Sniper Elite III

SNIPER ELITE III

سبک : action/shooter/tactical/historic/third person
سازنده : Rebellion
ناشر : games 505
تاریخ انتشار : 3 تیر 93
2014 Jun 24

تصاویر:

]

نسخه سوم این سری بازی همچنان در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق می افته اما اینبار در آفریقا و کشورهایی مثل مصر و لیبی به جنگ با نه بهتر است بگوییم شکار نازی ها خواهیم رفت.
Karl Fairburne شخصیت اصلی Sniper Elite V2 همچنان شخصیت قابل بازی در داستان Sniper Elite 3 است. بازی sandbox است برعکس نسخه قبلی که راه‌‌ها محدود بودند.

آخرین ویرایش:

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
دوستان بازى طولانى هست؟

Sent from my iPad using Tapatalk
8تا میسون داره...اگه به قول بچه های آبادان گتره ای بخوای بری حداقل 15 ساعت....
اما اگه بخوای هر میسون رو 100 درصد کنی نزدیک 30 ساعت باید وقت بزاری..من رو حالت گتره ای رفتم...D:

ارزش خرید داره ? :D
خوب...راضیت میکنه...البته صبر کن تا بشه 180 تومن....

بازي چقدر آپديت داره ؟!!
حدودا 400مگ اگه اشتباه نکنم....

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
من دارم روي ps4 بازيش ميكنم فوق العادس به زودي هم فتح ميشه.فردا يا پس فردا همينجا بازي سنتر ميزارمش واسه فروش.فقط نميدونم چند تومن بزارمش كه هم به نفع مشتري باشه هم خودم راضي باشم چون از گرون فروشي متنفرم.

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
من دارم روي ps4 بازيش ميكنم فوق العادس به زودي هم فتح ميشه.فردا يا پس فردا همينجا بازي سنتر ميزارمش واسه فروش.فقط نميدونم چند تومن بزارمش كه هم به نفع مشتري باشه هم خودم راضي باشم چون از گرون فروشي متنفرم.
خودت چند خریدی؟؟
فکر کنم 200 یا 190 تومن بدی عاقلانه باشه...

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
یکی از باگهای بازی که شکار کردم:d
اون چیزی که شبیه کیفه و از پشت کاراکتر اصلی بازی زده بیرون ران پاشه که وقتی اون گوشه دیوار ایستادم به طرز عجیبی به فرم در میومد:|
و این شات زیباست...

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
ﻳﻨﻆﺮﺗﻮﻥ اﺭﺯﺵ ﺧﺮﻳﺪ ﺩاﺭﻩ ﻳﺎ ﻳﻪ ﺟﺎ ﺗﻠﻮ ﺭﻭ ﺑﺨﺮﻡ? ﺑﺬاﺭﻳﺪ ﻳﻪ ﺳﻨﮓ ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺑﺬاﺭﻳﻢ.اﺯ ﺗﻴﻒ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻳﺎ ﻧﻪ?ﺩﺭ ﻛﻞ.

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
ﻳﻨﻆﺮﺗﻮﻥ اﺭﺯﺵ ﺧﺮﻳﺪ ﺩاﺭﻩ ﻳﺎ ﻳﻪ ﺟﺎ ﺗﻠﻮ ﺭﻭ ﺑﺨﺮﻡ? ﺑﺬاﺭﻳﺪ ﻳﻪ ﺳﻨﮓ ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺑﺬاﺭﻳﻢ.اﺯ ﺗﻴﻒ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻳﺎ ﻧﻪ?ﺩﺭ ﻛﻞ.
ارزشش رو داره واقعا...به اون صورت بد نیست....سرگرم کننده اس.از تیف بهتره...خیلی بهتره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر