Sniper Elite III

SNIPER ELITE III

سبک : action/shooter/tactical/historic/third person
سازنده : Rebellion
ناشر : games 505
تاریخ انتشار : 3 تیر 93
2014 Jun 24

تصاویر:

]

نسخه سوم این سری بازی همچنان در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق می افته اما اینبار در آفریقا و کشورهایی مثل مصر و لیبی به جنگ با نه بهتر است بگوییم شکار نازی ها خواهیم رفت.
Karl Fairburne شخصیت اصلی Sniper Elite V2 همچنان شخصیت قابل بازی در داستان Sniper Elite 3 است. بازی sandbox است برعکس نسخه قبلی که راه‌‌ها محدود بودند.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظره من gameplay این سری بازیها خیلی خوب هست ! Sniper Elite 2 خیلی خوب بود به نظرم .
گرافیکش زیاد مهم نیست. همین اینکه یه بازی درست حسابی داریم در نقشه sniper هستیم مهمتره !
امیدوارم بازیه خوبی از اب در بیاد.

eshghe_dvd

کاربر سایت
Jul 8, 2011
37
نام
علي
به نظره من gameplay این سری بازیها خیلی خوب هست ! Sniper Elite 2 خیلی خوب بود به نظرم .
گرافیکش زیاد مهم نیست. همین اینکه یه بازی درست حسابی داریم در نقشه sniper هستیم مهمتره !
امیدوارم بازیه خوبی از اب در بیاد.

آخه داداش ps4 گرفتیم برا لذت گرافیک و ... بازی تنها که با سری قبلی ها هم میشه بازی کرد

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من برعکس خیلی از دوستان کلا گرافیک جزو آخرین چیزهایی هست که بهش اهمیت میدم . خود بازی خوب باشه کافیه برام .

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اول فکر میکردم بازی اصلش برای نسل هفتمه و تمرکز سازنده ها برای ارائه ی یه گرافیک عالی تو نسل هفتم کم باشه . اما با دیدن تریلر ۱۵ دقیقه ای از نسخه ی ps4 نظرم برگشت .
بازی محیط و جزییاتش واقعا چشم نواز بود . تکسچر محیط و تکثر ابجکت و اشیام خوب بود و کلا وقتی ببینید نخواهید گفت نسل هفتمی. فیزیک بازی فقط در حد نسخه دومه البته نه کاملا چون موشن کپچر به کار رفته.
مخفی کاری و محیط کاربری اسلحه هام خیلی بهتر شده بود . فریم ریت بازی هم تو فیلم به نظر رو ۶۰ بود .
درکل بازی ندیدمش که از خشک سالی تابستون باید بازیش کرد بلکه برای خودش باید بازیش کرد . بازم منتظر نمره ها باید موند . پیش بینی متا 82:d

آخرین ویرایش:

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
بازی صبح از دبی برام فرستاده شد....گرافیک معرکه است...ولی یه سری باگ داره...تجربه بازی واجبه....

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
بدون شرح |:
9ata8ube.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Ign به بازی 8.2 داده
به نظرم خیلی underrated هست. من فعلا 1-2 ساعت توی Pc بازی کردم به نظرم خیلی خیلی خوب بود ! نظر نهایی نمیتونم بدم ....
اما میتونم بگم برای دوستانی که دنبال stealth و sniping هستن بازیش خیلی خوبه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر