آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
653
سلام خدمت همه

من قبلا پلاس داشتم به صورت قانونی، و بازی های رایگان پلاس رو روی دستگاهم دارم. حالا اگر یکی از این پلاس های اشتراکی بگیرم که مثلا 30 تومن هستن، میتونم اون بازی های قبلی رایگانم رو بازی کنم؟

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
سلام من حدودا فهمیدم چیه به چیه ولی 1 2 سوال دارم

من میخوام به دوستم اکانتم رو بدم که بازی که من خریدم رو استفاده کنه , اینجا اگر این اتفاق بیافته من همیشه باید آنلاین بازی کنم ( نیاز به انلاین بودن دوستم نیست ) خوب بعد من تروفی ها رو میگرم چون بازی برای اکانت منه .

حالا همون دوستم میخواد اکانتشو بده به من برای پلاس ( با این کار اون هم باید همیشه انلاین بازی کنه ) .

برای این کار باید اکانت اون رو من وارد کنسول کنم بعد پرایمری کنم ؟ اون هم باید همین کارو انجام بده ؟ .

میدوم خیلی تکراری سوالم :D .

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان یه سوال داشتم در مورد ظرفیت های اکانت های قانونی. اکانت ظرفیت سه رو نمیشه روی اکانت اصلی خودمون استفاده کنیم؟ با سوییچ یوزر داخل بازی ظاهرن میشد ولی خب روی همه بازیا جواب نمیده راه دیگه ای نیست؟

Sent from my G3112 using Tapatalk
فکر نمیکنم راهی باشه.
سلام خدمت همه

من قبلا پلاس داشتم به صورت قانونی، و بازی های رایگان پلاس رو روی دستگاهم دارم. حالا اگر یکی از این پلاس های اشتراکی بگیرم که مثلا 30 تومن هستن، میتونم اون بازی های قبلی رایگانم رو بازی کنم؟
نه
باید رو همون اکانت پلاس بگیرید
سلام من حدودا فهمیدم چیه به چیه ولی 1 2 سوال دارم

من میخوام به دوستم اکانتم رو بدم که بازی که من خریدم رو استفاده کنه , اینجا اگر این اتفاق بیافته من همیشه باید آنلاین بازی کنم ( نیاز به انلاین بودن دوستم نیست ) خوب بعد من تروفی ها رو میگرم چون بازی برای اکانت منه .

حالا همون دوستم میخواد اکانتشو بده به من برای پلاس ( با این کار اون هم باید همیشه انلاین بازی کنه ) .

برای این کار باید اکانت اون رو من وارد کنسول کنم بعد پرایمری کنم ؟ اون هم باید همین کارو انجام بده ؟ .

میدوم خیلی تکراری سوالم :D .
آره دیگه. هرکدومتون میتونید از اکانت اون یکی استفاده کنید

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
من میخام اکانتم رو بدم دوستم که فقط از پلاسم استفاده کنه ، خب اکانتم رو روی کنسول دوستم اکتیو پرایمری میکنم و لاگ اوت
خب الان من میتونم
1-افلاین بازی کنم بازیم دیسک هست؟
2-دوستم چی اونم دیسک داره؟
3-سیو و تروفیها روی اکانت خودمون ذخیره میشه؟هم من هم دوستم
4-کار دیگه ای نباید انجام بدیم؟
5-برای آنلاین بازی کردن که نیازی نیست جفتمون حتما انلاین باشیم،یعنی یکمون تنها میتونه بازی کنه؟ باهمم که میشه بازی کرد دیگه
ببخشید سوالا زیاد شد ممنون اگه کامل جواب بدین

Sadegh.yousefi

کاربر سایت
Jun 21, 2018
1
سلام به همگی در مورد شیر بازی ps4 میخواستم بدونم که با همون اکانتی که با دوستم شیر کردم میتونم چندتا بازی دیگه رو از پلی استور بخرم و دوباره با دوستم شیر کنم یا نه ؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
عزیزان یک نفر من رو روشن کنه ممنون میشم .
آقا من یه اکانت اصلی دارم برای خودمه و بازی روش دارم . میخوام رفیقم هم اکانتم رو داشته باشه و بازی های منو دانلود کنه . از طرفی هم نمیخوام من مجبور بشم همیشه آنلاین باشم و این مسخره بازی ها . من میخوام مثل همیشه از اکانتم استفاده کنم و بازی کنم چه آنلاین بودم چه نبودمم .
حالا سوالم اینه : من آیدی پسم رو میدم رفیقم و اون یه یوزر میسازه و آیدی پس من رو میزنه ولی Primary نباید بکنه درسته ؟ بعد میتونه بره تو اکانت خودش بازی کنه و تروفی بگیره یا نه ؟
چون من نمیخوام تو اکانت من بازی کنه و تروفی بگیره ( که با تروفی های من قاطی بشه ) .
اگر نمیشه راه حل چیه ؟ که اونم بتونه رو اکانت خودش بازی کنه . منم تو اکانت خودم بازی کنم و Primary هم من باشم .

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
عزیزان یک نفر من رو روشن کنه ممنون میشم .
آقا من یه اکانت اصلی دارم برای خودمه و بازی روش دارم . میخوام رفیقم هم اکانتم رو داشته باشه و بازی های منو دانلود کنه . از طرفی هم نمیخوام من مجبور بشم همیشه آنلاین باشم و این مسخره بازی ها . من میخوام مثل همیشه از اکانتم استفاده کنم و بازی کنم چه آنلاین بودم چه نبودمم .
حالا سوالم اینه : من آیدی پسم رو میدم رفیقم و اون یه یوزر میسازه و آیدی پس من رو میزنه ولی Primary نباید بکنه درسته ؟ بعد میتونه بره تو اکانت خودش بازی کنه و تروفی بگیره یا نه ؟
چون من نمیخوام تو اکانت من بازی کنه و تروفی بگیره ( که با تروفی های من قاطی بشه ) .
اگر نمیشه راه حل چیه ؟ که اونم بتونه رو اکانت خودش بازی کنه . منم تو اکانت خودم بازی کنم و Primary هم من باشم .
نمیشه مگه بازی هایی که سوییچ یوزر میشن که اونا هم محدودن فک کنم
انلاین بودن که سختی نداره با اینترنت e هم میشه فقط ی بار لایسنس چک میکنه میره تا 30 45 min بعد ...

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
نمیشه مگه بازی هایی که سوییچ یوزر میشن که اونا هم محدودن فک کنم
انلاین بودن که سختی نداره با اینترنت e هم میشه فقط ی بار لایسنس چک میکنه میره تا 30 45 min بعد ...
خب نمیشه من آنلاین بودن برام دست نخوره و رفیقم مجبور بشه آنلاین باشه ؟ یعنی Primary من باشم . بعد قضیه یوزر چی میشه و تروفی ها ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
خب نمیشه من آنلاین بودن برام دست نخوره و رفیقم مجبور بشه آنلاین باشه ؟ یعنی Primary من باشم . بعد قضیه یوزر چی میشه و تروفی ها ؟
شما پرایمری باشی دوستتون مجبوره رو اکانت شما بازی کنه
یا باید همیشه آنلاین باشید که دوستتون با اکانت خودش بازی کنه، یا اکانتو رو کنسول خودتون پرایمری نگه دارید و دوستتون بازیارو رو اکانت شما انجام بده یا کلا شیر نکنید

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
سلام
دوستان امکانش هست که من pes 2019 رو دیجیتال بخرم بعد دوستم اکانت من رو Primary کنه رو کنسولش بعد دو نفره استفاده کنیم ازش ؟
البته انلاین ؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
653
با سلام خدمت تمامی دوسنان یک سوال داشتم
میشه بازی ظرفیت 3 رو تروفیهاشو روی اکانت خودم ثبت کنم یا خیر؟

اگر شما ظرفیت 3 بخری تروفی ها روی اکانتی که گرفتی ثبت میشه! و روی اکانت خودت نمیشه.

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
سلام
میشه دقیق توضیح بفرمائید اگر بخوام اکانت خودم رو بدم به دوستم از بازی ها و پلاس من استفاده کنه باید چیکار کنم؟ ممنون. یعنی هم خودم باید چیکار کنم هم اون باید چیکار کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر