آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
یه سوال...........میشه اکانت 14 روزه و رایگانی رو که توی اکانت ژاپن دارم رو روی اکانت اصلیم که U.S هست share کنم؟ اگه میشه چجوری انوقت/؟
با پروفایل پلاستون لاگین کنید وارد ستینگ و بخش PSN بشید و Active as primary PS4 رو انتخاب کنید و اکتیو کنید

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان من اگه اکانت دوستمو رو کنسولم اکتیو کنم و باهاش یه بازی دانلود کنم میتونم بعدش با اکانت خودم برم سینگل و مولتیشو باز کنم؟

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
دوستان من اگه اکانت دوستمو رو کنسولم اکتیو کنم و باهاش یه بازی دانلود کنم میتونم بعدش با اکانت خودم برم سینگل و مولتیشو باز کنم؟
بله تا وقتی که اکانت روی کنسول شما اکتیو باشه میتونید روی اکانت خودتون هم بازی کنید

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
دوستان الان من یک اکانت درست کردم بعدش بازی دیجیتالی رو خریدم و اون رو روی کنسول خودم پرایمری کردم حالا باید چیکار کنم لطفا دقیق توضیح بدین
میخوام اکانت رو روی دو کنسول فعال کنم که بازی و پلاس و . . شیر بشه و هر دو مون هم زمان بتونیم انلاین و افلاین بازی کنیم .
لطفا از این جا به بعد رو دقیق توضیح بدین اگه از سایت سونی باید کنسول رو دی اکتیو کرد بگین دقیق از چه Tab باید انجام بدم .
ممنون ازتون

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
میخواستم بدونم چطور باید پلاس رو رو دستگاه خودم بیارم؟
الان دوستم پلاس داره من نه.من باید اکانت اونو رو دستگاه خودم بزنم درسته؟ بعد باید اکانت اون تو دستگاه خودش primary بشه یا تو دستگاه من؟ یا هردو؟؟! تا پلاس رو دستگاه منم بیاد
دوستم الان رو دستگاهش primary رو زده.

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
میخواستم بدونم چطور باید پلاس رو رو دستگاه خودم بیارم؟
الان دوستم پلاس داره من نه.من باید اکانت اونو رو دستگاه خودم بزنم درسته؟ بعد باید اکانت اون تو دستگاه خودش primary بشه یا تو دستگاه من؟ یا هردو؟؟! تا پلاس رو دستگاه منم بیاد
دوستم الان رو دستگاهش primary رو زده.

اکانت باید رو دستگاه شما primary بشه . دوست شما باید ازحالت primary در بیاد

- - -ویرایش - - -

كسي تا حلا premium واسه bf4 رو شير كرده؟ اخه يكم قضيه اش با بازي و plus فرق داره

با این کار هر چیزی که از استور سونی خریده بشه شیر میشه. پلاس. dlc .premium و..........

- - -ویرایش - - -

دوستان الان من یک اکانت درست کردم بعدش بازی دیجیتالی رو خریدم و اون رو روی کنسول خودم پرایمری کردم حالا باید چیکار کنم لطفا دقیق توضیح بدین
میخوام اکانت رو روی دو کنسول فعال کنم که بازی و پلاس و . . شیر بشه و هر دو مون هم زمان بتونیم انلاین و افلاین بازی کنیم .
لطفا از این جا به بعد رو دقیق توضیح بدین اگه از سایت سونی باید کنسول رو دی اکتیو کرد بگین دقیق از چه Tab باید انجام بدم .
ممنون ازتون
کار خواصی رو نمیخواد بکنی فقط اکانتی رو که ساختی رو از رو دستگاه خودت دی اکتیو کن و بده به دوستتد بعد اون باید رو دستگاهش اکتیو کنه .
اموزش اکتیو و دی اکتو کردن رو صفحه ی اول هست

• Like
Reactions: mehran2190

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
کار خواصی رو نمیخواد بکنی فقط اکانتی رو که ساختی رو از رو دستگاه خودت دی اکتیو کن و بده به دوستتد بعد اون باید رو دستگاهش اکتیو کنه .
اموزش اکتیو و دی اکتو کردن رو صفحه ی اول هست
بعد از اینکار هم من و هم دوستم میتونیم افلاین یا انلاین با هم بازی کنیم (یعنی تداخلی نداشته باشه؟)

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
دوستان یک سوال به ذهنم رسیده... اگر من کنسول دوستم رو بیارم خونه ی خودمون و از اکانت خودم بازی رو براش دانلود کنم و اکانت خودمو توی کنسولش پرایمری کنم و بدم بهش بره و توی یوزر خودش بازی کنه آیا برای اجرای بازی باید آنلاین باشه؟؟
منظورم اینه که برای شیرینگ بازی بین دو کنسول، کنسولی که بازی ازش خریداری نشده باید برای اجرای بازی انلاین بشه تا بتونه از اکانتی که بازی ازش خریداری شده استفاده کنه؟

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
دوستان یک سوال به ذهنم رسیده... اگر من کنسول دوستم رو بیارم خونه ی خودمون و از اکانت خودم بازی رو براش دانلود کنم و اکانت خودمو توی کنسولش پرایمری کنم و بدم بهش بره و توی یوزر خودش بازی کنه آیا برای اجرای بازی باید آنلاین باشه؟؟
منظورم اینه که برای شیرینگ بازی بین دو کنسول، کنسولی که بازی ازش خریداری نشده باید برای اجرای بازی انلاین بشه تا بتونه از اکانتی که بازی ازش خریداری شده استفاده کنه؟

نه نیازی نیست که انلاین باشه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اگه من پلاس امریکا بگیرم و با پلاسم یه بازی با تخفیف پلاس بخرم بعد این اکانتو بدم دوستم اکتیو کنه اون دیگه میتونه این بازی رو رایگان بگیره یا نه؟ منظورم همون بازی که با تخفیف پلاس گرفتم
یه سواله دیگه بازی destiny رو اکانت امریکا میشه بتاش رو گرفت من که ندیدم یا باید حتما پلاس باشی؟

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
بعد از اینکار هم من و هم دوستم میتونیم افلاین یا انلاین با هم بازی کنیم (یعنی تداخلی نداشته باشه؟)

نه مشکلی نیست. فقط اکانتی که بازی خریده شده باهاش. باید حتما انلاین باشه تا بتونه بازی کنه و کسی که اکانت رو دستگاهش اکتیو شده هم میتونه انلاین بازی کنه هم افلاین

مطمعنید؟؟ یکم عجیب به نظر نمیرسه؟ یعنی فقط یک بار برای دانلود کردن وصل بشه کافیه؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

بله همینطور هست . امتحان کنید:)

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر