دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
تو تنظیمات کامپیوتر IP دستی نباشه و اتوماتیک یاشه
من بدون مشکل رو Win10 انجام دادم چیز خاصی نداره
داداش خیلی خیلی ممنون اوکی شد وقعا کارمو راحت سریع کردی 10 گیگ رو تو4 دقیقا انتقال دادم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
سلام دوستان من یه سوالی دارم اونم اینه که نمیشه فقط آخرین آپدیت بازی لینکشو گرفت؟ مثلا من آپدیتای قبلی رینبو رو کامل گرفتم و حالا آپدیت جدید پونصدو خورده ای هست اما وقتی میخوام از PSX لینکشو بگیرم لینک تمام آپدیتارو میده یعنی دوتا فایل 4 گیگی و یدونه سه و خورده ای

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان من یه سوالی دارم اونم اینه که نمیشه فقط آخرین آپدیت بازی لینکشو گرفت؟ مثلا من آپدیتای قبلی رینبو رو کامل گرفتم و حالا آپدیت جدید پونصدو خورده ای هست اما وقتی میخوام از PSX لینکشو بگیرم لینک تمام آپدیتارو میده یعنی دوتا فایل 4 گیگی و یدونه سه و خورده ای

بله لینک همرو میده شما باید با دستگاه بگیری راحتتره

• Like
Reactions: PESGOD

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوستان خواهشا یکی کم کنه ، من دیروز لپ تاپ رو از طریق کابل لن به ps4 وصل کردم و اینترنت لپ تاپ رو میتونستم تو کنسول استفاده کنم ! اما وقتی برای اتصال چگ میکردم مینوشت could not connect to the server در صورتی که میتونستم هم دانلود کنم هم وارد پلاس و ... بشم !

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
کسی میدونه اخرین ابدیت دارک سولز ۳ ورژن ش چنده و لینک دیتا ابدیت ش و معرفی کنه
ممنون

فرستاده شده از SM-N920Cِ من با Tapatalk
از شاتل لند بگیرید اخرین اپدیت هست . من امروز دیتا رو ریختم اکی بود.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: farrokhgb

farrokhgb

کاربر سایت
Oct 17, 2015
7
دیتا بازی دارک سولز و دارم ولی ورژنش ابدیت ش قدیمی الان میخوام ابدیت جدید و دانلود کنم چطور باید ابدیتی که دانلود کردم به دیتا (که ورژن ابدیتش قدیمیه) اضافه کنم
ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دیتا بازی دارک سولز و دارم ولی ورژنش ابدیت ش قدیمی الان میخوام ابدیت جدید و دانلود کنم چطور باید ابدیتی که دانلود کردم به دیتا (که ورژن ابدیتش قدیمیه) اضافه کنم
ممنون

متاسفانه راه حلی نداره، باید آپدیت جدید رو دوباره کامل دانلود کنی

• Like
Reactions: farrokhgb

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستان یه سوال دارم
موقعی که بازی رو میخواید از طریق PSX رویه PS4 کپی کنید چقدر زمان میبره؟
آخه واسه من سرعتش خیلی پایینه و کیلو بایت کیلو بایت کپی میکنه
حیلی طول میکشه تا یه بازی رو کپی کنم

• Like
Reactions: Unkn0w

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
دوستان یه سوال دارم
موقعی که بازی رو میخواید از طریق PSX رویه PS4 کپی کنید چقدر زمان میبره؟
آخه واسه من سرعتش خیلی پایینه و کیلو بایت کیلو بایت کپی میکنه
حیلی طول میکشه تا یه بازی رو کپی کنم

دقیقاً مشکل منم همینه سرعتش پایینه واسه 35 گیگ بازی 5 ساعت طول میکشه از بعضی از دوستان هم که پرسیدم گفتن که یا از فایروال و آنتی ویروس میشه که اگه off نباشه سرعت کم میشه یا از سرعت خود مودم میشه که راه حلش هم اینه که با Lan وصل کنی به مودم و از WiFi بفرستی واسه کنسول که تو این مورد سرعتش بالاتره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: erfanimmortal

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دقیقاً مشکل منم همینه سرعتش پایینه واسه 35 گیگ بازی 5 ساعت طول میکشه از بعضی از دوستان هم که پرسیدم گفتن که یا از فایروال و آنتی ویروس میشه که اگه off نباشه سرعت کم میشه یا از سرعت خود مودم میشه که راه حلش هم اینه که با Lan وصل کنی به مودم و از WiFi بفرستی واسه کنسول که تو این مورد سرعتش بالاتره
دقیقا فرمایش شما درست بود
من از طریق LAN هم PS4 و هم لپ تاپ رو به مودم وصل کردم سرعتم خیلی بیشتر شد و سریع تر کپی شد
پیشنهاد میدم به هیچ وجه از وایفای استفاده نکنید که سرعتش فاجعه هست
کاش راه پر سرعت تری معرفی بشه
پ.ن: تویه پاساژ نخل اهواز چند روز پیش دیدم که مغازه ها با سرعت خیلی خیلی بیشتری بازی ها رو کپی میکردن، نظر خودم اینه که دارن از کابل های Cat6 و مودم مناسب تر واسه این کار استفاده میکنن
کسی واسه بهتر شدن سرعت انتقال نظری نداره؟

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
دقیقا فرمایش شما درست بود
من از طریق LAN هم PS4 و هم لپ تاپ رو به مودم وصل کردم سرعتم خیلی بیشتر شد و سریع تر کپی شد
پیشنهاد میدم به هیچ وجه از وایفای استفاده نکنید که سرعتش فاجعه هست
کاش راه پر سرعت تری معرفی بشه
پ.ن: تویه پاساژ نخل اهواز چند روز پیش دیدم که مغازه ها با سرعت خیلی خیلی بیشتری بازی ها رو کپی میکردن، نظر خودم اینه که دارن از کابل های Cat6 و مودم مناسب تر واسه این کار استفاده میکنن
کسی واسه بهتر شدن سرعت انتقال نظری نداره؟

آره میدونم من خودم از طریق کابل Lan بازیهارو به کنسول منتقل میکنم فیفا 17 رو هم با همین روش انجامش دادم 3 ساعت طول کشید ولی در کل از WiFi کارم سریعتر انجام شد پیشنهاد منم اینکه از همون کابل CATE6 استفاده کنی و فایروال و آنتی ویروس هم off کن ;)

• Like
Reactions: erfanimmortal

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
آره میدونم من خودم از طریق کابل Lan بازیهارو به کنسول منتقل میکنم فیفا 17 رو هم با همین روش انجامش دادم 3 ساعت طول کشید ولی در کل از WiFi کارم سریعتر انجام شد پیشنهاد منم اینکه از همون کابل CATE6 استفاده کنی و فایروال و آنتی ویروس هم off کن ;)
من با روش اتصال کابل لن پلی4 به لپتاپ 10گیگ رو تو4 دقیقه انتقال دادم فک کنم سرعت 50 مگ برثانیه

• Like
Reactions: hesearoom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر