Forza Horizon 2 | XBOX ONE

05126834307573204711.jpg

امروز مایکروسافت از Forza Horizon 2 در برنامه IGN first رونمایی کرد، Forza Horizon 2 پاییز امسال برای Xbox One و Xbox 360 عرضه خواهد شد. FH2 توسط Playground Games و با همکاری Turn 10 در حال ساخت می باشد.

بازی دارای سیستم آب و هواست. صدها ماشین در بازی قرار دارد که Lamborghini Huracán ماشین نمادین بازی است. Drivatar در Horizon 2 هم حضور خواهد داشت.

بازی در جنوب اروپا جریان دارد. تنوع محیطی باورنکردنی و چشم اندازهای فوق العاده.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
طبق برسی هایی که روی تریلر های FH2 انجام دادم، زمانی که لوگو بازی به نمایش درمیاد اصلا این متن All XBOX ONE in Game Footage نیستش! فونتش هم فرق داره:D
پ.ن: به نظر من امسال باید منتظر یک سری جدید از فورزا باشیم:D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
دوستان عزیز میخواستم بدونم یک ست کامل فرمون و پدال و دنده که بشه بازی هایی مثل forza 6 و همین horizon رو باهاش بازی کرد چقدر درمیاد و چه برندایی تو ایران هست
البته منظورم از این فرمونای بنجل مارک xp نیست:dاون فرمونایی که پدالاش و فرمونش کاملا واقعی باشن و بشه باهاشون حس شبیه سازی رانندگی رو کاملا حس کرد

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Forza Horizon 3 might be announced at Geneva Motor Show

A source familiar with Turn 10 has told us that Forza Horizon 3 will be announced at the Geneva Motor Show
نمایشگاه خودرویـه ژنـو از 3 مارس شروع میشه و تا 13 مارس ادامـه داره !

A new Porsche car will also be announced alongside the game
ᕦ(ò_óˇ)ᕤ@ شیرینـیـ بده
d.gif

آخرین ویرایش:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan
Forza Horizon 3 might be announced at Geneva Motor Show

A source familiar with Turn 10 has told us that Forza Horizon 3 will be announced at the Geneva Motor Show
نمایشگاه خودرویـه ژنـو از 3 مارس شروع میشه و تا 13 مارس ادامـه داره !

A new Porsche car will also be announced alongside the game
ᕦ(ò_óˇ)ᕤ@ شیرینـیـ بده
d.gif

اگه بازی همراه با شرایط آب و هوای برفی باشه شک نکن یه شیرینی خوب پیش من داری! :D

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan
لمبورگینی سنتناریو ۲۰۱۷ که چند روز پیش در نمایشگاه ژنو معرفی شد، به عنوان ماشین روی کاور عنوان بعدی سری فورتزا (هورایزن 3) انتخاب شد :bighug: اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی در کنفرانس E3 مایکروسافت.

یوتیـــوب

gsdtopelrk7zaovqlb46.jpg

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
سلام من نمیتونم تو این بازی آنلاين بزنم
ابدیت کردم اما تو منو گزینه مولتی نداره بعضی از گزینه ها هم هنوز قفله
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
بقیه بازیارو میتونم آنلاين بزنم اما این نمیشه!!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
این بازی و قاطی کلی بازی چند روز پیش "مجبور" شدم تهیه کنم و از اونجایی که اصلن اهل این سبک بازی نیستم گفتم بزار یه تستی بزنم.
با توجه به اینکه کالکشن nfs رو خریدم و هر کودوم و بعد از نیم ساعت پاک کردم رفت دید خوبی هم به این بازی نداشتم.(سبک)

اما به محض استارت بازی و کنترل ماشین همون اول کار فهمیدم چقدر فرق داره داستان این بازی و واقعن سوای تموم بازیهای هم سبک خودش!
همه چیز بازی بنظرم جالب و جذابه اونم تو 2020 واسه منی که کلن این سبک جز مورد علاقه هام نیست!
هندلینگ محشر +انتخاب دوربین های متنوع+ مسیرهای متنوع و با جزییات + انتخاب درجه سختی های مبتدی تا حرفه ای + طراحی جذاب کابین و خوده ماشین ها و مدلهای جالب و ...
تازه این شماره 2 سری هست.
واقعن ایمان اوردم بهش و باید اعتراف کنم اولین بازی تو سبک ماشین-مسابقه هست که دوست دارم و خوشم اومده.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,826
نام
نـــــــویـــــــــد
این بازی و قاطی کلی بازی چند روز پیش "مجبور" شدم تهیه کنم و از اونجایی که اصلن اهل این سبک بازی نیستم گفتم بزار یه تستی بزنم.
با توجه به اینکه کالکشن nfs رو خریدم و هر کودوم و بعد از نیم ساعت پاک کردم رفت دید خوبی هم به این بازی نداشتم.(سبک)

اما به محض استارت بازی و کنترل ماشین همون اول کار فهمیدم چقدر فرق داره داستان این بازی و واقعن سوای تموم بازیهای هم سبک خودش!
همه چیز بازی بنظرم جالب و جذابه اونم تو 2020 واسه منی که کلن این سبک جز مورد علاقه هام نیست!
هندلینگ محشر +انتخاب دوربین های متنوع+ مسیرهای متنوع و با جزییات + انتخاب درجه سختی های مبتدی تا حرفه ای + طراحی جذاب کابین و خوده ماشین ها و مدهای جالب و ...
واقعن ایمان اوردم بهش و باید اعتراف کنم اولین بازی تو سبک ماشین-مسابقه هست که دوست دارم و خوشم اومده.

همون هورایزن ۱ هم به نظر من از تمام NFSها و ۲نسخه The Crew که این نسل داشتیم از نظر گیم‌پلی و فیزیک کاملا بهتره دیگه چه برسه به ۲ و ۳ و ۴. حالا جادوی اصلی رو تو نسخه ۴ مییبینی که بازی رو ایکس ۶۰فریم هستش :D
واقعا دنیای هورایزن فوق‌العاده و بی‌نظیره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram

هندلینگ محشر +انتخاب دوربین های متنوع+ مسیرهای متنوع و با جزییات + انتخاب درجه سختی های مبتدی تا حرفه ای + طراحی جذاب کابین و خوده ماشین ها و مدلهای جالب و ...
به نظر من بهترین شماره سری همین شماره دوم بود. یک زمانی شب و روز بازی می کردیم شماره دومو.
البته شماره چهارم پیشرفته تره، اما خب زمانی که شماره دوم اومد خیلی خاص و فوق العاده بود.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,876
نام
حسين
به نظر من بهترین شماره سری همین شماره دوم بود. یک زمانی شب و روز بازی می کردیم شماره دومو.
البته شماره چهارم پیشرفته تره، اما خب زمانی که شماره دوم اومد خیلی خاص و فوق العاده بود.

چیزی که دنیای فورزا هورایزن 2 رو یونیک میکنه لوکیشن بی نظیر جنوب فرانسه و شمال ایتالیا است :D متاسفانه من با دنیای استرالیا توی نسخه سوم برعکس خیلی ها اصلا حال نکردم ولی نسخه چهارم باز یه کامبک درست حسابی زد و چهارفصل بریتانیا رو باهاش عشق بازی کردم :D و عجیب اینکه تنها نسخه ای که واسه وان اکس اپدیت 4K ندادن و بهینه هم نکردن همین نسخه 2 بود :)) یعنی نسخه اول روی 360 رو اپدیت دادن ولی اینو نه :|

امیدوارم برای نسخه 5 بیان سمت ژاپن. تصور کردنش روی Series X وحشتناکه :D

Attachments

• 29-22681.jpeg
    29-22681.jpeg
    87.6 KB · مشاهده: 8
  • autumn-daigo-ji.jpg
    autumn-daigo-ji.jpg
    103.9 KB · مشاهده: 7
  • spring.jpg
    spring.jpg
    201.6 KB · مشاهده: 9
  • jw-5d14610e44f0e7.92297549.jpeg
    jw-5d14610e44f0e7.92297549.jpeg
    495.8 KB · مشاهده: 8

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
شماره اول خیلی عالی بود، یه اتمسفر خاصی داشت که تو هیچ ریسینگ دیگه‌ای ندیدم. شماره دوم از خیلی جهات پیشرفت داشت ولی دیگه اون اتمسفر رو نداشت! شماره سوم همون راه شماره دوم رو رفت ولی جهشی که بین شماره دوم و سوم بود، یه چیزی مثل جهش بین ویچر ۲ و ویچر ۳ هست، در این حد بازی خفن کار شده بود. شماره چهارم هم یه تکامل بود، یه چیز پرفکت و بدون نقص. کاری که PG با این سری انجام داد بی‌نظیر هست، شماره به شماره بازی پیشرفت داشت، اونم سبکی که تو این نسل خیلی افت داشته و هم از نظر کیفی و هم فروش، نسبت به نسل‌های قبل حسابی عقب افتاده. ولی PG یه تنه جور بقیه بازی‌های ریسینگ رو هم کشیده، کیفیت عالی، فروش فوق‌العاده، پشتیبانی محشر و سیستم تولید بازی که می‌تونه یه الگو واسه بقیه استودیوهای ریسینگ‌ساز باشه.

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
من امیدوارم شماره ۵ مثل هوریزون ۱ برگرده به طبیعت بکر و وحشیه ایالات متحده! و به جای چهار فصل، وسعت نقشه زیاد کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر