FIFA 15 | Xbox 360

SamaN9

کاربر سایت
Aug 6, 2010
19
نام
سامان
سلام دوستان
من حدود یه هفته است که یه مشکلی با ultimate team فیفا 15 دارم
قبلاً اینجوری نبود ولی الان وقتی کارت یه بازیکن میخرم و با قیمت بالاتر میفروشم موقع فروش تمام پولو بهم نمیده و یه بخش کم می کنه.
مثلا اگه یه بازیکن 71000 بخرم ، 72000 بفروشم ، به جایه 72000 تا 70500 بهم میده ، جالب اینجاست که تو لیدربورد بخش transfer profit پول رو اضافه می کنه ولی تو بهم نمیده!

شما هم این مشکل دارین ؟
به نظرتون عادیه

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
سلام
با این نسخه از فیفا میشه با خیال راحت آنلاین بازی کرد؟

238dd2058845329d187af793b5add823b1b1fba8.png

بله مشکلی نداره ...
زیاد به این چیزا حساس نباشید ...
بنده چندین سال هست کارم اینه و میگم که مشکلی نداره بازی شما

- - -ویرایش - - -

دوستان بعد از آخرین آپدیت ضربات فنی ( بغل پا) به شکل وحشتناکی کلن خطرناک شدن و براحتی میشه گلزنی کرد ...
اما هنوز یه کندی تو بازی هست ... شما نمیتونی اونطوری که میخوای بازی کنی و بنظرم این یه عیب محسوب میشه ...
برخوردای فیزیکی 90درصد به سود سی پی یو سوت زده میشه و ...
////
دوستان کسی هست نسخه ایکس باکس وان رو هم بازی کرده باشه ؟ ببینیم چه اختلاف داشتن با هم ...

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
سلام
من تو بازی آنلاین هیچ تجربه ای ندارم. بتازگی جوین شدم به لایو میخوام بپرسم نحوه آپدیت کردن بازی چطوریه؟
با دیسک برنر مکس وصل شم به لایو مشکلی که نداره؟ باید پچ خاصی دانلود کنم یا با بازی وصل شم به لایو خودش آپدیت میشه؟!
می بخشید آماتورم.

Goldahzdx

کاربر سایت
Apr 15, 2015
3
EA Sports have posted two separate job listings for a narrative designer on their career website and this is not a normal job title that they’d be necessarily advertising. Relevant content, please click:fifaultimateteamcoinscheap.co.uk

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
سلام
من تو بازی آنلاین هیچ تجربه ای ندارم. بتازگی جوین شدم به لایو میخوام بپرسم نحوه آپدیت کردن بازی چطوریه؟
با دیسک برنر مکس وصل شم به لایو مشکلی که نداره؟ باید پچ خاصی دانلود کنم یا با بازی وصل شم به لایو خودش آپدیت میشه؟!
می بخشید آماتورم.

سلام
من وصل شدم لایو و بازی رو اجرا کردم. یه پیام آپدیت اومد حدود 50 مگ بود! دانلود و نصب شد و کنسول ریستارت شد و کمی تغییرات جزئی در منو و بازی مشاهده شد. خیلی از باگ ها و سوتی هایی که تا حالا تو بازی میدیدم دیگه نیستن یا کم شدن، ولی مشکلی که دارم اینه که بمحض اینکه از لایو میام بیرون همه تنظیمات و همه آپدیت ها هم میپرن!!! انگار آپدیت ها تو لایو موندن در حالی که آپدیت رو هارد کنسولم نصب کردم!!! چیکار کنم که وقتی تو لایو نیستم هم بازی رو با آخرین آپدیت و تنظیمات اجرا کنم؟

REZANDO7

کاربر سایت
Jun 7, 2015
11
سلام من چند سوال دارم اگه میشه راهنمایی کنید لطفا :

1- من میخوام فیفا 15 رو آپدیت کنم بعد دیسکم کپی خورش کردم آیا اگه آنلاین شم و انلاین آپدیتش کنم مشکلی پیش نمیاد بلاکی چیزی بشم ؟

2- بعد راه حلی داره آفلاین آپدیتش کنم ؟

3- تو کریر چجوری میشه کاری کنی بازیکن ازادانه بیاد به تیمت یعنی قراردادش با تیم سابقش تموم شد بیاد تو تیم تو به طور رایگان

4- کسی میدونه چرا من وقتی تو بخش درخواست پول میکنم پولی نمیده در حالی که دوساله تو اون تیمم کل جام ها رو هم گرفتم

دوستان تورو خدا جواب من تازه وارد رو هم

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام من چند سوال دارم اگه میشه راهنمایی کنید لطفا :

1- من میخوام فیفا 15 رو آپدیت کنم بعد دیسکم کپی خورش کردم آیا اگه آنلاین شم و انلاین آپدیتش کنم مشکلی پیش نمیاد بلاکی چیزی بشم ؟

2- بعد راه حلی داره آفلاین آپدیتش کنم ؟

3- تو کریر چجوری میشه کاری کنی بازیکن ازادانه بیاد به تیمت یعنی قراردادش با تیم سابقش تموم شد بیاد تو تیم تو به طور رایگان

4- کسی میدونه چرا من وقتی تو بخش درخواست پول میکنم پولی نمیده در حالی که دوساله تو اون تیمم کل جام ها رو هم گرفتم

دوستان تورو خدا جواب من تازه وارد رو هم

1-حتما باید دیسکت برنر مکس باشه و بعد به لایو وصل بشی . پس تا مطمئن نشدی وصل نشو.
2-آره بعضی از سایت ها هست میتونی دانلود کنی اما بهتره به لایو وصل بشی بعد آپدیت کنی چون هر 1 هفته یکبار آپدیت squad میده که به لایو وصل باشی راحت تری واسه آپدیت کردن.
3-بازیکنانی که 6 ماه از قردادشون با تیمشون مونده میتونی به عنوان بازیکن آزاد باهاشون پیش قرداد امضا کنی و بعد از اینکه 6 ماه از قردادش تموم شد میاد تو تیمت . خیلی بازیکنارو من اینجوری خریدم .مثلا من مربی تیم پورتسموث انگلیس هستم که از اول توی football league 2 هستش. الان 3 فصل دارم باهاش میرم الان نصف بازیکنان تیممو بصورت free transfer آوردم. اونم بازیکنان خوب .الانم دارم به barclays premier league صعود میکنم و 6 تا بازیکن ستاره بعنوان بازیکن آزاد باهاشون قرداد بستم .مثل: ژردان شکیری , ادن هازارد , ایکای گوندوگان , خسه رودریگز , ماریو گوتزه , رافائل .
تازه الان جیمز میلنر و خیلی بازیکنان سر شناس دیگه چند وقته تو تیمم هستن.
4-روی اون بخش خیلی زیاد حساب نکن .بودجه اصلی تو همونیه که اول فصل میده و این درخواست پول اضطراریه. هرچی باشگاهت بزرگتر باشه پول بیشتری میده. و زمانی مورد استفاده قرار میگیره که رقم های پایین نیاز داری. و سقف پولی که میده تا 20 میلیون پونده.تازه اگر تیمت بزرگ باشه وگرنه زیر 10 میلیون پوند. مثلا توی اون قسمت میتونه قول بدی که اگه این مبلغ بهم بدید من توی جام حذفی و لیگ برتر و ... قهرمان میشم. که اگر به قولهات عمل نکنی دیگه کمکی نمیکنن و فصل بعد هم بودجه کمتری بهت میدن. البته اگر درخواست پول کنی و به قول هاتم عمل کنی بسته به بالا بودن مبلغ درخواستی از بودجه فصل بعدت کم میشه.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من حدود یه هفته است که یه مشکلی با ultimate team فیفا 15 دارم
قبلاً اینجوری نبود ولی الان وقتی کارت یه بازیکن میخرم و با قیمت بالاتر میفروشم موقع فروش تمام پولو بهم نمیده و یه بخش کم می کنه.
مثلا اگه یه بازیکن 71000 بخرم ، 72000 بفروشم ، به جایه 72000 تا 70500 بهم میده ، جالب اینجاست که تو لیدربورد بخش transfer profit پول رو اضافه می کنه ولی تو بهم نمیده!

شما هم این مشکل دارین ؟
به نظرتون عادیه

بله از اول هم همینطوری بود و عادیه.
این مبلغ رو خود EA به عنوان هزینه نقل و انتقالات بر میداره .

- - -ویرایش - - -

سلام
من وصل شدم لایو و بازی رو اجرا کردم. یه پیام آپدیت اومد حدود 50 مگ بود! دانلود و نصب شد و کنسول ریستارت شد و کمی تغییرات جزئی در منو و بازی مشاهده شد. خیلی از باگ ها و سوتی هایی که تا حالا تو بازی میدیدم دیگه نیستن یا کم شدن، ولی مشکلی که دارم اینه که بمحض اینکه از لایو میام بیرون همه تنظیمات و همه آپدیت ها هم میپرن!!! انگار آپدیت ها تو لایو موندن در حالی که آپدیت رو هارد کنسولم نصب کردم!!! چیکار کنم که وقتی تو لایو نیستم هم بازی رو با آخرین آپدیت و تنظیمات اجرا کنم؟

کلا همینجوریه تا وقتی آنلاینی این آپدیت ها و نقل و انتقالات و تغییرات بازی و قدرت بازیکنان اعمال میشه و توی آفلاین کار نمیکنه . چون اکثرا به لایو وصل میشن و بازی میکنن واسه همین EA این کارو کرده که همیشه آنلاین باشی. البته آپدیت squad ها معمولا اگر از داخل تنظیمات انجام بشه میمونه قبلا که اینجوری بود یا اگر توی کریر سیو داشته باشی میمونه. کلا راه حل ساده وصل شدن دائمی به لایو هستش و هزینه چندانی هم نداره.

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
1-کلا همینجوریه تا وقتی آنلاینی این آپدیت ها و نقل و انتقالات و تغییرات بازی و قدرت بازیکنان اعمال میشه و توی آفلاین کار نمیکنه . چون اکثرا به لایو وصل میشن و بازی میکنن واسه همین EA این کارو کرده که همیشه آنلاین باشی. البته آپدیت squad ها معمولا اگر از داخل تنظیمات انجام بشه میمونه قبلا که اینجوری بود یا اگر توی کریر سیو داشته باشی میمونه. کلا راه حل ساده وصل شدن دائمی به لایو هستش و هزینه چندانی هم نداره.

آقا خدا خیرت بده لااقل معلوم شد یکی به این تاپیک سر میزنه. ممنون از راهنماییت:)

REZANDO7

کاربر سایت
Jun 7, 2015
11
آقا دمت گرم دیگه ناامید شده بودم کسی جواب بده مرسی فقط میشه اون قسمته که بازیکن قراردادش تموم شد رو به صورت رایگان بیاری چی شکلیه باید از کجا چنین کاری انجام بدی من پیداش نمیکنم لطفا اگه میشه بگو از کجا میاریش ممنون

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
آقا دمت گرم دیگه ناامید شده بودم کسی جواب بده مرسی فقط میشه اون قسمته که بازیکن قراردادش تموم شد رو به صورت رایگان بیاری چی شکلیه باید از کجا چنین کاری انجام بدی من پیداش نمیکنم لطفا اگه میشه بگو از کجا میاریش ممنون

روی هر بازیکنی که بزنی یه صفحه باز میشه حتما دیدی. که میتونی از scout بخوای تا تحت نظرش بگیری و اطلاعات قدرت بازیکن و قیمت بازیکن را بهت بده. یا مثلا بازیکنو توی short list بذاری و.... وقتی اون صفحه باز کردی سمت چپ روبروی status بازیکن نوشته 6 months contract to expire که توی فصل نقل و انتقلات وقتی این عبارت رو در status بازیکن دیدی یه گزینه به اسم approach to sign on contract expiry میاد که اگر این گزینه رو دیدی یعنی میتونی با بازیکن به صورت free transfer پیش قرداد امضا کنی. اگر دیدی 6 ماه از قرداد باقی مانده اما این گزینه نیومد یعنی باشگاهش برای تمدید قرارداد با بازیکن به توافق رسیده.

آخرین ویرایش:

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
سلام من به لایو وصل میشم و داخل بازی میشم وقتی میخوام به سرور ea کانکت شم هم کانکت میشه ولی وقتی میخوام آنلاین بازی کنم این پیغام رو میده؟کسی میدونه دلیلش چیه؟

Your Gamer profile does not have the correct permission to access this feature.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر