید
احتمالا فضاي كافي نداريد يه چندتا يه بازي اضافه رو پاك كنيد

• Like
Reactions: dghost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر