FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
گلد 14 روزه یا کمتر زدی؟چون پسرداییم گفت اونم 14 روزه زده بوده همین مشکل رو داشته بعد نمیدونم یه کاریش کرده درست شده

نه بابا گلدو يه ماهه خريدم فك كنم...ربطي نداره حتي ٤٨ ساعت باشه اگر مشكل اون باشه بايد جواب ميداد.

چطوري ميشه چيز پي ان يا قند شكنو شير كرد به وان؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اولا یکم لحن حرف زدنت رو درست کن دومایه جور حرف میزنی که انگار اون عرب تو بودی . من اگه 9 نفره هم یه گل جلو باشم هیچ وقت تو بازی عوضی بازی در نمیارم ولی اگه طرف مقابل مثل این یارو تا یه گل میوفته جلو توپ رو بده دروازبان و با هاش رو پایی بزنه و دقیقه 75 که 2_1 ازش عقب باشم بیاد سه تا تعویضش رو یکی یکی بدون اینکه سلکت کنه و تایم بازی رو بکشه حتما این بلا رو سرش میارم که آوردم .... اگه تو شرایط من بودی شما چی کار میکردی ؟؟؟ مثل این آدمای بزدل از بازی میومدی بیرون /:)؟؟؟؟
در ضمن اونقدر بدون باگ بازی میکنم که دوستان هی pm بدن که دوستانه باهاشون بازی کنم .
پس لطفا یاد بگیر زود درباره کسی قضاوت نکن

من نه پیغمبرم نه مصلح اجتماعی ولی کار شما هم هیچ تفاوتی با کار اون نداشت...کثیف بازی کردن اون توجیه گناه تو نمیشه...فقط هم بحث فیفا نیست تو تمام بازی های مولتی پلیر هم وطنای ما کثیفترین راه رو برای بُردن انتخاب می کنن..ازم دلخور نباش یا علی خدافظ

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام دوستان
حدود یک ماهه هرچی فیفا انلاین میزنم با لگ فوق العاده زیاده با اینکه پینگ گوگل که میگیرم 100تا120 نشون میده لاتنسی هم دو طرف کاملا سبزه
مشکلم از کجاست ؟

آخرین ویرایش:

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
دوستان من وقتی میخوام فیفا 15 آنلاین بازی کنم (Xbox one) این ارور رو میده باید چکار کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید.

NAT is set to moderate ( یه همچین چیزایی ) چکار باید کرد ؟

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
دوستان من وقتی میخوام فیفا 15 آنلاین بازی کنم (Xbox one) این ارور رو میده باید چکار کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید.

مشکل از نته منم همین مشکل شمارو دارم با اینکه نتم 8مگه شاتله و سرعت و پینگم فوق العاده عالی
سرور فیفا مشکل پیدا نکرده؟

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
یعنی الان کلا سرورای فیفا این مشکل رو داره ؟ یا مشکل از ما هستش ؟

منم همین سواله واسم با پشتیبانی ips که تماس میگیرم میگه همچی عالی هست خداییش پینگ گوگل 100 تو این ساعت فوق العادست حتی لاتنسی سبز...نمیدونم مشکل کجاست والا

آخرین ویرایش:

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
دوستان الان باید چی کار کرد ؟ یعنی اگه کسی این مشکل رو داشته باشه باید قید فیفا آنلاین بازی کردن رو بزنه ؟

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان

قسمت Season روی Xbox One بستس برای فیفا 15..........
باید فـــــیلـــتر شکن Share کنید روی دستگاه تا بتونید بازی کنید....

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
چجوری باید ف ی ل ت ر شکن شیر کرد؟ میشه کمکم کنید لطفا ؟

دقیقا نمیتونم اینجوری خلاصه توضیح بدم،میدونم که متوجه نمیشی،سرچ بزن تو نت آموزش هاش هست.
البته یه سری پیش نیازهای سخت افزاری میخواد،حواست باشه.

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234

اقا منم همین مشکلو تو ps4دارم اینترنتم هم شاتله
بالاخره اشکال از نت ماست یا فیفا؟

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
سلام
من وقتی با داداشم بازی میکنم هر کدوم کاستوم خودمو داریم برای دسته ها
بر فرض مثال برای من کاستوم A هست اما برا اون کاستومB اما هیچوقت برای اون سیو نیست و هر دفعه باید کلی وقت بزارم و دوباره تنظیمش کنم
کسی میدونه چرا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر