اولین بازی که برای ایکس باکس وان خریداری میکنید

mahoma

کاربر سایت
Jan 26, 2015
2
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز. ببخشید تایپیک رو آوردم بالا. بنده هم از دیشب از کامپیوتر به رویایه چند سالم Xbox رسیدم. آماتور هم خیلی فکر نکنم باشم. 21سالمه.حالا شما همه بگید سلاااااام محمد به کمپ ایکس باکسیا خوش اومدی :d. پر حرفی بسه. دوست دارم اولین بازیم the forza باشه. حالا بین 5و2 گیر کردم. میخوام با کیفیتش حال کنم. حالا ممنون میشم یکم از تجربه ااتونو در اختیارم بزارید ممنون

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Dishonored Definitive Edition
چون عاشق این بازی بودم دوست دارم remastredبا تمام Dlcها تمومش کنم
Just Dance 2015
نیازی به گفتن نداره فقط امیدوارم چنندتا موزیک مایکل هم توش داشته باشه:d

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
ea access بخر سه تا رو مجانی باهم بازی کن

اوکی متوجه شدم خب این اکانت بخرم بعد حجم این بازیا چقده ؟ من چون دانلود رایگان ندارم و باید ترافیک بخرم ایا هزینه دانلود از هزینه خرید فیزیکی کمتر میشه ؟

آخرین ویرایش:

nima saifi

کاربر سایت
Nov 27, 2012
35
نام
نیما
اوکی متوجه شدم خب این اکانت بخرم بعد حجم این بازیا چقده ؟ من چون دانلود رایگان ندارم و باید ترافیک بخرم ایا هزینه دانلود از هزینه خرید فیزیکی کمتر میشه ؟
شما یه اکانت Ea acces یک ساله می خری بعد از طریق اون اکانت می تونی بازی هایی که در والت Ea access هستند رو فری بازی کنی ، بقیه بازی های Ea هم می تونی با تخفیف بگیری از این طریق و ارلی اکسس

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
شما یه اکانت Ea acces یک ساله می خری بعد از طریق اون اکانت می تونی بازی هایی که در والت Ea access هستند رو فری بازی کنی ، بقیه بازی های Ea هم می تونی با تخفیف بگیری از این طریق و ارلی اکسس

ممنون داداش اینارو متوجه شدم از نظر هزینه کدوم به صرفه تره خرید بازی فیزیکی یا دانلود بازیهای ea؟ با توجه به خرید ترافیک و ... کدوم به صرفه تره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر