آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سلام
سایت کنسولفا یه اموزشی ارائه داده مبنی بر اینکه میشه با روشی ظرفیت 1 رو انلاین بازی کرد
اگه دوستان ظرفیت 1 گرفتن اگه تونستن امتحان کنن
لینک:
آموزش استفاده از ظرفیت اول اکانت PS4 به صورت آنلاین
پ.ن:خود سایت تو تذکر گفته تضمین نیست ولی بعدش گفته برای همیشه میشه از مزایای انلاین اکانت استفاده کرد !

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
سلام
میشه برای اینکار هارداکسترنال رو به فروشنده داد تا توی اون بریزه؟
درین صورت اکانت جعلی رو چطوری روی دستگاه میسازن؟
فروشنده های توپخونه که قیمتای نجومی میدن و میگن نمیشه روی هارد ریخت برای 10 تا بازی تا 350 تومنم میگیرن

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
سلام
میشه برای اینکار هارداکسترنال رو به فروشنده داد تا توی اون بریزه؟
درین صورت اکانت جعلی رو چطوری روی دستگاه میسازن؟
فروشنده های توپخونه که قیمتای نجومی میدن و میگن نمیشه روی هارد ریخت برای 10 تا بازی تا 350 تومنم میگیرن
بازی های دیسکی بخرید بهتر و به صرفه تر هست، من خودم The Order رو 100 خریدم و 100 هم فروختم
یه مقدار که بازیها از تب و تاب بیافتن میرسن به قیمتی که دیگه به سختی قیمتشون پایین میاد، راحت میتونید بخرید و بعد یک هفته یا حتی 1 ماه بعد با همون قیمت با اختلاف کمتری بفروشید، خیلی به صرفه تر از اکانت هستش
البته بازی های آنلاین یکم قضیه اش فرق داره ولی حداقل خیالتون راحته اکانت یکی دیگه رو هک نکردید، الان تو همین بازیسنتر بودن کسایی که اکانتشون هک شده بود
سلام خسته نباشید
یه مشکل داشتم بعد از خرید بازی دیجیتال فیفا 17 همش این پیغام برام میاد
Application will be suspended in 15 minutes because the license cannot be verified!
البته من این بازی رو با یکی از دوستام داریم به صورت شیر استفاده میکنیم و هیچ اکانت سومی هم وجود نداره . اين بازي رو با اكانت خودم خريدم و تو دستگاه خودم اكانتم رو primary نيست و تو دستگاه دوستم اكانتم رو primary كردم
اگه لطف میکنید راهنمایی کنید چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم که این پیام نیاد ؟
ممنون از لطفتون

Sent from my iPhone using Tapatalk
تو که قانونی رو اکانت خودت خریدی مشکل رو با ساپورت سونی مطرح کن

• Like
Reactions: keuo and christmas

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
سلام دوستان. یه سوال....من می تونم یه یوزر بسازم برا بازی های ظرفیت 1 که توش نباید به نت وصل شی....بعد برا مواقعی که نیاز به نت هستش یه یوزر دیگه بسازم جدا از یوزر اول برا اتصال به نت.....اونوقت مشکلی برا بازیهای یوزر اولی نمی افته در صورت انلاین بودن با یوزر دوم....ممنون می شم کسی می دونه مارم در جریان بزاره.....

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سلام دوستان. یه سوال....من می تونم یه یوزر بسازم برا بازی های ظرفیت 1 که توش نباید به نت وصل شی....بعد برا مواقعی که نیاز به نت هستش یه یوزر دیگه بسازم جدا از یوزر اول برا اتصال به نت.....اونوقت مشکلی برا بازیهای یوزر اولی نمی افته در صورت انلاین بودن با یوزر دوم....ممنون می شم کسی می دونه مارم در جریان بزاره.....
نه امکانش نیست

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
با سلام دوستان
یه سوال من و یکی از دوستانم میخواین یه بازی رو با هم بگیریم و من میخوام بازی رو بخرم و بعد اکانتم رو بدم اون رو دستگاش وارد کنه و اکتیو کنه و بازی رو با هم دیگه داشته باشیم و من اولین بارمه که میخوام بازی رو دیجیتالی بگیرم به این روش میخواستم ببینم کاره دیگه نباید انجام داد ؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
با سلام دوستان
یه سوال من و یکی از دوستانم میخواین یه بازی رو با هم بگیریم و من میخوام بازی رو بخرم و بعد اکانتم رو بدم اون رو دستگاش وارد کنه و اکتیو کنه و بازی رو با هم دیگه داشته باشیم و من اولین بارمه که میخوام بازی رو دیجیتالی بگیرم به این روش میخواستم ببینم کاره دیگه نباید انجام داد ؟

اگه شما بازی رو روی اکانتت بگیری و بزنی دانلود و نصب بشه و بعدش اکانتت رو بدی تا دوستت بزنه روی کنسولش...

شما میشی ظرفیت 3 یعنی برای بازیکردن آنلاین و آفلاین حتما باید کنسولت به اینترنت وصل باشه.

دوستت میشه ظرفیت 2 یعنی نیاز نیست که کنسولش همیشه به اینترنت وصل باشه.

• Like
Reactions: hrm

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوستان میخوام اکانتمو روی کنسول دوستم اکتیو کنم ، روی کنسول اولی اکانت اصلی خودمه که ساینه ، روی دومی هم اکانت خودشه ، حالا یوزر خودمو باید بزنم روی کنسول اون و از کنسول اون اکتیو کنم ، اکتیو پریمایری رو هم قبلش از کنسول خودم بردارم ؟ الان فقط روشنم کنید روی دو تاکنسول چطوری اکانت اصلی من همزمان ساین میشه .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان میخوام اکانتمو روی کنسول دوستم اکتیو کنم ، روی کنسول اولی اکانت اصلی خودمه که ساینه ، روی دومی هم اکانت خودشه ، حالا یوزر خودمو باید بزنم روی کنسول اون و از کنسول اون اکتیو کنم ، اکتیو پریمایری رو هم قبلش از کنسول خودم بردارم ؟ الان فقط روشنم کنید روی دو تاکنسول چطوری اکانت اصلی من همزمان ساین میشه .
اول که باید اکانت کنسول خودت رو دی اکتیو کنی
دوم اکانت رو بدی به دوستت اون اکتیو کنه روی کنسولش

همزمان که نمیشه ساین شد
دوستت که اکانت شما روی روی کنسولش اکتیو کرد باید بزنه بازیهایی که میخواد رو دانلود بشه سپس sign out کنه و پلاس هم که خود به خود شیر میشه ، دوست بازیها رو باید روی اکانت خودش بازی کنه
حلا شما که اکانتت روی کنسولت اکتیو نیست باید هرسری که میخوای وارد اکانتت بشی باید نت وصل باشی
مشکلی هم نیست

• Like
Reactions: amirone

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
با سلام
دوستان این موضوع که ظرفیت یک نمیتونه آنلاین بازی کنه و ظرفیت 2 میتونه هر دو رو بازی کنه و .... قضیش چیه ؟
مگه اکانت هکیه که چنین محدودیت هایی روش اعمال شده ؟! قبلا که اینطور نبود
اگه شیر اکانت قانونیه باید هم ظرفیت اول و هم دوم بتونن هر جوری که عشقشون میکشه بازی کنن و در کل راحت باشن :|

و همچنین یه مسعله عجیب برای من اینه که چرا باید صاحب اکانت (ظرفیت 1) محدودیت پیدا کنه اما (ظرفیت 2) آزاد باشه و از صاحب اکانت دستش باز تر باشه ؟!

mmmohajeri

کاربر سایت
Dec 30, 2013
1
شاید این روش رو خیلیها بدونند.
در این اموزش بازیها و پلاسیی که روی پروفایلتون هست رو میوانید با دوستتان شریک شوید و یا بلعکس
.

برای مثال : شما بازی FIFA14 رو بصورت دیجیتالی خریده اید بعد پروفایل خودتان رو به دوست یا هر کسی که خواستید میدید تا رو PS4 خودش دانلود و اکتیو کند بعد می تواند FIFA14 رو دانلود و با پروفایل خودش بازی کنه .اینطوری پول یک بازی رو میدهید و دو نفری بازی میکنند.با این روش میشه پلاس رو هم باهم شریکی خرید.

یک چیز جالبی که این روش داره این هست که طرف دوم اگر پروفایل شما رو دی اکتیو کند شما میتوانید به یکی دیگه هم بدید
;) ولی بصورت همزمان برای دو نفر قابل استفاده هست.
این روش در PS4 نامحدود هست و هر چند بار که خواستید میتوانید این کار رو انجام دهید.

اموزش(خیلی ساده هست)

1.پروفایل دوستتان را روی PS4 خود دانلود کنید

2.برید داخل setting

3.برید داخل psn

4. برید داخل Activate as primary ps4

5.بعد Activate رو انتخاب کنید وتمام

حالا پلاس وبازیهایی که روی اون پروفایل هست برای شما قابل استفاده هست:d

4theplayer
یه دور چک کن ببین درست میگم.
وقتی میخوام اکانت به رفیقم بدم تو اکانت اصلیه خودم نباید پریمری اکتیو شده باشه و باید برم تو اکانت دومم تا اون کارش تموم شه. اون پریمری میکنه و اگه بازی خواست دان میکنه از اکانتم. و من بعد از این که رفیقم کارش با ایدیم تموم شد میرم با اکانتم کارمو میکنم و بهش میگم هیچوقت دیگه نره تو آیدیم.کاریو این وسط جا ننداختم؟

آخرین ویرایش:

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
دوستان درود
یکی از دوستام پلاس یک ساله خرید و اکانتش رو داد و وارد کنسولم کردم و داریم با هم از پلاس استفاده میکنیم، پلاس روی اکانت دوستم خریداری شده
دو تا سوال دارم:
۱-قبل از این کار من خودم پلاس داشتم و چند تا از بازی هایی که برای پلاس رایگان شده بود و گرفته بودم، الان دیگه رو اکانت خودم اجرا نمیشن، نمیشه کاریش کرد؟
۲-اگه بازی هایی که برای پلاس رایگان میشه رو با اکانت دوستم دریافت کنم میتونم رو اکانت خودم اجراشون کنم یا مشکل بالا پیش میاد؟
ممنونم از راهنمایی هاتون

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

vanita

کاربر سایت
Feb 26, 2014
6
سلام و خسته نباشید. یه سوالی داشتم، نمیدونم تو صفحات قبل توضیح دادید یا نه. اگه امکانش هست جواب بدید. من و دوستم میخوایم پلاس تهیه کنیم. میخوام بدونم که میشه با یه کارت پلاس، کنسول جفتمون باهاش وصل بشه و آنلاین با هم بازی کنیم؟( مثلا فیفا 17 .فیفا 17 رو جفتمون فیزیکی تهیه کردیم)
جداگانه میتونیم بازیهایه دیگه رو هم انلاین بازی کنیم؟ مثلا من بخوام overwatch بازی کنم با اکانت خودم. چون پست هایه اولتون رو که خوندم اینجور فهمیدم که دو کنسول وقتی پلاس مشترک دارن، با یه اکانت مشترک میشه آنلاین بازی کنن. مثلا من با اکانت دوستم که پلاس رو اول وارد اون کردیم. یه مطلب دیگه، مثلا من میتونم با پلاس فیفا رو تنهایی آنلاین بازی کنم و همزمان دوستم با همون پلاس و اکانته خودش یه بازیه دیگه رو آنلاین بازی بکنه؟ بازیهارو فیزیکی تهیه میکنیم چون هنوز به بازی دیجیتالی اعتماد ندارم
اگر اینا شدنیه، میشه راهنمایی کنید که چجوری؟
بخشید که انقدر زیاد شد و ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
سلام و خسته نباشید. یه سوالی داشتم، نمیدونم تو صفحات قبل توضیح دادید یا نه. اگه امکانش هست جواب بدید. من و دوستم میخوایم پلاس تهیه کنیم. میخوام بدونم که میشه با یه کارت پلاس، کنسول جفتمون باهاش وصل بشه و آنلاین با هم بازی کنیم؟( مثلا فیفا 17 .فیفا 17 رو جفتمون فیزیکی تهیه کردیم)
جداگانه میتونیم بازیهایه دیگه رو هم انلاین بازی کنیم؟ مثلا من بخوام overwatch بازی کنم با اکانت خودم. چون پست هایه اولتون رو که خوندم اینجور فهمیدم که دو کنسول وقتی پلاس مشترک دارن، با یه اکانت مشترک میشه آنلاین بازی کنن. مثلا من با اکانت دوستم که پلاس رو اول وارد اون کردیم. یه مطلب دیگه، مثلا من میتونم با پلاس فیفا رو تنهایی آنلاین بازی کنم و همزمان دوستم با همون پلاس و اکانته خودش یه بازیه دیگه رو آنلاین بازی بکنه؟ بازیهارو فیزیکی تهیه میکنیم چون هنوز به بازی دیجیتالی اعتماد ندارم
اگر اینا شدنیه، میشه راهنمایی کنید که چجوری؟
بخشید که انقدر زیاد شد و ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
چیزی که شما میخواید شدنیه شما باید اول پلاس رو روی اکانت خودتون یا دوستتون بخرید فرض میکنیم که پلاس رو روی اکانت دوستتون خریدید حالا دوستتون باید اکانتشو به شما بده و شما اونو روی کنسول خودتون وارد کنید بعدش اکتیوش کنید حالا شما میتونید روی اکانت خودتون هر بازی رو به صورت همزمان با دوستتون یا تکی و جداجدا انجام بدید و دوستتون هم روی اکانت خودش به همین صورت فقط یه نکته که هست اینه که دوستتون همیشه باید با اکانتش انلاین باشه تا بتونه بازیای که توی اکانتشه رو بازی کنه

sami_villa

کاربر سایت
Jan 20, 2011
151
سلام. من هنوز برام سوال هست اشتراک قانونی هست از طرف خود سونی پس چرا دستگاه بن میشه؟؟؟
صفحهات قبلم خوندم ولی ب نتیجه نرسیدم. باز سوال میکنم ممنون میشم کامل جواب بدین.

همینطور ک توی پست قبل توضیح داده شد . منم قصد دارم با یکی از دوستان پلاس بگیریم و روی ۲تا دیوایس اون رو وارد کنیم. گفتن که اگه اکانت اول توی اکانت دوستشون زده بشه بعد خودشون بزنن . دوستشون باید همیشه انلاین بازی کنه . متوجه این نشدم.
یعنی حتی بازی های فیزیکی دیگه اشم باید انلاین بازی کنه یعنی نمیتونه فیفا رو افلاین انجام بده؟؟؟؟

سوال بعدی در مورد psn ژاپن هست.
اگه من ک یوزرم امریکا هست. کنارش ی psn ژاپن بسازم که پلاس ۱۴ روزه رایگان میده. میتونم پلاسش رو روی اکانت امریکام داشته باشم دیگه؟؟؟ . و اگه میشه تا زمانی ک تو یوزر ژاپنی هستم زبان دستگاه ژاپنی هست ولی. به محض اینکه بیام تو امریکام زبان میشه انگلیسی؟؟؟؟

سوال بعدی درمورد بازی دیجیتالی هست. پلاس رو شریکی خریدیم اکی. جی تی ای رو هم شریکی بخریم. میتونیم همزمان جفتمون باهاش انلاین بازی کنیم؟

مورد بعدی ایا جی تی ای فیلتر نیست سرور انلاینش. بعضیا از عدم اتصال نالیده بودن برطرف شده؟؟؟
ایا ارزش داره من ک ۲بار با pc جی تی ای وی رو بازی کردم. بخاطر قضیه انلاین میخوام کنسول بگیرم . هزینه کنم. اصولا از بازی های تخیلی خوشم نمیاد.
دیگه چ بازی هایی عالین ؟؟

ممنون بابت وققتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر