FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان بالاخره تو سیزن 1 به مقام قهرمانی نائل اومدم با یه بازی مونده.اون یه باخت هم ناموسا نت قطع شده 3-0 باختم وگرنه همون حریفم هیچی نبود :d:p
خلاصه رقیب میطلبیم b-):p
راز موفقیت تو ارنج تیمی هست با دفاع کردن خوب و ضد حمله زدن عالی

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
دوستان بالاخره تو سیزن 1 به مقام قهرمانی نائل اومدم با یه بازی مونده.اون یه باخت هم ناموسا نت قطع شده 3-0 باختم وگرنه همون حریفم هیچی نبود :d:p

فیفا 15 فیلمش سوخت تموم شد مردم منتظر 16 هستن تو تازه دویژون 1 بردی خوشحالی :))

playchar

کاربر سایت
Dec 21, 2014
287
نام
only fifa

=d>دمت گرم کار آسونی نیست ،من هیچ وقت نتونستم توی دیویژن 1 قهرمان بشم:crying1:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من دیروز و امروز خیلی راحت و بدون لگ بازی کردم.مشکلی نداره

شما جظوری انلاین بازی کردی اینترنتت جیه مگه مشکل بازی تو سیزن حل شده ؟
بچه ها کلا این مشکل داره منو میکشه مثلا این دوستمون که به امید خدا دیوژن 1 گرفته این چیکار کرده ؟
بچه های ps4 هم مشکل دارن ؟
به نظرتون توی 16 مشکل حل میشه ؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
فیفا 15 فیلمش سوخت تموم شد مردم منتظر 16 هستن تو تازه دویژون 1 بردی خوشحالی :))
داداش تازه کنسول خریدم.مطمئن باش زودتر خریده بودم زودتر این اتفاق میفتاد
شما خودت مشخصه یا اینو قهرمان نشدی یا اگه شدی nماه طول کشیده
قبلا رو پی سی قهرمان شدم محض اطلاع.بشین نگا کن شما

- - -ویرایش - - -

=d>دمت گرم کار آسونی نیست ،من هیچ وقت نتونستم توی دیویژن 1 قهرمان بشم:crying1:

چاکرم داداش
حالا طرف قهرمان نشده برا ما کلاس میذاره.خیالی نیست.من تازه کنسول خریدم

- - -ویرایش - - -

شما جظوری انلاین بازی کردی اینترنتت جیه مگه مشکل بازی تو سیزن حل شده ؟
بچه ها کلا این مشکل داره منو میکشه مثلا این دوستمون که به امید خدا دیوژن 1 گرفته این چیکار کرده ؟
بچه های ps4 هم مشکل دارن ؟
به نظرتون توی 16 مشکل حل میشه ؟
نت منم مخابراته.اون یه باختم سر همین قضیه نت دادم.ولی واسم زیاد پیش اومده.شده تو سیزن 1 4بار این اتفاق واسم افتاده
بیشتر مشکل از نته تا سرور بازی

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing

ماشالا پرچمت بالاس :D ایول حال کردیم
آقا کاپ Fifa 14 Veteran و چطور باید بگیرم؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
ماشالا پرچمت بالاس :D ایول حال کردیم
آقا کاپ Fifa 14 Veteran و چطور باید بگیرم؟

مخلصم داداش
والا من تازه کنسول خریدم و فیفا14 رو کرک شده رو پی سی بازی کردم نمیدونم چیه و کجاست.تو بخش سیزن قسمت کاپش هست؟دیویژن چندی؟
آخه من چون دیویژن یکی هستم فقط کاپ پریمیر بازی میکنم.اسم بقیه کاپهارو یادم نیست.منظورت ایناست؟

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
داداش تازه کنسول خریدم.مطمئن باش زودتر خریده بودم زودتر این اتفاق میفتاد
شما خودت مشخصه یا اینو قهرمان نشدی یا اگه شدی nماه طول کشیده
قبلا رو پی سی قهرمان شدم محض اطلاع.بشین نگا کن شما

من تو 2 هفته اول با بایرن 2 بار دویژن 1 رو تایتل کردم .. خیلی هم راحت بود بعدش هم رفتم FUT ...

اینکه میگم کار شاخی نیست اولا اونایی که بازیشون خوبه همه رفتن .. دوما هم اون حریف میطلبم تو پستت بود ! . درکل یکم هم جنبه چیزه خوبیه ..

وگرنه تو فیفا 14 تو لیدر بورد برا 2 ماه رنگ 20 اینا بودم . :D شاخ شدن کار سختی نیست میتونه ی سر بری اینستا ببینی چ خبره ...

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
مخلصم داداش
والا من تازه کنسول خریدم و فیفا14 رو کرک شده رو پی سی بازی کردم نمیدونم چیه و کجاست.تو بخش سیزن قسمت کاپش هست؟دیویژن چندی؟
آخه من چون دیویژن یکی هستم فقط کاپ پریمیر بازی میکنم.اسم بقیه کاپهارو یادم نیست.منظورت ایناست؟
نه این کاپی که گفتیم تو همین فیفا ۱۵ هست
توی قسمت هیستوری که شوما نگاه کنی جاش هم خالیه.دقیقا وسط تصویر هست
راستی نت شما چنده سرعتش ؟ من ۵۱۲ دارم بیچاره شدم سر DNS=((

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من تو 2 هفته اول با بایرن 2 بار دویژن 1 رو تایتل کردم .. خیلی هم راحت بود بعدش هم رفتم FUT ...

اینکه میگم کار شاخی نیست اولا اونایی که بازیشون خوبه همه رفتن .. دوما هم اون حریف میطلبم تو پستت بود ! . درکل یکم هم جنبه چیزه خوبیه ..

وگرنه تو فیفا 14 تو لیدر بورد برا 2 ماه رنگ 20 اینا بودم . :D شاخ شدن کار سختی نیست میتونه ی سر بری اینستا ببینی چ خبره ...
شما خیلی وقته کنسول داری منم تازه خریدم.ربطی به بی جنبگی نداشت.شما بفهم تا تو ذوق کسی نزنی.اون حریف مطلبیمم اگه متوجه نشدی بگم که محض شوخی بود.همه رو باید دون دونه بهت توضیح بدم؟
کلاسو برا من نذار ;)
نه این کاپی که گفتیم تو همین فیفا ۱۵ هست
توی قسمت هیستوری که شوما نگاه کنی جاش هم خالیه.دقیقا وسط تصویر هست
راستی نت شما چنده سرعتش ؟ من ۵۱۲ دارم بیچاره شدم سر DNS=((
والا اینی که شما میگی من نمیدونم مربوط به چه کاپیه.دوستان مدعی اینجا زیاد هستن بیان جوابتو بدن نه اینکه برامون کلاس بذارن
نتم 2مگ هست داداش.پینگ 140 حدودا

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing

ایشون اشتباه کرد عکس قهرمانیش رو گذاشت؟ آسونه؟ شما تونستی؟ شمام بزار ... بی احترامی نکن به کسی...سعی کن همیشه سرت تو کار خودت باشه برادر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر