افزایش سرعت اتصالات PlayStation 4 بوسیله ی تغییرات DNS

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط Sierra-117, ‏Jun 7, 2014.

1. 007 007

کاربر سایت

نام:
    محمد
    با تشکر از دوستمون این نرم افزار برای من خیلی کار راه انداز بود، هم سریع سرچ میکنه و هم نتایج خوبی داره، بخصوص مشکل قطعی و اتصال رو هم خوب رفع کرده. ( سرویس خانواده مخابرات - مشهد)

jarrah این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

سلام اقا من با برنامه پست اول dns رو به دست اوردم بعد از ۷-۸ ساعت رفتم تو تنظیمات کنسول لاین اول و دوم رو وارد کردم اما دگمه next خاکستری هست نمیشد رفت مرحله بعد تنظیمات که dns رو سیو کرد دوبار هم چک کردم که اعداد درست وارد شده باشه ممنون میشم کمک کنید

3. کاربر سایت

لینک ها رو آپدیت کردم

آخرین ویرایش: ‏May 29, 2016
  4. کاربر سایت

سلام
    MTU هم تاثیر داره؟

5. کاربر سایت

میشه برای ps4 کار باهاش رو توضیح بدید ؟

6. کاربر سایت

سلام، مراحلی که گفتید رو انجام دادم ولی هیچ تغییری تو سرعت دانلودم نذاشته، الان سرعت دانلودم با PC، هفتاد کیلو بایت بر ثانیه اس با ps4، پنج کیلو بایت، اعصابمو بهم ریخته، چی کار کنم؟
    ممنون.

7. کاربر سایت

آموزش فارسی داره که ، در ضمن تو منوی برنامه میتونی زبان برنامه رو فارسی کنی و قسمت "سریعترین" رو کلیک کنی و بعدش بهترین آدرس رو پایین برنامه میبینی ، بعدش اون ها رو وارد دستگاه کن

- - -ویرایش - - -

هرچقدر هم که اینطور به نظر بیاد در عوض اینو بدون بازدهی فوق العاده ای داره . توی دانلود زیاد تفاوت نمیکنه ، توی بازی های آنلاین و ورود به PSN کارایی فوق العاده ای داره

8. کاربر سایت

9. کاربر سایت

نام:
    omid
    سلام دوستن من از 8888 4224 پینگ میگرم بهم 120 90 اینطوری میده اما بازی بازی کردنن مشکل دارم مثلا تو دستنی میرم قرمزه همیشه وضعییت نتم دانلدومم 3 مگ برثانیه هست

- - -ویرایش - - -

کدومو انتخاب کنیم بهترین گزینه برای سونی کودوم هست؟
    حالا تو این سرور ها

10. کاربر سایت

نام:
    احسان
    من آخرش کار با این نرم افزار رو نفهمیدم. از کجا بفهمیم کدوم دی ان اس واسه psn بهتره؟

11. کاربر سایت

نام:
    علیرضا کاظمی
    دوستان واسه تغییر تایپ NAT به 1 هم میشه راهنمایی کنین

12. کاربر سایت

درود
    دوستان من یه مشکل مسخره دارم که واقعا راهکاری نمیتونم واسش پیدا کنم .
    سرعت دانلود من تو حالت عادی با 4g ایرانسل از 8 مگ تا 16 مگ نوسان داره (1مگابایت تا 2 مگابایت/s ) و ازش راضیم ولی وقتی با کنسول بهش وصل میشم سرعت رو 82 کیلوبیت (:-o) نشون میده :|
    این راه پست اول جواب میده برای نتم ؟

13. کاربر سایت

نام:
    محمد
    فرقی انچنانی نخواهد کرد
    قبلش با DNS های 8.8.8.8 و 8.8.4.4 تست کنید.

14. کاربر سایت

درود
    کسی اینجا در مورد ارور کانکشن(nw-31293-8)اطاعی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش: ‏Feb 12, 2016
  15. کاربر سایت

نام:
    حمید رضا
    سلام دوستان عزیز که آنلاین زیاد بازی میکنین مودم حتما باید تنظیم کنین باید توی تنظیمات مودم گزینه Upnp روشن کنین مستقیم با پورتهای کنسول در ارتباط هست و اتوماتیک هر پورتی که بازیها نیاز داشته باشن باز میکنه. بگردین پیدا میکنین. چون برای هر مودمی فرق میکنه. موفق باشین
    آپدیت: اینم عکس از مودم من همه ی مودم ها دارن توضیحاتو بخونین چی نوشته
    این مورد از DNS هم مهم تره یادتون نره
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم به شما خوبان همه با هم لذت ببریم
    من حتی از QOS هم به راحتی و عالی استفاده میکنم کارش به این صورته که هرکس با WIFI وصل بشه به مودم من سرعتشو خودم تعیین میکنم! با SPEEDTEST هم تست گرفتم عالیه و WIFI مودم دیگه تمام سرعتو نمیکشه که به LAN هیچی نرسه! الویت بندی کردم عکس اونم میزارم هر دستگاهی یه آدرس MAC داره براش تعریف میکنین خلاص من رشته تحصیلیم شبکه و برنامه نویسی کامپیوتر هست. کارمم همینه الان خدارو شکر مشل خاصی اصلا ندارم.
    توصیه: میکنم حتما مودمتون اگر قدیمی و یا Zyxel هست حتما عوض کنین و از برند عالیه ASUS استفاده کنین. مودم من که تازه 1 ماه خریدم ASUS-N14U هست عالیه از تمام امکاناتش استفاده میکنم.
    کنسولو رو حالت Easy بزارید توی تنظیمات شبکه بهتره DNS زیاد تاثیری نداره باید پینگ ISP شما پایین باشه زنگ بزنید از جایی که سرویس میگیرید بگین پروفایل گیمینگ براتون فعال کنن.
    با CMD پینگ 8.8.8.8 بگیرین زیر 160 باشه خوبه اما حتما باید TIME OUT خیلی کم داشته باشه این مهمه من الان 100 میگیرم بدون TIME OUT.
    با برنامه DNS Jumper بهترین و پایین ترین پینگو پیدا کنید و در قسمت تنظیمات کنسول قسمت dns وارد کنید.
    با توجه به اینکه تمامی بازیها بیشتر به سمت آنلاین دارن میرن و لذت بخش تر شدن مشکلات همگی رفع بشه. ;)[​IMG]

یا علی

آخرین ویرایش: ‏Feb 29, 2016
    Miniature Rose این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید