PlayStation Apotheon | PS4

99374020579944794106.jpg

سازنده : Alientrap
پلتفرم : PS4 , PC
تاریخ انتشار : TBA

چند وقت پیش،سونی بلاگی زد و 12 بازی Indieـی که در راه آمدن به PS4 هستن رو معرفی کرد! :d یکی از این 12تا که من رو بیشتر بقیه به خودش جذب کرد ، Apotheon بود! :d که خوب تنبلی و اینا نزاشت اون موقع بزنم تاپیکش رو:-" :d

قبل از هرچیزی بریم سراغ سازنده! :d اینا کلا سبک اصلی کاریشون FPSـه! (کلا FPS کار کردن:-" ) و این بازی،اولین بازییه که توی این سبک دارن! :d پس انتظاراتتون رو نبرید بالا! (کلا از نظر گیم پلی پیشبینی میشود چیز بوقی در خواهد آمد! :-" )

خوب، خود بازی چجوریه؟ بازی در دسته ی 2D platform action-rpg قرار میگیره! :d همینطور که از اسم و تصویر بالا مشخصه! این بازی در 1000 سال قبل از میلاد مسیح اتفاق میفته! یونان باستان،حکمفرمایی خدایان! و توی بازی علاوه بر مبارزه با سربازهای یونانی،با یه عالمه از مخلوقات افسانه ای اون دوران هم رو به رو میشیم! >:) (به به! چقدر حال بده! :x )
در مورد گیم پلی! با اینکه خودشون گفتن RPG و ... ، اما باید بگیم که هیچ سیستم LVL UP و Skill Treeـی توی بازی نیست! :| شما فقط سلاح رو بر میدارید،میرید به جنگ دشمن! و به حرکات خیلی ساده ی ضربه زدن و پریدن و قل خوردن و دفاع و پرتاب کردن خلاصه میشه! یحتمل در طول بازی هم هیچ فن جدیدی باز نمیشه! :| و اینکه سلاح ها و سپر و ... ، بعد از استفاده ی مکرر خراب میشن! پس حواستون باشه که موقع جنگ با تجهیزات کامل برید! :d

در مورد المان ـهای RPG موجود،بیشتر میشه به Open World بودن بازی اشاره کرد! شما میتونید در سرتاسر المپیوس، جعبه های گنج( >:) ) پیدا کنید،یا به غارهای هیولاها برید برای کشف اسرار! یا هم با ساخت potionـها اسکلت هایی رو احضار کنید برای کمک به خودتون! >:)
راستی توی بازی سکه هم میشه جمع کرد،پس بازارهایی هم هست که بشه ازشون سلاح های خوفی خرید! :d

توی سایتشون(توی بلاگ چیزی در موردش نگفته بودن:-" ) نوشته شده که بازی بخش مولتی پلیر هم داره! Deathmatch و Modeـهای تیمی! :d چیز جلبی بود این مورد! :d

از این چیزا گذشته! اون عامل جاذبه ای که میگفتم،برای من مربوط به بخش گرافیکی و طراحیش میشه! :d طراحی بازی شبیه به طراحی های روی کوزه های قدیمیه! و گشت و گذار توی چنین محیطی خیلی جالبه به نظرم! :d

یه نکته ی دیگه که توی عکس هاست، اینه که برعکس بقیه ی بازی های 2D که از سمت چپ میریم سمت راست،نمی دونم چرا اینجا همه ی تصاویر از سمت راست به سمت چپ میباشد! :d البته احتمالا شانسی هر 6تا عکس اینجوری در اومده:-" چون بازی که OWـه! و تو کل محیط میشه گشت و رفت و برگشت! :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خدارو شكر من به تروفي هم نرسيدم :| منتظرم اپديت بعدي بياد حتي تروفي هاش رو هم از تو ليست ام پاك كنم :|
اصلا" هيچي نداشت :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من که الان دارم بازی میکنم،بسی فاز میده! :d >:)
فقط... تا حالا دوبار از بازی شوت شدم بیرون! معلوم نیست چه مرگشه :| که هر دو باری هم که از پای بازی بلند شدم به خاطر همین اتفاق بود...وگرنه همچنان به بازی ادامه میدادم :d

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من که الان دارم بازی میکنم،بسی فاز میده! :d >:)
فقط... تا حالا دوبار از بازی شوت شدم بیرون! معلوم نیست چه مرگشه :| که هر دو باری هم که از پای بازی بلند شدم به خاطر همین اتفاق بود...وگرنه همچنان به بازی ادامه میدادم :d

بازی عالیه :d
این مشکل از اول هم بود حتی با پچ هم مثل اینکه رفع نشده :d
من روزی 10 بار از بازی شوت میشدم بیرون :| ولی با این حال تحملش کردم :-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
خوب بازی تموم و پلات شد >:)
اواخر بازی فرت و فرت تروفی نقره و بعدش طلا میداد! :-" :d

بسی بازی حال داد! >:) وقتی این تاپیک رو زدم، جاذبه هاش برام فقط استایل گرافیکی و داستانش بود! :d (داستانم که نه...چون چیزی نمیدونستیم!...فقط همین که یونانیه :-" )
ولی خوب،الان که بازی کردم خیلی بهتر از انتظاراتم بود! :d درسته سیستم مبارزاتش خشک بود، خلاصه میشد به ضربه ی مستقیم،بالا،پایین با سلاح و البته سلاح های پرتابی:-" اما سلاح ها تنوع خوبی داشتن! (نامردا زرت و زرت و هم میترکیدن:| )
باس های بازی خیلی جالب بودن! واقعا حال دادن >:) البته باس آخر...باس آخر هم حال داد... ولی...
ولی کپ GOW I بود این کارشون :-" :d
توی AoM هم که آرکانتوس به مقام خدایی رسید،دیگه این مدلی نشدش:-" :d

بخش هایی مثل اون مرحله ی آتنا هم جالب بود! :d کلا گیم پلیش بالانس خوبی بین همه ی موارد داشت :d
اولای بازی شاید بره رو اعصاب،پول نداری،سلاح خوب هم نداری! توی شهر کافیه وسوسه بشی بزنی یه چیزی رو خورد کنی،اون موقعست که زمین و زمان بریزن سرت:-" اما بعدا که سلاح های خفن تر میگیری،دیگه مشکلی نیست و راحت لهشون میکنی >:) :d
پیشنهاد میکنم اونایی که باهاش کنار نیمدن،یکم بیشتر بهش فرصت بدن و برن جلوتر:-" :d

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
خوب بازی تموم و پلات شد >:)
اواخر بازی فرت و فرت تروفی نقره و بعدش طلا میداد! :-" :d

بسی بازی حال داد! >:) وقتی این تاپیک رو زدم، جاذبه هاش برام فقط استایل گرافیکی و داستانش بود! :d (داستانم که نه...چون چیزی نمیدونستیم!...فقط همین که یونانیه :-" )
ولی خوب،الان که بازی کردم خیلی بهتر از انتظاراتم بود! :d درسته سیستم مبارزاتش خشک بود، خلاصه میشد به ضربه ی مستقیم،بالا،پایین با سلاح و البته سلاح های پرتابی:-" اما سلاح ها تنوع خوبی داشتن! (نامردا زرت و زرت و هم میترکیدن:| )
باس های بازی خیلی جالب بودن! واقعا حال دادن >:) البته باس آخر...باس آخر هم حال داد... ولی...
ولی کپ GOW I بود این کارشون :-" :d
توی AoM هم که آرکانتوس به مقام خدایی رسید،دیگه این مدلی نشدش:-" :d

بخش هایی مثل اون مرحله ی آتنا هم جالب بود! :d کلا گیم پلیش بالانس خوبی بین همه ی موارد داشت :d
اولای بازی شاید بره رو اعصاب،پول نداری،سلاح خوب هم نداری! توی شهر کافیه وسوسه بشی بزنی یه چیزی رو خورد کنی،اون موقعست که زمین و زمان بریزن سرت:-" اما بعدا که سلاح های خفن تر میگیری،دیگه مشکلی نیست و راحت لهشون میکنی >:) :d
پیشنهاد میکنم اونایی که باهاش کنار نیمدن،یکم بیشتر بهش فرصت بدن و برن جلوتر:-" :d
وسوسه کردی منو..
یعنی دوباره نصب کنم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
صندوقچه های بازی راحت پیدا میشه یا بیچاره میکنه ؟
صندوقچه ها توی نقشه کاملا معلوم هستن!
فقط یک سریشون رو باید بری دنبال کلیدهای مخصوصشون و ... تا بتونی در اتاقشون رو باز کنی :d

و اینکه دور و بر جعبه ها هم نجنگ! چون یکهو دیدی شوت شدن تو دره ای...جایی ... و کلا صندوق میپره:| چنین اتفاقی افتاد سریع بیا Main Menu و دوباره برو تو بازی:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر