افزایش سرعت اتصال پلی استیشن 4 بوسیله ی تغییرات DNS

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
بهترین برنامه موجود جهت یافتن بهترین DNS با یک کلیک

رو کامپیوتر اجرا میشه و بعدش برنامه DNS مناسب رو پیدا کرد میتونید تو PS3 و PS4 و یا ... استفاده کنید .

البته دانلود کردید روی دکمه بروز رسانی کلیک کنید یه 10 کیلوبایت آپدیت میشه .

آموزش فارسی

دانلود برنامه
با تشکر از دوستمون این نرم افزار برای من خیلی کار راه انداز بود، هم سریع سرچ میکنه و هم نتایج خوبی داره، بخصوص مشکل قطعی و اتصال رو هم خوب رفع کرده. ( سرویس خانواده مخابرات - مشهد)

• Like
Reactions: jarrah

master24

کاربر سایت
Jan 21, 2010
64
سلام اقا من با برنامه پست اول dns رو به دست اوردم بعد از ۷-۸ ساعت رفتم تو تنظیمات کنسول لاین اول و دوم رو وارد کردم اما دگمه next خاکستری هست نمیشد رفت مرحله بعد تنظیمات که dns رو سیو کرد دوبار هم چک کردم که اعداد درست وارد شده باشه ممنون میشم کمک کنید

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
بهترین برنامه موجود جهت یافتن بهترین DNS با یک کلیک

رو کامپیوتر اجرا میشه و بعدش برنامه DNS مناسب رو پیدا کرد میتونید تو PS3 و PS4 و یا ... استفاده کنید .

البته دانلود کردید روی دکمه بروز رسانی کلیک کنید یه 10 کیلوبایت آپدیت میشه .

دانلود برنامه

لینک ها رو آپدیت کردم

آخرین ویرایش:

MCapio69

کاربر سایت
Nov 6, 2015
9
سلام، مراحلی که گفتید رو انجام دادم ولی هیچ تغییری تو سرعت دانلودم نذاشته، الان سرعت دانلودم با PC، هفتاد کیلو بایت بر ثانیه اس با ps4، پنج کیلو بایت، اعصابمو بهم ریخته، چی کار کنم؟
ممنون.

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
میشه برای ps4 کار باهاش رو توضیح بدید ؟

آموزش فارسی داره که ، در ضمن تو منوی برنامه میتونی زبان برنامه رو فارسی کنی و قسمت "سریعترین" رو کلیک کنی و بعدش بهترین آدرس رو پایین برنامه میبینی ، بعدش اون ها رو وارد دستگاه کن

- - -ویرایش - - -

سلام، مراحلی که گفتید رو انجام دادم ولی هیچ تغییری تو سرعت دانلودم نذاشته، الان سرعت دانلودم با PC، هفتاد کیلو بایت بر ثانیه اس با ps4، پنج کیلو بایت، اعصابمو بهم ریخته، چی کار کنم؟
ممنون.

هرچقدر هم که اینطور به نظر بیاد در عوض اینو بدون بازدهی فوق العاده ای داره . توی دانلود زیاد تفاوت نمیکنه ، توی بازی های آنلاین و ورود به PSN کارایی فوق العاده ای داره

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام دوستن من از 8888 4224 پینگ میگرم بهم 120 90 اینطوری میده اما بازی بازی کردنن مشکل دارم مثلا تو دستنی میرم قرمزه همیشه وضعییت نتم دانلدومم 3 مگ برثانیه هست

- - -ویرایش - - -

لینک ها رو آپدیت کردم

کدومو انتخاب کنیم بهترین گزینه برای سونی کودوم هست؟
حالا تو این سرور ها

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
دوستان من یه مشکل مسخره دارم که واقعا راهکاری نمیتونم واسش پیدا کنم .
سرعت دانلود من تو حالت عادی با 4g ایرانسل از 8 مگ تا 16 مگ نوسان داره (1مگابایت تا 2 مگابایت/s ) و ازش راضیم ولی وقتی با کنسول بهش وصل میشم سرعت رو 82 کیلوبیت (:-o) نشون میده :|
این راه پست اول جواب میده برای نتم ؟

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
درود
دوستان من یه مشکل مسخره دارم که واقعا راهکاری نمیتونم واسش پیدا کنم .
سرعت دانلود من تو حالت عادی با 4g ایرانسل از 8 مگ تا 16 مگ نوسان داره (1مگابایت تا 2 مگابایت/s ) و ازش راضیم ولی وقتی با کنسول بهش وصل میشم سرعت رو 82 کیلوبیت (:-o) نشون میده :|
این راه پست اول جواب میده برای نتم ؟
فرقی انچنانی نخواهد کرد
قبلش با DNS های 8.8.8.8 و 8.8.4.4 تست کنید.

iHamid-1

کاربر سایت
Oct 11, 2014
8
نام
حمید رضا
سلام دوستان عزیز که آنلاین زیاد بازی میکنین مودم حتما باید تنظیم کنین باید توی تنظیمات مودم گزینه Upnp روشن کنین مستقیم با پورتهای کنسول در ارتباط هست و اتوماتیک هر پورتی که بازیها نیاز داشته باشن باز میکنه. بگردین پیدا میکنین. چون برای هر مودمی فرق میکنه. موفق باشین
آپدیت: اینم عکس از مودم من همه ی مودم ها دارن توضیحاتو بخونین چی نوشته
این مورد از DNS هم مهم تره یادتون نره
امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم به شما خوبان همه با هم لذت ببریم
من حتی از QOS هم به راحتی و عالی استفاده میکنم کارش به این صورته که هرکس با WIFI وصل بشه به مودم من سرعتشو خودم تعیین میکنم! با SPEEDTEST هم تست گرفتم عالیه و WIFI مودم دیگه تمام سرعتو نمیکشه که به LAN هیچی نرسه! الویت بندی کردم عکس اونم میزارم هر دستگاهی یه آدرس MAC داره براش تعریف میکنین خلاص من رشته تحصیلیم شبکه و برنامه نویسی کامپیوتر هست. کارمم همینه الان خدارو شکر مشل خاصی اصلا ندارم.
توصیه: میکنم حتما مودمتون اگر قدیمی و یا Zyxel هست حتما عوض کنین و از برند عالیه ASUS استفاده کنین. مودم من که تازه 1 ماه خریدم ASUS-N14U هست عالیه از تمام امکاناتش استفاده میکنم.
کنسولو رو حالت Easy بزارید توی تنظیمات شبکه بهتره DNS زیاد تاثیری نداره باید پینگ ISP شما پایین باشه زنگ بزنید از جایی که سرویس میگیرید بگین پروفایل گیمینگ براتون فعال کنن.
با CMD پینگ 8.8.8.8 بگیرین زیر 160 باشه خوبه اما حتما باید TIME OUT خیلی کم داشته باشه این مهمه من الان 100 میگیرم بدون TIME OUT.
با برنامه DNS Jumper بهترین و پایین ترین پینگو پیدا کنید و در قسمت تنظیمات کنسول قسمت dns وارد کنید.
با توجه به اینکه تمامی بازیها بیشتر به سمت آنلاین دارن میرن و لذت بخش تر شدن مشکلات همگی رفع بشه. ;)
rYz5b.jpg
lI9CG.jpg

یا علی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Miniature Rose

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر