Dark Souls II داری سه DLC خواهد بود / باز هم برای مردن باید آماده شد .

BARDI YA

Gold User
Jul 23, 2011
3,820
dark-souls-2-dlc.jpg

3 دی ال سی بازی دارک سولز 2 معرفی شدند .

که برای PC , PS3 , XBOX 360
عرضه خواهند شد .

که این 3 دی ال سی موجودات وحشتناک و باس فایت های غیر قابل شکست و مراحل ترسناکی خواهند بود .

اینم قسمتی از داستان این 3 دی ال سی :

Crown of the Sunken King, the first chapter in the trilogy, sends you on a journey to reclaim the crowns that Drangleic’s King Vendrick once owned. Crown of the Sunken King features an entirely different world within the DARK SOULS II universe, where stepped pyramids span a vast underground cavern. It is said that one of the ancient crowns lay buried deep within these dark caverns; but surely such a valued item cannot sit unguarded. Players that seek adversity and glory will be rewarded with a crown that holds the strength of lords from times long past

Bandai Namco اعلام کرد که بازی دارک سولز 2 دارای 3 دی ال سی داستانی خواهد بود که شامل :

• The Crown of the Sunken King – July 22, 2014
• The Crown of the Old Iron King – August 26, 2014
• The Crown of the Ivory King – September 24, 2014

میباشد که در 3 پارت تقسیم شده که در 3 تاریخ مختلف ریلیز میشوند .

Season Pass هم در حال حاضر در دسترس میباشد به قیمت 24.99$ که میتوانید آن را تهیه کنید !

این 3 دی ال سی تحت نام Crown of the Sunken King
شناخته خواهند شد .

منبع

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,015
نام
Farshad
خیلی جالبه مارو دراز گوش در نظر میگیرن

اولش میان میگن DLC نمیدیم و بازی رو کامل تحویلتون میدیم نه مثل شماره قبلی بعدش میان همچین چیزی رو میدن بیرون که فک کنم قیمتش از DLC شماره یک هم بیشتره

با اینکه وحشتناک از بازیش خوشم میاد اما دلم نمیخواد یه ریال از پولم به خاطر این کمبود های بازی بره تو جیبشون

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
خیلی جالبه مارو دراز گوش در نظر میگیرن

اولش میان میگن DLC نمیدیم و بازی رو کامل تحویلتون میدیم نه مثل شماره قبلی بعدش میان همچین چیزی رو میدن بیرون که فک کنم قیمتش از DLC شماره یک هم بیشتره

با اینکه وحشتناک از بازیش خوشم میاد اما دلم نمیخواد یه ریال از پولم به خاطر این کمبود های بازی بره تو جیبشون
چند ماه پیش یه مصاحبه از یکی از سازندگان دارک سولز دیدم نوشته بود بر اساس فیدبک‌هایی که از فن‌ها می‌گیریم ممکنه دی ال سی بدیم ، که خدا رو شکر دادن :bighug:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,015
نام
Farshad
چند ماه پیش یه مصاحبه از یکی از سازندگان دارک سولز دیدم نوشته بود بر اساس فیدبک‌هایی که از فن‌ها می‌گیریم ممکنه دی ال سی بدیم ، که خدا رو شکر دادن :bighug:
یعنی فید بک گیمرا این بوده که به ما بازی رو ناقص بدین بعدش براش پول بگیرین؟

جدیدا مد شده همه سازنده ها اینجوری میکنن

چند وقت پیش که داغون ترین چیزی که دیدم Japanese Voice DLC برا بازی Drakengard بود که برا صدای ژاپنی 5 دلار پول از ملت میگیره

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
امیدوارم پول و سود بیشتر گریبان گیر این بازی نشه، چون بیشتر از اینکه خوشحال بشم احساس خطر میکنم!

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
یعنی فید بک گیمرا این بوده که به ما بازی رو ناقص بدین بعدش براش پول بگیرین؟

جدیدا مد شده همه سازنده ها اینجوری میکنن

چند وقت پیش که داغون ترین چیزی که دیدم Japanese Voice DLC برا بازی Drakengard بود که برا صدای ژاپنی 5 دلار پول از ملت میگیره
DLC لزوما به معنی ناقص بودن بازی نیست! چرا این طرز تفکر رو داری؟ این یه داستان جدیده که قراره اضافه بشه به بازی. نه اینکه جزء قسمت اصلی بازی بوده و جداش کردن که الان بدن بیرون!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,015
نام
Farshad
DLC لزوما به معنی ناقص بودن بازی نیست! چرا این طرز تفکر رو داری؟ این یه داستان جدیده که قراره اضافه بشه به بازی. نه اینکه جزء قسمت اصلی بازی بوده و جداش کردن که الان بدن بیرون!

من کلا مشکلم با DLC هست

اگرم میخوان بدن با قیمت پایین تر بدن دیگه جدیدا برا هر بازی به جا 60 دلار باید کم کم 90 دلار کنار بزاریم

چون که DLC یه DLC داستانی هست برا همینه که میگم. بگم من خودم طرفدار خفن بازی هستم و همون اول ریلیز گرفتم اما بازم از این خبرا خیلی ناراحت میشم

همه جا Costume DLC میدن Weapon DLC میدن و . . . اما یکی تو سایت Siliconera یه حرف خیلی قشنگی زد که نقل قول میکنم الان:
Remember those days when costumes, Weapons, and hidden areas were unlock able? those were the days

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من کلا مشکلم با DLC هست

اگرم میخوان بدن با قیمت پایین تر بدن دیگه جدیدا برا هر بازی به جا 60 دلار باید کم کم 90 دلار کنار بزاریم

چون که DLC یه DLC داستانی هست برا همینه که میگم. بگم من خودم طرفدار خفن بازی هستم و همون اول ریلیز گرفتم اما بازم از این خبرا خیلی ناراحت میشم

همه جا Costume DLC میدن Weapon DLC میدن و . . . اما یکی تو سایت Siliconera یه حرف خیلی قشنگی زد که نقل قول میکنم الان:
همه DLC ها اینجوری نیستن! مثلا DLCهای GTA IV اونهمه محتوا داشتن. سازنده به جای اینکه بیاد به عنوان یه بازی جدید عرضه کنه به عنوان DLC عرضه میکنه! الان این 3 تا اپیزود رو هم شاید کمتر از 10 ساعت گیم پلی داشته باشه و نمیارزه که به عنوان یه بازی جدید عرضه شه! بهترین کار اینه که به صورت DLC باشه! آخه همیشه اینجوری نیست که طرف یه تیکه از بازی اصلی رو بکّنه و نگهش داره واسه بعد. بعضی وقت ها ایده ها بعد از عرضه ی بازی اصلی به ذهن میرسن اما در اون حد بزرگ نیستن که بخوان در قالب یه شماره جدید عرضه شن! در همچین مواردی چه کار باید کرد؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اوایل گفته بودن DLC نمیدن ولی بعدش گفتن که شاید بدن.

به نظرم جای خالی DLC داستانی حس میشد و امیدوارم اون چندتا نکته مبهم رو هم پر کنن. انصافا داستان قشنگ و جالبی داشت و داره.

توی شماره اول هم DLC به شدت عالی بود و ارزش بسیار بالایی داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر