PlayStation Apotheon | PS4

99374020579944794106.jpg

سازنده : Alientrap
پلتفرم : PS4 , PC
تاریخ انتشار : TBA

چند وقت پیش،سونی بلاگی زد و 12 بازی Indieـی که در راه آمدن به PS4 هستن رو معرفی کرد! :d یکی از این 12تا که من رو بیشتر بقیه به خودش جذب کرد ، Apotheon بود! :d که خوب تنبلی و اینا نزاشت اون موقع بزنم تاپیکش رو:-" :d

قبل از هرچیزی بریم سراغ سازنده! :d اینا کلا سبک اصلی کاریشون FPSـه! (کلا FPS کار کردن:-" ) و این بازی،اولین بازییه که توی این سبک دارن! :d پس انتظاراتتون رو نبرید بالا! (کلا از نظر گیم پلی پیشبینی میشود چیز بوقی در خواهد آمد! :-" )

خوب، خود بازی چجوریه؟ بازی در دسته ی 2D platform action-rpg قرار میگیره! :d همینطور که از اسم و تصویر بالا مشخصه! این بازی در 1000 سال قبل از میلاد مسیح اتفاق میفته! یونان باستان،حکمفرمایی خدایان! و توی بازی علاوه بر مبارزه با سربازهای یونانی،با یه عالمه از مخلوقات افسانه ای اون دوران هم رو به رو میشیم! >:) (به به! چقدر حال بده! :x )
در مورد گیم پلی! با اینکه خودشون گفتن RPG و ... ، اما باید بگیم که هیچ سیستم LVL UP و Skill Treeـی توی بازی نیست! :| شما فقط سلاح رو بر میدارید،میرید به جنگ دشمن! و به حرکات خیلی ساده ی ضربه زدن و پریدن و قل خوردن و دفاع و پرتاب کردن خلاصه میشه! یحتمل در طول بازی هم هیچ فن جدیدی باز نمیشه! :| و اینکه سلاح ها و سپر و ... ، بعد از استفاده ی مکرر خراب میشن! پس حواستون باشه که موقع جنگ با تجهیزات کامل برید! :d

در مورد المان ـهای RPG موجود،بیشتر میشه به Open World بودن بازی اشاره کرد! شما میتونید در سرتاسر المپیوس، جعبه های گنج( >:) ) پیدا کنید،یا به غارهای هیولاها برید برای کشف اسرار! یا هم با ساخت potionـها اسکلت هایی رو احضار کنید برای کمک به خودتون! >:)
راستی توی بازی سکه هم میشه جمع کرد،پس بازارهایی هم هست که بشه ازشون سلاح های خوفی خرید! :d

توی سایتشون(توی بلاگ چیزی در موردش نگفته بودن:-" ) نوشته شده که بازی بخش مولتی پلیر هم داره! Deathmatch و Modeـهای تیمی! :d چیز جلبی بود این مورد! :d

از این چیزا گذشته! اون عامل جاذبه ای که میگفتم،برای من مربوط به بخش گرافیکی و طراحیش میشه! :d طراحی بازی شبیه به طراحی های روی کوزه های قدیمیه! و گشت و گذار توی چنین محیطی خیلی جالبه به نظرم! :d

یه نکته ی دیگه که توی عکس هاست، اینه که برعکس بقیه ی بازی های 2D که از سمت چپ میریم سمت راست،نمی دونم چرا اینجا همه ی تصاویر از سمت راست به سمت چپ میباشد! :d البته احتمالا شانسی هر 6تا عکس اینجوری در اومده:-" چون بازی که OWـه! و تو کل محیط میشه گشت و رفت و برگشت! :d

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
سلام:d
ببخشید گفتم تا تاپیک order شلوغ پلوغ نشده یه در خواستی از دوستان بکنم:d.این موسیقی این بازی رو کسی داره یه لینکی به ما بده.من هر چی گشتم پیدا نکردم.اصلا عجیب نشست به دلم این بازیو موسیقیش.
واقعا ممنون میشم این لطفو بکنین.اصلا چند روزه حالم خرابه سر همین قضیه رفته رو مخم:d
راستی الانم رایگانه واقعا ارزش مبلغ بازی رو داره چه برسه به حجم اینترنتی.

آخرین ویرایش:

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
خوب بالاخره تونستم پیدا کنم اهنگارو اما خوب همشو نذاشتم به انتخاب خودم 4تاشو انتخاب کردم که امیدوارم خوشتون بیاد.اهنگای خوبیه البته تو بازی معلوم میشه ولی خوب به درد گوش دادن هم میخوره:bighug:
http://uplod.ir/7pbosrx3u77e/Apotheon_OST_-_24_Road_to_Troy.mp3.htm

http://uplod.ir/stbub4rhv6aj/Apotheon_OST_-_09_Trojan_Shores.mp3.htm

http://uplod.ir/cl9uam4icys9/Apotheon_OST_-_04_In_the_Forests_of_Olympus.mp3.htm

http://uplod.ir/rg98eprcis0l/Apotheon_OST_-_17_For_Helen,_Pt._III.mp3.htm

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
جهت اطلاع پچ مربوط به تروفی های گلیچ هم اومده و میتونین بازی رو پلات کنین :d
ما که پلات کردیم ;;):d

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
جهت اطلاع پچ مربوط به تروفی های گلیچ هم اومده و میتونین بازی رو پلات کنین :d
ما که پلات کردیم ;;):d
رفیق بازیت ریجن چند بوده؟چون دیدم نوشتن نسخه آمریکا شمالی پچ شده و نسخه اروپا 2 تا تروفی گلیچ میشه
میخواستم بدونم

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
رفیق بازیت ریجن چند بوده؟چون دیدم نوشتن نسخه آمریکا شمالی پچ شده و نسخه اروپا 2 تا تروفی گلیچ میشه
میخواستم بدونم

من اکانتم امریکاست :d 2 تا تروفی مشکل داشتم که دیدم پچ اومده و مشکلش حل شد :d

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
نمیدونم چرا بازی برام خیلی گنگه اصلا نمیتونم تحملش کنم:d
ولی طراحی های خوبی داره...
ولی میخوام تروفیاش رو بگیرم اما خیلی سخته واقعا معلوم نیست کجای نقشه باید بری:d دوستان گاید درست و حسابی برای گرفتن تروفیای بازی ندارن؟

rza

کاربر سایت
Feb 20, 2015
19
نمیدونم چرا بازی برام خیلی گنگه اصلا نمیتونم تحملش کنم:d
ولی طراحی های خوبی داره...
ولی میخوام تروفیاش رو بگیرم اما خیلی سخته واقعا معلوم نیست کجای نقشه باید بری:d دوستان گاید درست و حسابی برای گرفتن تروفیای بازی ندارن؟

نه معلومه هميشه علامت فلش مياد ميري اونجا اما اره سخته مخصوصا اين حيوونا كه ميان

Sent from Reza's iPhone 6+ using Tapatalk

Night Ghost

کاربر سایت
May 30, 2007
42
نام
میثم
سلام از وقتی که بروزرسانی آخر رو ریختم همش وقتی صندوق‌‌ها (Lockboxes) ها رو باز می‌کنم از بازی میپره بیرون بدجوری داره اذیتم می‌کنه
کسی راه حلی چیزی نداره ؟‌بازی پلتش راحت هست. اون تموم کردن روی آخرین درجه هم ترفند داره راحت میشه تو چند دقیقه تموم کرد.
اما اصلا این بیرون پریدن از بازی رو نمیشه تحمل کرد. شما کله یه منطقه رو میگردی بعد میای یه آیتم برداری میپره بیرون کله اون نقشه رو دوباره باید از اول رفت.

دوستان اگر مشکل اینطوری داشتید لطفا من رو راهنمایی کنین - ممنون

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
کل گیم پلی بازی تو جاخالی دادن و R2 خلاصه شده
منم یه مرحله رفتم حال نکردم
آگه پلات نداشت کی آخه همین چیزی رو بازی میکرد در حالی که خیلی از بازیهای بزرگ مثل Journey پلات نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر