آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
آره اونی که با اکانتش بخره در واقع میشه ظرفیت 3 و برابازی کردن فیفا باید آنلاین باشه

اون یکی هم میشه ظرفیت 3

پس ظرفیت 1 و 2 چی میشن ؟؟

بهترین ظرفیت ،ظرفیت 2 هست دیگه ؟؟ چون میتونه هم آنلاین و هم آفلاین بازی کنه ،بدون اینکه نیاز به اینترنت داشته باشه برا چک کردن لایسنس.....درسته ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
پس ظرفیت 1 و 2 چی میشن ؟؟

بهترین ظرفیت ،ظرفیت 2 هست دیگه ؟؟ چون میتونه هم آنلاین و هم آفلاین بازی کنه ،بدون اینکه نیاز به اینترنت داشته باشه برا چک کردن لایسنس.....درسته ؟

اون یکی هم میشه ظرفیت 2

اینو اشتباه گفتم بالا

بهترینش همون ظرفیت 2ه که میشه هم آفلاین هم آنلاین بازی کرد

ظرفیت 1 هم به محض آنلاین شدن قفل میشن بازیها

• Like
Reactions: 947947

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
اون یکی هم میشه ظرفیت 2

اینو اشتباه گفتم بالا

بهترینش همون ظرفیت 2ه که میشه هم آفلاین هم آنلاین بازی کرد

ظرفیت 1 هم به محض آنلاین شدن قفل میشن بازیها

پس میشه یه بازی رو سه نفری خرید و بعدش ظرفیت 1 رو بدیم به اونی که اصلا آنلاین بازی نمیکنه و اون دوتا ظرفیت دیگه رو بدیم به اونایی که آنلاین بازی میکنن و کنسولشون به اینترنت وصل میشه ؟

یا فقط میشه بین دو نفر شیر کرد بازی رو ؟؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
پس میشه یه بازی رو سه نفری خرید و بعدش ظرفیت 1 رو بدیم به اونی که اصلا آنلاین بازی نمیکنه و اون دوتا ظرفیت دیگه رو بدیم به اونایی که آنلاین بازی میکنن و کنسولشون به اینترنت وصل میشه ؟

یا فقط میشه بین دو نفر شیر کرد بازی رو ؟؟؟

آره میشه بین 3 نفر هم شیر کرد که یک نفر اصلا نباید به اینترنت وصل شه

روی اکانت اصلی خودتون باید بازی رو بخرید نه اینکه برید یه امانت جدا برای بازی بسازید، اینطوری میشه بین 3 نفر شیر کرد

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان : ظرفیت 3 ترافیک خیلی مصرف میکنه؟
در ظرفیت 3 اگه اپدیتی واسه بازی اومد میشه اپدیت نصب کرد؟

آخرین ویرایش:

takeitfif

کاربر سایت
Dec 4, 2015
313
سلام
من وقتی ps4 خریدم چند تا اکانت هکی یا همون اشتراکی هم توش بود که پلاس هم داشت و توش 13 تا بازی بود مجموعا . من اول میترسیدم وصلش کنم به ps4 چون شنیدم کنسول بن میشه بعد دیدم اینطور نیست و خلاصه وصل کردم و یه اکانت psn واسه خودم ساختم . این بازیایی که از اکانت اشتراکی ها بوده ممکنه قفل شه یا پاک شه ؟ چیکار کنم از این امر جلوگیری کنم ؟ پسورد اون اکانت ها هم ندارم .
یه سوال دیگه هم اینه که من کنسولم ریجن 2 هست و مدلش 1216 ، ولی اکانتمو ریجن 1 ساختم یعنی کشور امریکا زدم چون اموزش ها خوندم همه گفته بودن امریکا بزنید . حالا من میخوام بازی fifa17 رو به صورت قانونی بخرم و برای اکانت خودم اضافه کنم . باید ریجن 1 بگیرم یا مطابق با ریجن کنسول یعنی ریجن 2 بگیرم ؟
من فیفا17 دمو رو تونستم دانلود کنم از استور ولی دموی pes2017 رو اصلا تو استور نمیتونم پیدا کنم خود بازیشم نیست . دلیلش چیه و از کجا باید پیدا کنم ؟
سوال اخرم اینه که این که خرید بازی دیجیتالی و اشتراکی چه فرقی دارن با هم ؟ جفتشون غیر قانونی هست ؟چون واسه بیش از یه نفر میشه فعال کرد اینطور که نظرات دیدم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام
من وقتی ps4 خریدم چند تا اکانت هکی یا همون اشتراکی هم توش بود که پلاس هم داشت و توش 13 تا بازی بود مجموعا . من اول میترسیدم وصلش کنم به ps4 چون شنیدم کنسول بن میشه بعد دیدم اینطور نیست و خلاصه وصل کردم و یه اکانت psn واسه خودم ساختم . این بازیایی که از اکانت اشتراکی ها بوده ممکنه قفل شه یا پاک شه ؟ چیکار کنم از این امر جلوگیری کنم ؟ پسورد اون اکانت ها هم ندارم .
یه سوال دیگه هم اینه که من کنسولم ریجن 2 هست و مدلش 1216 ، ولی اکانتمو ریجن 1 ساختم یعنی کشور امریکا زدم چون اموزش ها خوندم همه گفته بودن امریکا بزنید . حالا من میخوام بازی fifa17 رو به صورت قانونی بخرم و برای اکانت خودم اضافه کنم . باید ریجن 1 بگیرم یا مطابق با ریجن کنسول یعنی ریجن 2 بگیرم ؟
من فیفا17 دمو رو تونستم دانلود کنم از استور ولی دموی pes2017 رو اصلا تو استور نمیتونم پیدا کنم خود بازیشم نیست . دلیلش چیه و از کجا باید پیدا کنم ؟
سوال اخرم اینه که این که خرید بازی دیجیتالی و اشتراکی چه فرقی دارن با هم ؟ جفتشون غیر قانونی هست ؟چون واسه بیش از یه نفر میشه فعال کرد اینطور که نظرات دیدم

سلام داداش.

در مورد سوال اول، اين كه قفل بشه بستگي به اين داره كه طرفي كه اكانتش هك شده تا چه حد پيگير باشه و اگه بتونه خيلي با سوني مكاتبه كنه و اكانتشو از حالت اكتيو در بياره، در نتيجه به محض آنلاين شدن شما با كنسولت بازي ها قفل ميشن. البته معمولا از پنج شش تا اكانتي كه بخري شايد فقط يكيشون به اين وضعيت دچار بشه.

در شرايط كلي هم اگه طرف اقدام خاصي نكنه، اين بازي ها را ميتوني تا شش ماه استفاده كني. البته اگه هيچ وقت آنلاين نشي، براي هميشه قابل استفاده هستن.

كلا ريجن اكانت يا بازي يا خود كنسول اصلا اهميتي نداره و هر بازي با هر ريجني بخري رو هر كنسول يا اكانت با هر ريجني قابل استفاده هستش.

ريجن فقط جايي مهم هستش كه مثلا بخواي يه DLC را براي بازي ريجن 1 بگيري كه در اونصورت اكانتتم بايد ريجن 1 باشه.

به اشتراك گذاشتن بازي ديجيتالي به صورت قانوني رو يه كنسول ديگه هيچ مشكل خاصي نداره. كلا سوني اون قابليت بازي كردن عناوين ديجيتالي براي بيش از يك نفر را در اصل براي اين گذاشت كه مثلا اگه تو اكانت خودت بازي را خريدي بتوني با اكتيو كردنش كاري كني كه بازي تو اكانت مثلا برادرتم قابل استفاده باشه يا بتوني اكانتي كه توش بازي خريدي را كنسول رفيقتم استفاده كني.

ولي خوب تو بعضي سايت هاي خارجي و در راسشون برادران زحمت كش ايراني كلا منطق اين روش را عوض كردن و تجارت جهاني باهاش راه انداختن:D

دمو PES 2017 را هم از از طريق سايت استور سوني بزن رو دانلودش و بعدش كه با كنسول آنلاين بشي بازي خودكار به ليست دانلودهات اضافه ميشه.

https://store.playstation.com/#!/en...demo/cid=UP0101-CUSA06092_00-PES2017DEMO00000

راستي فيفا 17 را هم پيشنهاد ميكنم رو اكانت خودت نخر و يه اكانت ديگه بساز و تو اون بخرش. اينجوري ميتوني بعدا كه نخواستيش ( مثلا موقع اومدن فيفا 18 ) بتوني بفروشيش.

آخرین ویرایش:

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
سلام.
دوستان من یه ظرفیت سوم فیفا دارم و تا امروزم مشلی نداشتم..ولی امروز این ارور اومده و با وجود اینکه کاملا هم به اینترنت وصل هستم و ساین این هستم قفل بازی نمیره:
cannot use this content.
you were signed in to playstation network on another ps4 . it will take some time until you can use the content on this ps4 with your license.
دلیلش چیه؟؟یعنی یه نفر دیگه هم داره از ظرفیت سوم استفاده میکنه؟؟ یا ظرفیت دوم هم آنلاین هستش و نمیشه هردومون همزمان آنلاین باشیم؟؟؟؟؟

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
سلام به دوستان عزیز.....من اگر خدا بخواد به زودی قراره یه ps4 بخرم ...یه سوال داشتم می خواستم بدونم اگر از اکانت های هکی در ظرفیت اول که به محض آنلاین شدن غیر فعال میشن استفاده کنیم ولی در طول استفاده از دستگاه اصلا به نت وصل نباشیم مشکلی پیش می یاد؟ اصلا همچین حالتی قابل اجرا هستش....منظورم کنسول بدون استفاده از نت و به دور از هرگونه آپدیت های خودکار و ......و فقط برای بازی افلاین.....یعنی اگه بازی را شروع کنیم و پیغام آپدیت بده باید چه کرد؟؟؟!!!!
ممنون میشم اگر کسی کمک کنه....

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام به دوستان عزیز.....من اگر خدا بخواد به زودی قراره یه ps4 بخرم ...یه سوال داشتم می خواستم بدونم اگر از اکانت های هکی در ظرفیت اول که به محض آنلاین شدن غیر فعال میشن استفاده کنیم ولی در طول استفاده از دستگاه اصلا به نت وصل نباشیم مشکلی پیش می یاد؟ اصلا همچین حالتی قابل اجرا هستش....منظورم کنسول بدون استفاده از نت و به دور از هرگونه آپدیت های خودکار و ......و فقط برای بازی افلاین.....یعنی اگه بازی را شروع کنیم و پیغام آپدیت بده باید چه کرد؟؟؟!!!!
ممنون میشم اگر کسی کمک کنه....

شما اگه بخوای هر بازی رو نصب کنی...حتما حتما حتما باید آخرین آپدیتش رو هم داشته باشی....(منظورم از نصب کردن انتقال دیتا هست)
وقتیم که کنسولت به نت وصل نباشه که دیگه پیام آپدیت نمیده....

ولی بازم به نظر من PS4 بدون اینترنت زیاد جالب نیست...حد اقل میخوای اکانت بگیری ظرفیت 2 بگیر که بتونی آنلاین هم بازی کنی و نگران اینکه الان وصل کنم قفل میشه و این چیزا نباشی...

ولی بازم دوستانی که وارد تر هستن جواب بدن.....من خودم تا حالا اکانت ترکیبی استفاده کردم ولی ظرفیت دو رو خریدم و نصب کردم و الانم دارم بازیشون میکنم چه آنلاین و چه آفلاین...

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام.
دوستان من یه ظرفیت سوم فیفا دارم و تا امروزم مشلی نداشتم..ولی امروز این ارور اومده و با وجود اینکه کاملا هم به اینترنت وصل هستم و ساین این هستم قفل بازی نمیره:
cannot use this content.
you were signed in to playstation network on another ps4 . it will take some time until you can use the content on this ps4 with your license.
دلیلش چیه؟؟یعنی یه نفر دیگه هم داره از ظرفیت سوم استفاده میکنه؟؟ یا ظرفیت دوم هم آنلاین هستش و نمیشه هردومون همزمان آنلاین باشیم؟؟؟؟؟
شما از اکانت ساین اوت شدی
میتونه ب دلیل عوض شدن رمز باشع
برو توی ستینگ بعدش اکانت ساین این کن با یوز پس قبلی ببین میشه یا نه؟

mj4422

کاربر سایت
Oct 8, 2016
3
سلام این دوستمون سوال پرسی سوال منم بود اگه میشه جواب بدین و بگین راه خاصی داره ؟
من و دوستم میخوایم بازیهامون رو شیر کنیم واسه هم ، به این شکل که الان یه سری بازی و پلاس رو اکانت اون هست ، تا اینجا که مشکلی نیست و من میتونم اکانت اون رو رو کنسول خودم بزنم و جفتمون استفاده کنیم ؛ حالا من میخوام فیفا 17 و چند تا بازی دیگه رو اکانت اصلی خودم بخرم ، میخواستم ببینم اون هم میتونه از اکانت من استفاده کنه و این بازی ها رو اکانت خودش و من هم بازی های اون رو تو اکانت خودم انجام بدیم ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام این دوستمون سوال پرسی سوال منم بود اگه میشه جواب بدین و بگین راه خاصی داره ؟
من و دوستم میخوایم بازیهامون رو شیر کنیم واسه هم ، به این شکل که الان یه سری بازی و پلاس رو اکانت اون هست ، تا اینجا که مشکلی نیست و من میتونم اکانت اون رو رو کنسول خودم بزنم و جفتمون استفاده کنیم ؛ حالا من میخوام فیفا 17 و چند تا بازی دیگه رو اکانت اصلی خودم بخرم ، میخواستم ببینم اون هم میتونه از اکانت من استفاده کنه و این بازی ها رو اکانت خودش و من هم بازی های اون رو تو اکانت خودم انجام بدیم ؟

آره میشهف تو اکانت اونو اکتیو کن، اون اکانت تورو اکتیو کنه، اینطوری بدیش اینه که دیگه شما باید همیشه آنلاین باشید برا بازی کردن

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
دوستان پس عملا استفاده از ظرفیت اول عملی نیست دیگه چون دوستمون گفتند برا نصب بازی باید آخرین آپدیت باشه که نیازمند اتصال اینترنته....حالا سوال اینه که می شه همون طور که دیتای بازیرو جدا دانلود کرد و انتقال داد....آخرین آپدیت رو هم بدون نت انتقال داد به دستگاه....؟؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر