آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

Mahdi_hidden

کاربر سایت
Oct 8, 2018
2
باید بعد از اکتیو کردن شیر بشه
میتونید یبار از طریق سایت اکانتو دی اکتیو کنید دوباره اکتیوش کنید که مطمئن بشید
میخوابد آنلاین بازی کنید ارور میده؟ و اینکه چه بازی‌ای رو میخواید برید؟ چون gta v و بلادبورن بخش آنلاینشون در حال حاضر برای یه سری سرویس دهنده‌ها به مشکل خورده
doostan man eshtebahi bara yeki az useram trial 2 days so plus active kardam darhali ke plus daram rou yeki az useram alan ba un useri ke trial on kardam ke alan tamoom shode chera nemitoonam bazi konam ????helppppp mee!!!!!! damn it

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
260
من اکانت دوستم رو گرفتم برای اون پرایمری دی اکتیوه ولی من هرکاری میکنم اکتیو نمیشه واسم، فقط میتونم تو اکانت رفیقم بازی کنم، راهی هست بشه هر دومون تو اکانت خودمون راحت بازی کنیم انلاین و افلاین؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
اکانت های ظرفیت سومی که تو فروشگاه های اینترنتی می فروشن و صرفاً یک دونه بازی دارن مطمئنن؟
بر فرض اینکه اون اکانت قانونی نباشه استفاده از همچین اکانتی می تونه باعث بن شدن اکانت/کنسول بشه؟
فک کنم اره
مثلا اکانت هایی که با گیفت هکی هستن
ولی همه ی اکانت های شیرینگ همینطورین و یدونه بازی دارن مگر اینکه فروشنده بخواد دوتا بازی رو با هم بفروشه که زیاد منطقی نیست چون شاید یکی مثلا دومی رو داشته باشه یا اصلا خوشش نیاد
بعضی ها جای اکانت های هکی هم اینا رو میفروشن

MOEIN.ARROW

کاربر سایت
May 14, 2017
15
سلام
من یه بازی دیجیتالی ps4 خریدم و با یکی از دوستام share کردم اونو . می خواستم بپرسم وقتی اون بازی رو تموم کرد و primary اکانت منو روی ps4 خودش Deactive کرد من می تونم همین بازی رو به یکی دیگه از دوستام بدم و حالا اون اکانت منو روی ps4 خودش primary بکنه و همون بازی رو استفاده کنه و تموم بکنه ؟
آیا مشکلی برای اکانت ها و یا کنسول هامون پیش نمیاد ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
من یه بازی دیجیتالی ps4 خریدم و با یکی از دوستام share کردم اونو . می خواستم بپرسم وقتی اون بازی رو تموم کرد و primary اکانت منو روی ps4 خودش Deactive کرد من می تونم همین بازی رو به یکی دیگه از دوستام بدم و حالا اون اکانت منو روی ps4 خودش primary بکنه و همون بازی رو استفاده کنه و تموم بکنه ؟
آیا مشکلی برای اکانت ها و یا کنسول هامون پیش نمیاد ؟

بله میتونی ، نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
"آموزش استفاده از ظرفیت اول بصورت آنلاین"
این مطلب رو تویه کنسول فا خوندم معتبره؟
تقریبا همون کاریو گفته بکنی که وقتی ظرفیت دو میزنی باید انجام بدی. حالا اگه از این اکانت های هکی بخری و بزنی رو دستگاه دی اکتیو کنه شمارو، بازی قفل میشه. برای همین میگه گارانتی نداره.

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
تقریبا همون کاریو گفته بکنی که وقتی ظرفیت دو میزنی باید انجام بدی. حالا اگه از این اکانت های هکی بخری و بزنی رو دستگاه دی اکتیو کنه شمارو، بازی قفل میشه. برای همین میگه گارانتی نداره.
نه من ظرفیت یک می‌خوام بگیرم
برای یک میشه؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
من اگر یک بازی کامل از استور بخرم روی اکانت خودم نصب کنم برای فروش ظرفیتش باید پسورد اکانتم و بدم؟
اگه طرف پسورد و عوض کنه؟
با این حساب اون که ظرفیت یک بازی و خریده به تمام بازیها و پلاس و کیف پول اکانتم دسترسی داره.امنیتی نداره

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من اگر یک بازی کامل از استور بخرم روی اکانت خودم نصب کنم برای فروش ظرفیتش باید پسورد اکانتم و بدم؟
اگه طرف پسورد و عوض کنه؟
با این حساب اون که ظرفیت یک بازی و خریده به تمام بازیها و پلاس و کیف پول اکانتم دسترسی داره.امنیتی نداره
بله باید بدید
اکانت هم جدا از اسم و فامیل شما + تاریخ تولد که کاملا خصوصیه امکان آضافه کردن تاییدیه دو مرحله‌ای/پین/سوال امنیتی برای افزایش امنیت رو داره
میتونید با کسی که آشنا هست شریکی بگیرید که هیچوقت به مشکل نخورید
ظرفیت ۱ هم کلا آفلاینه.

• Like
Reactions: desperados

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
برای شیر کردن بازی ها حتما باید پلاس همداشته باشیم؟
اگه بخوایم بازی بگیریم از استور باید پلاس داشته باشیم و که بتونیم شیر کنیم ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
برای شیر کردن بازی ها حتما باید پلاس همداشته باشیم؟
اگه بخوایم بازی بگیریم از استور باید پلاس داشته باشیم و که بتونیم شیر کنیم ؟
پلاس برای آنلاین بازی کردن و استفاده از تخفیفات مربوط به پلاسه
ربطی به شیر کردن اکانت نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر