آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
سلام کسی هست بخواد بازی با بازی share کنیم؟ O:
بازی های من به این ترتیب هستن
Bloodborne™: Game of the Year Edition
Driveclub +Season Pass
The Order: 1886
God of War III
Ratchet & Clank
اگر کسی خواست و مد نظر داشت با بازی هاش پ.خ بده :O

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,528
نام
امیر
دوستان من امروز اسلیم خریدم.
کلی از صفحه ها رو خوندم ولی یکم گیج میزنم هنوز :D
من خودم اروپام و دوستم آمریکاست. الان اگه فیفا 18 رو آنلاین بخرم و دانلود کنم و با دوستم که ریجنش فرق داره share کنم،
1- میتونیم باهم آنلاین بازی کنیم هنوز؟ یعنی جفتمون همزمان با اکانتای خودمون آنلاین باشیم. Ultimate team و همه چی واسه اونم اکتیو میشه؟
2-پلاس چطور؟ من میخوام 1 ساله بگیرم ، اونم هم زمان میتونه استفاده کنه؟
3- کلا دردسری نداره؟ مثلا یه وقتایی نشه بازی کرد یا یه سری قانون خاص.

فقط بین دوتا کنسول و کاملا قانونی منظورمه. مرسی :sweatsmile:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان اگه پلاس رو با دوستی اشتراکی بخریم، هر دو به بازیهای رایگان شده برای پلاس در ماه های بعد دسترسی داریم؟
اكانتي كه پلاس روش هست امكانات پلاس رو داره مثل فضاي cloud و موارد ديگه اكانت دوم فقط ميتونه از مولتي پلير بازيا استفاده كنه براي بازياي هر ماه بايد وارد اكانتي كه پلاس داره بشه و بازيارو بذاره روي دانلود
دوستان من امروز اسلیم خریدم.
کلی از صفحه ها رو خوندم ولی یکم گیج میزنم هنوز :D
من خودم اروپام و دوستم آمریکاست. الان اگه فیفا 18 رو آنلاین بخرم و دانلود کنم و با دوستم که ریجنش فرق داره share کنم،
1- میتونیم باهم آنلاین بازی کنیم هنوز؟ یعنی جفتمون همزمان با اکانتای خودمون آنلاین باشیم. Ultimate team و همه چی واسه اونم اکتیو میشه؟
2-پلاس چطور؟ من میخوام 1 ساله بگیرم ، اونم هم زمان میتونه استفاده کنه؟
3- کلا دردسری نداره؟ مثلا یه وقتایی نشه بازی کرد یا یه سری قانون خاص.

فقط بین دوتا کنسول و کاملا قانونی منظورمه. مرسی :sweatsmile:
بله شير ميشه و ميتونيد انلاين بازي كنيد درمورد ultimate team اطلاع ندارم ولي كل محتواي بازي در اختيار كسي كه شير ميكنه هم قرار ميگيره بنابراين نبايد مشكلي باشه

پاسخ بالايي رو بخونيد

كسي كه ظرفيت ٣ ميشه فقط بايد انلاين باشه وگرنه بازياش قفل ميشن و بايد دوباره انلاين بشه ريستور لايسنس بزنه

• Like
Reactions: The Kop and Hojjat

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
خواهشا یکی راهنمایی کنه، من برای یکی از اقوام اکانت پلاس گرفتم اکتیو هم کردم ولی بعد یه روز پلاسش پرید
یه بار دیگه هم گرفتم بازم اینجوری شد. در صورتی که برای خودم پلاس گرفتم یه ساله دارم. اگه کسی میدونه مشکل چیه ممنون میشم بگه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
خواهشا یکی راهنمایی کنه، من برای یکی از اقوام اکانت پلاس گرفتم اکتیو هم کردم ولی بعد یه روز پلاسش پرید
یه بار دیگه هم گرفتم بازم اینجوری شد. در صورتی که برای خودم پلاس گرفتم یه ساله دارم. اگه کسی میدونه مشکل چیه ممنون میشم بگه
منظورتون از اينكه اكانت گرفتيد پريد دقيقا چيه؟ اكانت هكي منطورتونه يا چيز ديگه اي؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
اره هکیه. بعد اینکه اکانت براش اکتیو کردم میتونست انلاین بازی کنه، الان برای بازی کردن پلاس میخواد
توضيحات تاپيك مربوط به شيرينگ قانونيه
اكانت هكي بخاطر اين بسته شده كه صاحب اكانت ريستور لايسنس زده (همون دليلي كه بازياي هكي هم بعد از مدتي قفل ميشن)
بجاي اينكه هربار پول اكانت هكي بديد با هم پول بذاريد قانوني بخريد و بين خودتون شير كنيد هم احتمال بن نداره هم از بين نميره و هم ميتونيد از بازياي هر ماه استفاده كنيد درصورتي كه با اون اكانت هكي نميتونيد
هزينش سالانه ٢١٠ت درمياد كه بين خودتون شير كنيد هزينه نصف ميشه
اگرم نميخوايد كه دوباره بايد هكي بخريد و شانس بياريد كمي ديرتر ريستور كنن

• Like
Reactions: JAVAD20

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستا من و یکی دیگه از دوستان میخوایم بازی فیفا 18 رو شریکی بگیریم...

اگه با اکانت من خریده بشه و بعد از سایت دی اکتیو کنیم و بعد روی ps4 دوستم اکانت من رو بزنیم و بعد بازی های رو بزاره برا دانلود ...اون میشه ظرفیت 2 من میشم ظرفیت 3 درسته ؟؟

اگه درسته اونوقت من که ظرفیت 3 میشم تروفی های بازی روی اکانت خودم میاد ؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستا من و یکی دیگه از دوستان میخوایم بازی فیفا 18 رو شریکی بگیریم...

اگه با اکانت من خریده بشه و بعد از سایت دی اکتیو کنیم و بعد روی ps4 دوستم اکانت من رو بزنیم و بعد بازی های رو بزاره برا دانلود ...اون میشه ظرفیت 2 من میشم ظرفیت 3 درسته ؟؟

اگه درسته اونوقت من که ظرفیت 3 میشم تروفی های بازی روی اکانت خودم میاد ؟؟
بله درسته
تروفياي شما رو همون اكانتي كه بازيو روش خريديد مياد و روي اكانت ديگه اي نميره چون فقط با همون اكانت ميتونيد بازي كنيد اگه بازيو رو اكانت خودتون خريديد كه مشكل تروفي نداريد

kazi69

کاربر سایت
Jan 21, 2017
101
سلام . من بازی فیفا 18 را با یک اکانت جدید پیش خرید کردم. و میخوام با یه نفر دیگه شریک بشم. و میخوام از پک هایی که به خاطر پیش خرید کردن بهمون میده فقط من استفاد کنم. باید چه کار کنم؟ الان اکانت رو سیستم من پرایمری هست. ممنون میشم راهنمایی کنین
یه سوال دیگه هم دارم. اینکه الان روی ps4 من میشه چنتا اکانت همزمان پرایمری بشه؟ اخه الان دوتا اکانت پرایمری هست.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام . من بازی فیفا 18 را با یک اکانت جدید پیش خرید کردم. و میخوام با یه نفر دیگه شریک بشم. و میخوام از پک هایی که به خاطر پیش خرید کردن بهمون میده فقط من استفاد کنم. باید چه کار کنم؟ الان اکانت رو سیستم من پرایمری هست. ممنون میشم راهنمایی کنین
یه سوال دیگه هم دارم. اینکه الان روی ps4 من میشه چنتا اکانت همزمان پرایمری بشه؟ اخه الان دوتا اکانت پرایمری هست.

پکا به اون اکانتی که بازی روش خریداری شده تعلق میگیره...

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
یعنی پس من باید بشم ظرفیت 3 تا پک ها رو بگیرم؟

شما اگه بازی رو روی اکانت خودت بخری پک ها به شما تعلق پیدا میکنن...و اگه بخوای با یه نفر دیگه بازی رو شیر کنی شما میشی ظرفیت 3 و اون یکی میشه ظرفیت 2 و بازم پک ها به شما تعلق پیدا می کنن...این مال قانونی بود...

در مورد هکیا و این اکانتایی ظرفیت 3 که توی کانال و سایتا میفروشن اطلاع ندارم....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر