E3 2014 | تصاویر

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
خوب فقط سه چهار روز مونده به E3 و شرکت ها دارن غرفه هاشون رو آماده می کنن و بنر های مرتبط با بازیهاشون رو روی در و دیوار نصب می کنن. تو این تاپیک قصد داریم تصاویر این فعالیت ها (:d) رو قرار بدیم.

06319548084338910584.jpg

بنر Call of Duty: Advanced Warfare روی برج جلویی

غرفه نینتندو

بنر The Evil Within

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ما که resident evil ای نمی بینیم!!!
کاش یه کم عکسو بازتر می گرفتن:d

وقتی بنر و تصاویر تبلیغاتی رزیدنت اویل رو میبینی که بازی تایید شده باشه :d نه بازی که هنوز قراره تایید بشه و رو هوا هست :d ولی اگه تایید بشه ایشالا تو E3 2015 اونم میبینی من دلم میخواد یک خبری از 7 بیاد نه یک بازی برای 3DS :-s

فکر کن مثلا هیچ کس نمیدونه رزیدنت اویل 7 میخواد رونمایی بشه بعد بنر هاشو تو نمایشگاه تو غرفه ها میزنه بعد تو کنفرانس میاد میگه خب ما یه سورپرایز برای طرفداران رزیدنت اویل داریم. بعدی یکی بلند میشه میگه همونی که بنرشو تو غرفتون زدین؟ :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
وقتی بنر و تصاویر تبلیغاتی رزیدنت اویل رو میبینی که بازی تایید شده باشه :d نه بازی که هنوز قراره تایید بشه و رو هوا هست :d ولی اگه تایید بشه ایشالا تو E3 2015 اونم میبینی من دلم میخواد یک خبری از 7 بیاد نه یک بازی برای 3DS :-s

فکر کن مثلا هیچ کس نمیدونه رزیدنت اویل 7 میخواد رونمایی بشه بعد بنر هاشو تو نمایشگاه تو غرفه ها میزنه بعد تو کنفرانس میاد میگه خب ما یه سورپرایز برای طرفداران رزیدنت اویل داریم. بعدی یکی بلند میشه میگه همونی که بنرشو تو غرفتون زدین؟ :d
Plants Vs Zombies : Garden Warfare
:-"
پارسال چنین سوتیی داده بود EA :|

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
Plants Vs Zombies : Garden Warfare
:-"
پارسال چنین سوتیی داده بود EA :|

یعنی قبلا هیچ خبری در موردش نگفته بود EA ؟؟؟؟؟؟ این بازی که تایید شده 29 می برای PS4!

نه!
yahoo_4.gif

فقط PvsZ 2 رو برای IOS تایید کرده بود!
yahoo_4.gif

این که تازه تایید شده!

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709

والا چی بگم.......
اینا که وسط نمایشگاه پا نمی شن بنر به راه کنن:dاگه چیزی باشه همین الان باید وصل بشه یا نه اگه وصل نشه مثل همیشه برای سوزوندن ....گیمرها می گن پشت درهای بسته:d

- - -ویرایش - - -

این 4(سه) نفر از نمای نزدیک :D
توجه می کنین این جرثقیل ها به نظر خیلی کوچیک میان در حالی که خیلی بزرگ هستن...فقط یه چرخش هم هیکل یه آدمه:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
والا چی بگم.......
اینا که وسط نمایشگاه پا نمی شن بنر به راه کنن:dاگه چیزی باشه همین الان باید وصل بشه یا نه اگه وصل نشه مثل همیشه برای سوزوندن ....گیمرها می گن پشت درهای بسته:d

- - -ویرایش - - -

توجه می کنین این جرثقیل ها به نظر خیلی کوچیک میان در حالی که خیلی بزرگ هستن...فقط یه چرخش هم هیکل یه آدمه:d

منم دقیقا همینو دارم میگم که بنر مخصوص بازی های تایید شده هست که قراره نمایشی داشته باشن ! حالا من فکر میکنم یک رزیدنت اویل معرفی میشه البته خدا کنه دو تا معرفی بشه :))

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
منم دقیقا همینو دارم میگم که بنر مخصوص بازی های تایید شده هست که قراره نمایشی داشته باشن ! حالا من فکر میکنم یک رزیدنت اویل معرفی میشه البته خدا کنه دو تا معرفی بشه :))

بنده که بیشتر به اسپین آف RE:WWE اعتقاد دارم:dالبته باید کاراکترها رو خرکی تر بسازن با اون لباس های جلفی که همیشه آخر بازی باز می شه:d
کپکام که فکر نکنم خود به خود سرش به سنگ بخوره فقط راهش اینه یه نفر تو نمایشگاه یه آجری چیزی پرت کنه تو فرق سر یکی از مدیرای کله گندش تا بلکه خاطرات قدیمی یادش بیاد:))

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,574

فکر کنم عناوینی که حالت سورپرایز دارن و بعد از معرفی بنرهای مربوطه رو میچسبونن (بالاخره e3 که درمانگاه شبانه روزی نیست که) یه تایمی خلوت میشه واسه نصب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر