كمك در يكي از مراحل بازي Obscure2

youemadzade

کاربر سایت
Aug 31, 2012
3
میگم منم بعد از چپ شدن آمبولانس اون در نمیتونم باز کنم که مدال میذاریم.اگر شما فهمیدین ممنون میشم به منم بگید.اعصابم خورد شده دیگه.خوااااااااااااااااهششششششش میکنم.اینم میلمه Yahoo! Nederland

---------- نوشته در 11:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:56 PM ارسال شده بود ----------

یعنی چه جوری!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟عکسی باز نشد که از لوحها سر در بیارم.کلافه شدم:((

---------- نوشته در 11:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:03 PM ارسال شده بود ----------

دو تا لوح چه جوری تنظیم کردین؟؟؟؟؟؟؟خل شدم دیگه

dayeeenrique

کاربر سایت
Jul 25, 2011
13
نام
mahdi
سلام دوستان
در مرحله اي گير كردم كه يك قبرستان است و روي آنها عكس هايي حك شده است و راستي عكسي هم از آنها درست كردم اما نمي دانم چگونه آنها را به ترتيب اسپيس بزنم تا برن پايين
لطفا كمك كنيد
اگه این دوستونو راهنمایی کنین ممنون می شم چون منم اونجا گر کردم

33282382v170

کاربر سایت
Sep 22, 2008
12
سلام دوستان.این بازی واقعا قشنگه.2یا3سال پیش تمامش کردم.واسه همین 2باره نصبش کردم که جواب سوالاتونو بدم.​
خب در مورد قبرستان:تمامی قبرهارو بدون هیچ ترتیبی بزن برن پایین.بعد فقط اون قبرایی که داخل لوح هستند رو بترتیب تصویر لوح بازسازی شده بزن بیان بالا.
دره باز میشه
اعداد مربوط به3لوح مرتبط با ستون ها بعد از اینکه بازی مجدد شروع میشه:
568

واما دو مدالی که روی در بزرگ کار میذاریم :

اولا برای لوحی که در قسمت مثلثی کنارش حرف L درج شده: باید قسمت خارج لوح که به شکل یک چرخ است را طوری بچرخانید که در مجاورLبه ترتیب از چپ به راست بیضی که در وسطش حرف Iدرج شده و سپس دلتا(مثلث خودمون) قرار بگیره
پس شد از چپ به راست L,بیضی دارای I,مثلث
حالا قسمت مرکزی لوح را طوری بچرخانید که در واقع خطوط موجود در قسمت قشری امتداد مثلث و خط لوح درونی قرار بگیره(مثلث درونی رو به بالا و متمایل به سمت چپه)

دوما برای لوحی که در قسمت مثلثی کنارش دلتا یا همون مثلث درج شده: باید قسمت خارج لوح که به شکل یک چرخ است را طوری بچرخانید که در مجاور دلتا به ترتیب از چپ به راست بیضی که در وسطش حرف Iدرج شده و سپس حرف L قرار بگیره
پس شد از چپ به راست دلتا,بیضی دارای I,حرفL
حالا قسمت مرکزی لوح را طوری بچرخانید که در واقع خطوط موجود در قسمت قشری امتداد مثلث و خط لوح درونی قرار بگیره(مثلث درونی به طور دقیق و بدون انحراف رو به بالا قرار میگیره)
در مورد بخش خارجی به طور خلاصه باید بیضی حاوی Iدر وسط(Lومثلث) قرار بگیره.
میدونم یک تصویر گویاتر از 1000کلمه هست اما متااسفانه نشد تصویر بذارم یکم به راهنماییم دقت کنید درست میشه.

آخرین ویرایش:

dr.cmd

کاربر سایت
Dec 30, 2012
2
سلام کسی می دونه کلیدی که زیر تخت بیماره دقیقا کجاست ؟(مرحله ی توی بیمارستان) از هر کی می پرسم میگه زیره تخته ولی نمی گه کدوم تخت :d میشه سریع کمکم کنید؟

dr.cmd

کاربر سایت
Dec 30, 2012
2
من الان رسیدم به کلیسا که سه تا لوح داره می چرخونی نور می ده بعضیا گفتن رمز 568 هستش ولی میزنم کار نمی کنه حالا من چی کار کنم؟:-s

Ali 007

کاربر سایت
Jun 6, 2016
2
دقیقا همون جایی که سیو این مرحله شروع میشه یک در شیشه ای در سمت راست (دیوار که سیو میکنید) است که با چوب بیسبال باید در رو باز کنید بعد کامپیوتر رو فعال کنید دشمن ها رو کشته و در نهایت از داخل آزمایشگاه Keycard اول رو بردارید keycard دوم رو هم در یکی از اتاق های بعدی پیدا مکنید .
در ضمن سعی کنید فارسی تایپ کنید تا بتونم بخونم و کمک کنم از دوستان دیگر هم درخواست میکنم یک عکس بذارند تا بهتر متوجه بشم که کجا رو میگید ;)

سیو کامل این بازی که توسط خودم انجام شده
توبازی Obscureتو اون قسمت که باید گاو صندوق دیواری که رمزش 3224 است گیر کردم هرکاری می کنم رمز رو وارد نمی کنه

eh$@n

کاربر سایت
Feb 4, 2017
2
سلام
من تو اونجایی که سه تا لوح داره و اونا رو بچرخونی چراغ هایی روشن میشه موندم لطفا اون کد ۳رقمیس رو بگید ازتون خاهش میکنم لطفا:((

wolfio

عضو جدید
Jul 22, 2023
2
سلام من تو آخر بازی یعنی بعد از کاتسین پایانی بازی که از آمبولانس چپ شده بازی شروع میشه و اونجایی که به یه در عجیب بزرگ می‌رسی و دوتا لوح رو باید در جای خودش بزاری و یه شکل درست کنی با هاشون گیرکردن هرکس می‌تونه کمکم کنه لطفا

wolfio

عضو جدید
Jul 22, 2023
2
سلام دوستان.این بازی واقعا قشنگه.2یا3سال پیش تمامش کردم.واسه همین 2باره نصبش کردم که جواب سوالاتونو بدم.​
خب در مورد قبرستان:تمامی قبرهارو بدون هیچ ترتیبی بزن برن پایین.بعد فقط اون قبرایی که داخل لوح هستند رو بترتیب تصویر لوح بازسازی شده بزن بیان بالا.
دره باز میشه
اعداد مربوط به3لوح مرتبط با ستون ها بعد از اینکه بازی مجدد شروع میشه:
568

واما دو مدالی که روی در بزرگ کار میذاریم :

اولا برای لوحی که در قسمت مثلثی کنارش حرف L درج شده: باید قسمت خارج لوح که به شکل یک چرخ است را طوری بچرخانید که در مجاورLبه ترتیب از چپ به راست بیضی که در وسطش حرف Iدرج شده و سپس دلتا(مثلث خودمون) قرار بگیره
پس شد از چپ به راست L,بیضی دارای I,مثلث
حالا قسمت مرکزی لوح را طوری بچرخانید که در واقع خطوط موجود در قسمت قشری امتداد مثلث و خط لوح درونی قرار بگیره(مثلث درونی رو به بالا و متمایل به سمت چپه)

دوما برای لوحی که در قسمت مثلثی کنارش دلتا یا همون مثلث درج شده: باید قسمت خارج لوح که به شکل یک چرخ است را طوری بچرخانید که در مجاور دلتا به ترتیب از چپ به راست بیضی که در وسطش حرف Iدرج شده و سپس حرف L قرار بگیره
پس شد از چپ به راست دلتا,بیضی دارای I,حرفL
حالا قسمت مرکزی لوح را طوری بچرخانید که در واقع خطوط موجود در قسمت قشری امتداد مثلث و خط لوح درونی قرار بگیره(مثلث درونی به طور دقیق و بدون انحراف رو به بالا قرار میگیره)
در مورد بخش خارجی به طور خلاصه باید بیضی حاوی Iدر وسط(Lومثلث) قرار بگیره.
میدونم یک تصویر گویاتر از 1000کلمه هست اما متااسفانه نشد تصویر بذارم یکم به راهنماییم دقت کنید درست میشه.
سلام من اونجا گیرکردن که سه تا لوح را می‌چرخاند و چند تا چراغ روشن میشه و نزدیک در هم سه تا عدد میخواد بعد شروع مجدد بازی در آخر داستان لطفا کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر