Homefront: The Revolution | PC

شماره دوم از عنوان Homefront به نام Homefront: The Revolution تایید شد. این عنوان توسط Crytek UK ساخته می شود و Deep Silver وظیفه انتشار آن را بر عهده دارد. بازی به صورت Open World بوده و دارای بخش Co-Op آنلاین نیز هست.
به نظر می رسد داستان بازی بار دیگر با محوریت مقابله با کره شمالی است که این بار کشور آمریکا را تسخیر کرده و اتفاقات بازی در شهر Philadelphia رخ می دهد.
تعدادی از تصاویر بازی:

ناشرDeep Silver
توسعه دهندهCrytek UK
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر Homefront: The Revolution
تاریخ انتشار 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

2012rld

کاربر سایت
Feb 15, 2013
136
بازی به فنا رفته. یعنی خاطرات نسخه اول بازی هم رو لکه داره کرده. بازی از پتانسیل خوبی از هر لحاظ داشت ولی انگاری Crytek UK همه رو فنا داده :-SS

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
بازی به فنا رفته. یعنی خاطرات نسخه اول بازی هم رو لکه داره کرده. بازی از پتانسیل خوبی از هر لحاظ داشت ولی انگاری Crytek UK همه رو فنا داده :-SS

بازی رو Crytek UK نساخته، سازنده قبلیش بوده ولی بعد این بازی فروخته شد به Koch Media
این بازی در حال حاضر ساخته Dambuster Studios هست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
والا من کلا دو سه تا تریلر ازش دیدم که یادمه تریلر E3 2014 کامل 11 دقیقه از گیم پلی بود و بشدت هم هایپ شدم، اونو ندیدی انگار.
بازی امکانات و نوآوری های خیلی خوبی داره حیف که اینقدر وسط راه مشکلات متعددی براش پیش اومد از کارگردانش گرفته تا ناشر و ... برا همین معلوم نیست چی از آب در اومده ولی دوس دارم تجربش کنم.

بازی دست به دست شده به فنا رفته. 2014 با این بازی فرق داره

البته با این متای بازی مشخص شد ترولی که کردم حقش بوده

• Like
Reactions: majidred2011

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
تاریخ انتشار بازی به وقت u.s pacific امشب ساعت ۱۰ به وقت ایران و برای اروپا، سه روز بعد برابر با 20 می، جمعه خواهد بود،

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
40 دقیقه بازیش کردم، 100تا باگ دیدم،پرفورمنسش داغونه،صدا گزاری افتضاحه،هوش مصنوعی اصلا خنده داره! HL1 دشمنای هوشمندتری داشت!
واقعا حیف 35 گیگ دانلود...
.refunded

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
40 دقیقه بازیش کردم، 100تا باگ دیدم،پرفورمنسش داغونه،صدا گزاری افتضاحه،هوش مصنوعی اصلا خنده داره! HL1 دشمنای هوشمندتری داشت!
.refunded
از متاش مشخص بود افتضاحه :tearsofjoy:

qaqaj

کاربر سایت
May 1, 2015
361
نام
Farzan
جالبه که کارت گرافیک پیشنهادیش 760 هست ( چقدر کم توقع :D) ولی بازم پرفورمنس داغون :-j:-j ارزش اوریجینال خریدن هم نداره . :flushed: دنووو هم که داره . :neutral: فقط میمونه یه راه اونم اشتراکی .

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
.refunded

پس اون ۳ گیگ پچ روز اول چه تاثیری داشته؟
مولتی پلیر داره یا فقط coop؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
امشب منم دانلودم تموم میشه ...
فعلا من چیزی که دیدم و شنیدم ، بیشتر از بخش اوپتیمایز نبودن و مشکلات فریم دهی
گیم پلی جزو نقاط قوته بازی حساب میشه انگار ...

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
استیم چارت رو میدیدم
تعداد پلیرها تو ۲۴ ساعت گذشته به زور به ۳۰۰ نفر در ساعت میرسید که خوشبینانه ش می تونه به دلیل ریلیز نشدن به صورت world wide باشه که همین تعدا کم هم جای خوشحالی داره ،
من که گرفتم و به زودی این شاهکار رو تجربه می کنیم

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
مطمعنید coop داره؟ چون توی خبر ها خوندم که قراره بخش coop بصورت مجزا براش بیاد و ماموریت های اصلی بازی coop نمیشن و تک نفره هستن
بازی نکردم ولی زیر منوی single player یه بخش دیگه داشت که نوشته بود play story missions with your friends

• Like
Reactions: -Poormaz-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر