Euro Truck Simulator 2 Multiplayer به صورت آنلاین

درود!
و بلاخره شبیه ساز معروف و پر طرفدار Euro Truck Simulator 2 که فکر کنم معرف حضور دوستاران این سبک هست ، به تازگی ویژگی اضافه کرده با بازی که با نصب کمتر از 20 مگابایت می توانید به صورت آنلاین بازی کنید.

فعلا نسخه آلفا هست و هنوز تکمیل نشده، ولی با داشتن نسخه اصلی Euro Truck Simulator 2 در استیم ، می توانید به راحتی به سرور های آنلاین که وصل شوید و به جای اینکه در دنیایی با ترافیک هوش مصنوعی رانندگی کنید ، در محیطی کاملا آنلاین و ترافیک آنلاین رانندگی کنید.
دیگه خبری از ماشین ها و کامیون های هوش مصنوعی نخواهد بود و هر کامیونی که در جاده ها در تردد هستند راننده آنها پلیرهایی هستند که در آن لحظه در حال بازی هستند.

می توانید با دوستان خود هم سفر شده و از این شبیه ساز به صورت دسته جمعی لذت ببرید.

زمان و آب و هوای بازی اینبار توسط سرور تنظیم شده و برای همه داخل آن سرور یکسان خواهد بود. فعلا 2 سرور آمریکا و اروپا آنلاین هست که می توانید قبل از ورود به بازی مشخص کنید که به کدام یک ملحق شوید.
در جاده کامیون هایی که از مقابل یا هم مسیر با شما تردد می کنند بروی آنها اسم راننده نوشته میشه و می تونید به راحتی چک کنید که در فاصله 500 متری شما چند نفر در حال رانندگی هستند.

در طول روز ترافیک جاده ها شلوغ و جالب هست، و برای کسانی که مثل من از دنیای تک نفره و سر و کله زدن با هوش مصنوعی دل خوشی ندارند و بیشتر دوست دارند که در محیطی واقعی تر رانندگی کنند، حتما 100% پیشنهاد میشود.

دوستانی که از قبل داخل بازی هستند، اعلام کنند که به صورت گروهی بازی کنیم. و همینطور منتظر دوستان جدید هم هستیم.

ets2mp.jpg

nametags.png

ets2-multiplayer-mod-oynanis-resim3.jpg

ets2-multiplayer-mod-oynanis-resim4.jpg

آخرین ویرایش:

soheil.nilavari2

کاربر سایت
Mar 25, 2017
97
نام
سهیل نیل اوری
سلام.من از هفته قبل نمی تونم وارد بخش انلاین شم.نه با نت ایرانسل و نه با نت داتک.ولی با چیز شکن کانکت میشه. این ارور رو میده:cannot connect to server,it maybe caused by your internet connection issues.
می خواستم ببینم کسی دیگه هم به این مشکل خورده یا راه حلی براش هست؟
134326

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
سلام.من از هفته قبل نمی تونم وارد بخش انلاین شم.نه با نت ایرانسل و نه با نت داتک.ولی با چیز شکن کانکت میشه. این ارور رو میده:cannot connect to server,it maybe caused by your internet connection issues.
می خواستم ببینم کسی دیگه هم به این مشکل خورده یا راه حلی براش هست؟
تو خیلی از بازیها نمیشه کانکت شد، چند وقتی میشه.
با فیلتر شکن که اکی، ولی با نت همراه اول امتحان کن 90 درصد باید کانکت شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر