Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
امروز بازی یکساله شد.:D
من هم بازی رو گرفتم. یه مقدار تمرین کنم بعد به صورت انلاین درخدمتتون هستم.:D
دوست من حسابی تمرین کن که اعجوبه هایی توی آنلاین هستن . :D من تا قبل آنلاین فکر میکردم خیلی شاخم اما الان فهمیدم موشم نیستم :D بعضیاشون مثل روبات بازی میکنن . کلا لذت مورتال به آنلاینشه .

• Like
Reactions: Pzt_Kami

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
داخل مورتال XL سه تا سایبر روبات داریم یکیشون سایرکس و سکتور و اسموک اما یه کلیپ دیدم داخلش سایبر ساب زیرو هم بود؟؟؟؟؟؟
قضیش چیه؟؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
داخل مورتال XL سه تا سایبر روبات داریم یکیشون سایرکس و سکتور و اسموک اما یه کلیپ دیدم داخلش سایبر ساب زیرو هم بود؟؟؟؟؟؟
قضیش چیه؟؟

In order to play as this version of the character (or play as any character without a specific variation) select Triborg, then when it’s time to select your desired variation press Up, Up, Y (Xbox) or Triangle (PS4). Doing this will give you Cyber Sub-Zero LK-520​

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلام به همگی
2 تا سوال از دوستان داشتم
این وسط تکلیف کسایی ک قبلا نسخه premium edition این بازی رو گرفتن چی میشه چون تا جایی ک یادمه این بازی زمانی تو استور نسخه پریمیوم رو هم داشت ( الانم تو آمازون این نسخه داره فروش میره ) اما بعد اومدن نسخه xl اونو برداشتن گویا !
یعنی الان کسایی ک قبلا نسخه پریمیوم رو خریدن با یه آپدیت رایگان میتونن به نسخه xl تغییرش بدن ؟ جالبه من جایی خوندم که این نسخه گویا با اینکه پریمیوم هست اما یه سری چیزا کم داره و با یه آپدیت رایگان به نسخه xl تبدیل نمیشه !
دقیقا کسایی ک نسخه پریمیوم داشته باشن باید چیکار کنن ک به نسخه xl تبدیل شن ؟

سوال بعدیم این بود ک با توحه به ریجن لاک بودن بازی دوستان کدوم ریجن رو پیشنهاد میدن ؟ تو کدوم ریجن تو بخش آنلاین پلیر زیاد داره ؟ شاید بازی رو به قصد پلات بازی کنم میخوام جوری باشه تو آنلاین به مشکل نخورم

ممنون میشم جواب بدید

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
اگر اشتباه نکنم پریمیوم فقط Kombat Pack 1 رو شامل میشه،اونایی که اون نسخه رو داشتن باید kombat pack 2 رو جدا بخرن تا تمام محتویاتی که دارن به XL شبیه بشه:D

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
اگر اشتباه نکنم پریمیوم فقط Kombat Pack 1 رو شامل میشه،اونایی که اون نسخه رو داشتن باید kombat pack 2 رو جدا بخرن تا تمام محتویاتی که دارن به XL شبیه بشه:D
آره دقیقا
تو سایتا هم خوندم الان که فقط پک 1 رو داره پس با این وجود همون یه کله نسخه xl رو میخرم
ولی کماکان تو انتخاب ریجن بازی موندم : 1 بگیرم یا 2 ؟!
الان که امار تروفی ها رو نگاه میکردم اکثر پلیرها ریجن 2 هستن مثلا ایتالیا ، فنلاند ولی خب یکسری هم کانادا و آمریکا بود
کلا موندم چ ریجنی بگیرم :(

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,814
نام
نریمان
آره دقیقا
تو سایتا هم خوندم الان که فقط پک 1 رو داره پس با این وجود همون یه کله نسخه xl رو میخرم
ولی کماکان تو انتخاب ریجن بازی موندم : 1 بگیرم یا 2 ؟!
الان که امار تروفی ها رو نگاه میکردم اکثر پلیرها ریجن 2 هستن مثلا ایتالیا ، فنلاند ولی خب یکسری هم کانادا و آمریکا بود
کلا موندم چ ریجنی بگیرم :(
نسخه ی XL فقط ریجن یکش تو ایران هست.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان من نسخه معمولی بازی رو دارم یعنی Mortal Kombat X جالا اگه این آپدیت 10 گیگی رو دانلود و نصب کنم بازیم چه تغییری میکنه ؟؟

آیا کارکتر جدیدی به بازیم اضافه میشه ؟؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
دوستان من نسخه معمولی بازی رو دارم یعنی Mortal Kombat X جالا اگه این آپدیت 10 گیگی رو دانلود و نصب کنم بازیم چه تغییری میکنه ؟؟

آیا کارکتر جدیدی به بازیم اضافه میشه ؟؟

کارکترهای جدید اضافه میشن البته باید خریداری بشن و باگ برطرف میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر