Homefront: The Revolution | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Grey Warden, ‏Jun 2, 2014.

1. Dragon Age Scholar ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    شماره دوم از عنوان Homefront به نام Homefront: The Revolution تایید شد. این عنوان توسط Crytek UK ساخته می شود و Deep Silver وظیفه انتشار آن را بر عهده دارد. بازی به صورت Open World بوده و دارای بخش Co-Op آنلاین نیز هست.
    به نظر می رسد داستان بازی بار دیگر با محوریت مقابله با کره شمالی است که این بار کشور آمریکا را تسخیر کرده و اتفاقات بازی در شهر Philadelphia رخ می دهد.
    تعدادی از تصاویر بازی:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
    [TR]
    [TD]ناشر[/TD]
    [TD]Deep Silver[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]توسعه دهنده[/TD]
    [TD]Crytek UK[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]پلتفرم[/TD]
    [TD]PC,PS4,XOne[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]تصاویر بیشتر[/TD]
    [TD]تصاویر Homefront: The Revolution
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]تاریخ انتشار[/TD]
    [TD] 2015[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]تاپیک امتیازات[/TD]
    [TD]----------
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]پیش‌نمایش بازی[/TD]
    [TD]----------[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]نقد بازی[/TD]
    [TD]---------[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

آخرین ویرایش: ‏Jun 2, 2014
    kamyy و s.1 این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    بازی در روزهای اولیه مثل خیلی از بازیهای دیگه بهینه نبود بعد از چند آپدیت کاملا بهینه شد و مشکلاتش رفع شد و این روندیه که بیشترشون طی می کنن . بازی اونقدر سرگرم کننده و با مراحل اصلی و فرعی فراوان هست که ارزش خرید داشته باشه حتی ارزش pre order قبل از انتشار رو هم داشت . یکی از بهترین تجربه ها برای شوتر باز ها با چاشنی mmo همین بازیه و حدودا 40 ساعت گیم پلی مفید داره .
    به هرحال اگر از بازی ای مثل Division خوشتون اومده احتمال غریب به یقین از این هم خوشتون بیاد چه با کرک چه بی کرک . البته چاشنی موتورسواری و مکانیک بازی کاملا اون رو از دیویژن متفاوت می کنه و دنیای متفاوتی ساخته از این نظر .

در واقع دلیل فاجعه بودنش برای ی عده اندک کرک نشدنش بود .
    همون ی عده که بازی رو فاجعه و بی محتوا میدونستن الان در حال دانلودش هستن .

آخرین ویرایش: ‏Mar 7, 2017
    hqdead و ⓘceғℓoฬer این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    حسین
    بازی ی فاجعه تمام عیار هست از نمرهاش هم میشه راحت تشخیص داد حیف وقتی که گذاشتم سرش اصلا توصیه نمیشه !

bluestar, kamyy, Coffee Addicted و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

حدود یک ساعت از بازیرو انجام دادم
    بد نبوده و عالیم نیست
    امتحانش توصیه میشه

kamyy این نوشته را Like کرده است.
  5. s.1 s.1

کاربر سایت

دلیلش متای 48 بازی یا یوزر اسکور 39 هست باز ابتدای بازی قابل تحمله از 1 جایی به بعدش اصلا ادامه دادن بازی هنر می خواد تازه من مشکل فریم دهی هم نداشتم 60 ثابت بهم می داد.

6. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

بازی 75% تخفیف خورده ، تو روس 3$ شده :|
    خوب بازی ـرو F2P کنید خیال خودتون رو راحت کنید :)
    نسخه قبلی بازی هم 80% تخفیف خورده که تو هند 1.7 $ هست 8->

7. کاربر سایت

انصافا دیگ ارزش نداشت اصلا وقت برای کرکش بزارن :))

8. Better be careful The killer might be near Gold User

مفتشم گرونه XD
    با اون 3دلار میشه پروفایل رو لول آپ کرد ارزششم بیشتره من خودم میدونم اگه اینو بخرم عمرا برم بازیش کنم XD

'Gwynbleidd' این نوشته را Like کرده است.
  9. s.1 s.1

کاربر سایت

من کلا بیخیال بازی شدم پاکش کردم چرا که خیلیم براش اپدیت داد اما الان نسخه ی کرک شده گرفتم 1 تستی زدم در کمال تعجب سیو بازیمم شناخت(البته قبلا کل سیو های استیمم به فولدر CPY منتقل کرده بودم) بازی حقیقتا بهینه شده دیگه خبری از افت فریم نیست نمی دونم اینا که می تونن اینقدر بازی رو بهینه کنن چرا در عرضش اینقدر تعجیل می کنن به نظرم بهینه کردن بازی خیلی نکته ی مهمی هست. حالا از بهینگی بگذریم یادمه این قسمت بازی به خاطر 1 باگی گیر کرده بودم که خوشبختانه باگ هم فیکس شده بود ردش کردم. بازی جالبی که نیست اما حداقل الان قابل بازی هست کرکم که شده بگیرید تستش ضرری نداره

kamyy و Polaris این نوشته را Like کرده اند.
  10. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

خوب منم بازی ـرو تست کردم ، واقعا متای بازی حق ـشه ، تا قبل از اینکه بازی کنم ، همش احساس میکردم ، نه بازی درخوری هست و میتونه سرگرم کنه ، اما خوب اصلا برای من جذاب نبود ، و تو 30 دقیقه اول حداقل برای من هیچ نقطه قوتی نداشت. یه شکست تمام عیار بود ، با توجه به تغییر سازنده و ... ، با این تفاسیر که الان مشکلات پرفورمنس ـش کاملا حل شده ، وای به حال Launch بازی که کلی Feedback منفی در مورد پرفورمنس فقط بود.

s.1, kamyy, Polaris و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

سر دو راهی گیر کردم! :-? الآن نمی دونم، آیا من مشکل دارم یا دوستان خیلی کم لطفی می کنن؟ :D
    طوری این بازی رو می کوبید و فاجعه می دونید که حقیقتش موندم کجای این بازی نظر شما رو جلب نکرده؟ :D
    اینطور که به نظر میاد، تعدادی از دوستان متایِ بازی رو سرلوحه قرار می دن، یا کلا عشقشون می کشه با این بازی حال نکنن! :D
    راستش بنده دیدم ترافیک رایگان دارم، گفتم با اینکه خیلی ها این بازی رو کوبیدن، دانلود کنم ببینم چیه قضیه! :D بازی رو دانلود و نصب کردم و به جرات می گم بازی ار هر لحاظی "برای شخصِ من" دلنشینه!

گرافیک خوب!
    صداگذاری خوب!
    با توجه به محوریت، محیطِ واقـــعا جذاب و در خور بازی!
    داستان جالب!
    گیم پلی روان!
    شخصیت های نسبتا اوکِی!

مـــــــــن رو توجیه کنید کجای این بازی به دل شما نمی شینه؟؟؟ :D اینکه بازی کمی مخفی کاری داره؟ :D اینکه فِشنگ ها تا بیخ پُر نیست تا مثل COD یا BF تــِــر تــِــر شلیک کنید به حریف؟؟ :D بازی نسبت به شوتینگ بودنش health کمی داره؟ :D لُو رفتن در محیط و احتمال کشته شدن بالاست؟ :D
    آخـــــــــه مشکلش چیه؟؟؟؟ :))
    جَو بازی یک فضایِ خفقان و اسیر شده ست و حین انجام بازی واقعا حس می کنید شهرتون در دستانِ بیگانه اسیره! :D این خیلی جالبه!!!! :D:D:D متوجه نمی شم چرا دوستان توقع یک بازی شوتر بزن دَروئی دارن! :D
    شما دقـــــــــیقا از این بازی چی می خواستید؟ :D لطفا بهم بگید تا اگر من مشکلی دارم حلش کنم! :D شاید واقعا بازی ایراد داره و من متوجه نمی شم! :D لطفا کمکم کنید! :D:D:D:D:D:D

LMFAO PR و hry این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

میشه بگی چند درصد بازی مخفی کاریه؟ چون من اصلا از بازیهای مخفی کاری خوشم نمیاد.
    میخوام بدونم بازی رو بگیرم یا نه.

13. کاربر سایت

نه اون مخفی کاری! :D بازی تقریبا اُپن وُرد هست و برای اینکه در بعضی جاها از دید دشمن ها دور بمونید، بهتره راه هائی رو پیدا کنید تا باهاشون درگیر نشید! :D همین! :D
    می تونید درگیر بشید، اما ممکنه خیلی زود بمی رید :D چون تعداد شما در مقابل دشمن کمه و نسبت به بازی های دیگه بیشتر دمیج می شید.
    خلاصه ش این می شه که، شهر و کشورتون رو گرفتن و شما یک عده چریک وطن خواه هستید و برای آزادی مملکت خودتون در سوراخ سومبه های شهر به صورت مخفیانه و زیر زمینی فعالیت می کنید.
    من که خوشم اومد! :D

raya2 و Vahid Khazayi این نوشته را Like کرده اند.
  14. s.1 s.1

کاربر سایت

کل بازی مخفی کاریه چه مخفی کاری افتضاحیم

کلا مخفی کاری از نظر من فقط splinter cell باقی مخفی کاری ها لذتی ندارن از نظرم

raya2 این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

با سلام
    دوستان کسی نمیدونه نشانه اسلحه چطور فعال میشه؟؟؟
    منظورم اینه که اگه نخواهیم راست کلیک کنیم و مثل همه بازیهای نشانه اسلحه داشته باشه...اخه مال من مثل اینکه نداره؟؟؟؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید