كمك در يكي از مراحل بازي Obscure2

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
بچه ها من وقتی آمبولانس چپ میکونه تو بازی obscure2 نمی دونم 2تا لوحارو چهجوری سر جاش دروستش کنم لطفا کمکم کنی

لوح ها رو مانند شکل زیر باید بچرخونی، اگر دقت کنی میبنی که تتا و دلتا باید طوری قرار بگیرند که شیار ها به هم دیگه راه داشته باشند.
موفق باشی

15hbket.jpg

jt5umr.jpg

Fragile fairy

کاربر سایت
Jun 1, 2008
3
نام
bahar
سلام دوستان
راستش من خواستم این پست رو در تاپیک کسی راهنمای بازی
obscure بدم ولی اونجا یکی از دوستان گفتن که در این تاپیک ارسال کنیم .
من تو اون قسمت حیاط یعنی وقتی از مدرسه میان بیرون .به اون دفتر که میگه میرم و زامبی
مانند هارو هم میکشم بعدش پیش stan محیرم و هیولا رو هم میکشم حالا بعدش باید چیکار کنم؟:confused::confused::confused::confused::confused::(:(:biggrin1:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
salam .man to ghesmate bade in gir kardam onjayi ke bayad daro bedi payin ta ghole 2khtararo nakoshe,har kari mikonam dare payin nemiyad,chejori rad konam onjaro?
دقیقا همون جایی که سیو این مرحله شروع میشه یک در شیشه ای در سمت راست (دیوار که سیو میکنید) است که با چوب بیسبال باید در رو باز کنید بعد کامپیوتر رو فعال کنید دشمن ها رو کشته و در نهایت از داخل آزمایشگاه Keycard اول رو بردارید keycard دوم رو هم در یکی از اتاق های بعدی پیدا مکنید .
در ضمن سعی کنید فارسی تایپ کنید تا بتونم بخونم و کمک کنم از دوستان دیگر هم درخواست میکنم یک عکس بذارند تا بهتر متوجه بشم که کجا رو میگید ;)
سلام منم تو اين مرحله گير کردم و هر کاري کردم نشد. کسي راهنمايي obscure2 يا سيو بعد از اين مر حله(غول) رو داره؟
سیو کامل این بازی که توسط خودم انجام شده

Attachments

• Obscure2.rar
    43.3 KB · مشاهده: 48
آخرین ویرایش:

mohsen_bazikhor

کاربر سایت
Feb 20, 2008
5
سلام اگه کسی کدهای بازی obscure 2 رو میخواد بگه براش بذارم این کدها شمال زیر هستند:
کلیدهای کوچک 99 عدد ( که دیگر نیازی به دنبال کلید گشتن نیست)
حالت خدایی(نسوز)
یه ضرب کشتن
laser بینهایت
مهمات بینهایت
email: mohsen.shegerfie@gmail.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر