آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام.یکی از بچه ها میگفت اگر یک اکانت روی یک کنسول اکتیو بشه نمیشه همون اکانت رو روی یک کنسول دیگه اکتیو کرد و با اکانتهای دیگه اون کنسول بازی های این اکانت رو انجام داد.در واقع میگفت برای تجربه بازیها تو کنسول دوم حتما باید وارد همین اکانت بشی...
درسته؟
اون واسه موقعی که همینجوری بخوای واردش بشی

masoud-13

کاربر سایت
Mar 7, 2014
10
سلام یه اکانت فقط رویه یه دستگاه اکتیو میشه .روش بالا را تست کردم رو دستگاه دوم تا اکانتو میخای اکتیو کنی میگه یه بار اکتیو شده اونا دی اکتیو کن اول
اینم تو سایت رسمی سونی نوشته

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سلام دوستان اگه امکانش هست که با استفاده از روش شرینگ بین 2 نفر هر دو نفر بتونن تروفی بگیرن و همینطور آنلاین هم بازی کنن ( بدون هیچ محدودیت و مشکلی.. ) و اینکه بشه همینطوری از خود ps4 دانلود کرد بدون استفاده از PSX Download Helper و B4Y Life... ( چون من PS4 رو مانیتورم استفاده میکنم مودمم یه پورت لن داره نمیتونم از اون روش استفاده کنم..) , یکی بیاد مثلا همین Last of Us که قراره بیاد رو دو نفری بگیریم استفاده کنیم ( دو نفر میگم چون اون روش 3 نفر هنوز قطعی نیست و دنگ و فنگ داره انگار.. ) البته اون بازییایی که واقعا شاخن مخصوصا انحصاریهای آنلاین دار:d و ارزش دارن رو کنسول واسه همیشه بمونن.. نفری هم حدود 100 تومان میفته که به نظر من موردی نداره و اینکه دوستان هر کاری میخواین بکنین زودتر بیاین امتحان کنیم تا ته توی قضیه رو در بیاریم اینقدر بحث کردن بینتیجه زیاد فایده نداره البته به نظر مناااا سوء تفاهم نشه... و یه سوال خیلی مهم دیگه.. تو این روش 2 نفری اگه او نفر دوم بازی رو از رو هاردش دیلیت کنه بازی کلا میپره یا هر وقت خواست میتونه دوباره دانلود کنه و بدون محدودیت استفاده کنه این خیلی مهمه...!!!؟؟؟ سوال مهم آخرم اینکه این شرینگ دو نفره رو کردیم.. بعدش اگه در آینده بخوایم هارد کنسول رو عوض کنیم مثلا 2 TB یا هرچی ساپورت کنه اون قضیش چجوری میشه چون 450 GB رو کنسول با این روش شرینگ + بازی های دیسکی که آدم خودش داره تو 2 سال پر میشه... آیا میشه که اونارو هارد به هارد کرد از طریق PC یا باید رو هارد جدید از اول دانلود کرد یا چی...؟؟؟ ( لطفا هرکس پاسخ این متن رو میده بطور کامل تک تک سوالات رو جواب بده که به نتیجه ی قطعی برسیم.. ) از الانم واسه جواباتون تشکر می شود...:d

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
سلام دوستان اگه امکانش هست که با استفاده از روش شرینگ بین 2 نفر هر دو نفر بتونن تروفی بگیرن و همینطور آنلاین هم بازی کنن ( بدون هیچ محدودیت و مشکلی.. ) و اینکه بشه همینطوری از خود ps4 دانلود کرد بدون استفاده از PSX Download Helper و B4Y Life... ( چون من PS4 رو مانیتورم استفاده میکنم مودمم یه پورت لن داره نمیتونم از اون روش استفاده کنم..) , یکی بیاد مثلا همین Last of Us که قراره بیاد رو دو نفری بگیریم استفاده کنیم ( دو نفر میگم چون اون روش 3 نفر هنوز قطعی نیست و دنگ و فنگ داره انگار.. ) البته اون بازییایی که واقعا شاخن مخصوصا انحصاریهای آنلاین دار:d و ارزش دارن رو کنسول واسه همیشه بمونن.. نفری هم حدود 100 تومان میفته که به نظر من موردی نداره و اینکه دوستان هر کاری میخواین بکنین زودتر بیاین امتحان کنیم تا ته توی قضیه رو در بیاریم اینقدر بحث کردن بینتیجه زیاد فایده نداره البته به نظر مناااا سوء تفاهم نشه... و یه سوال خیلی مهم دیگه.. تو این روش 2 نفری اگه او نفر دوم بازی رو از رو هاردش دیلیت کنه بازی کلا میپره یا هر وقت خواست میتونه دوباره دانلود کنه و بدون محدودیت استفاده کنه این خیلی مهمه...!!!؟؟؟ سوال مهم آخرم اینکه این شرینگ دو نفره رو کردیم.. بعدش اگه در آینده بخوایم هارد کنسول رو عوض کنیم مثلا 2 TB یا هرچی ساپورت کنه اون قضیش چجوری میشه چون 450 GB رو کنسول با این روش شرینگ + بازی های دیسکی که آدم خودش داره تو 2 سال پر میشه... آیا میشه که اونارو هارد به هارد کرد از طریق PC یا باید رو هارد جدید از اول دانلود کرد یا چی...؟؟؟ ( لطفا هرکس پاسخ این متن رو میده بطور کامل تک تک سوالات رو جواب بده که به نتیجه ی قطعی برسیم.. ) از الانم واسه جواباتون تشکر می شود...:d

1.اگر بازی به هر دلیلی از رو هارد نفر دوم پاک شد مشکلی نیست دوباره باید با اکانت نفر اول که بازی باهاش خریده شده انلاین شه واز داخل استور بزاره دانلود شه. (نامحدود هست)
2.اگر هارد رو عوض کنید باید دوباره دانلود کنید (هارد به هاردی وجود ندارد):)

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
توی این روش میشه نفر اول که بازی رو بابرنامه ای مثل PSX دانلود کرد..ازش بگیریم و اون رو به دستگاه خودمون انتقال بدیم؟ یا باید هرکی واسه خودش دانلود کنه؟

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
ممنون من گرفتم یکی
بعد که این تموم شه بخوایم اضافه کنیم یکی دیگه بازیهایی که قبلا با پلاسش دانلود کرده بودیم میمونه؟

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام یه اکانت فقط رویه یه دستگاه اکتیو میشه .روش بالا را تست کردم رو دستگاه دوم تا اکانتو میخای اکتیو کنی میگه یه بار اکتیو شده اونا دی اکتیو کن اول
اینم تو سایت رسمی سونی نوشته

سوال منم دقیقا همینه. من تست کردم وقتی اکانت رو روی یک کنسول activate as primary زدم روی دومین کنسول به هیچ عنوان قابل فعال شدن نبود.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
سوال منم دقیقا همینه. من تست کردم وقتی اکانت رو روی یک کنسول activate as primary زدم روی دومین کنسول به هیچ عنوان قابل فعال شدن نبود.
برای اکتیو کردن کنسول دوم بگم چه کار کن؟
کنسول اول رو که اکتیو کردی برو ریستور لایسنس رو بزن و سپس sign out شو(اگر sign out نشی و ریستور لایسنس نکنی فایده ای نداره)
بعد کنسولت رو یه بار خاموش و روشن کن که مطمئن بشی بعد از sign out شدن بازی ها کماکان اجرا میشن...
حالا از طریق کامپیوتر برو سایت سونی و با اکانتت وارد سایت شو و از قسمت مدیریت اکانت برو به بخش device & media و گزینه deative all رو بزن و سپس yes رو انتخاب کن...
پس از اینکار برو اکانتت رو روی کنسول دوم فعال کن و اونوقت میبینی که اکتیو هم میشه...
نکته اینه که کنسول اول رو با این اکانت هیچ وقت نباید sign in کنی وگرنه حالت اکتیوش می پره...

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
سوال منم دقیقا همینه. من تست کردم وقتی اکانت رو روی یک کنسول activate as primary زدم روی دومین کنسول به هیچ عنوان قابل فعال شدن نبود.[/QUOT

اینطور نیست منظور من رو نگرفتید . نفر اول که بازی با پروفایلش خریده میشه دیگه نیازی به اکتیو کردن نداره .پروفایلش رو از رو دستگاه دی اکتیو میکنه بعد میده به هر کسی که خواست . نفر دوم باید اکتیو کنه . اینطور دو نفر میتو نند همزمان بازی کنند .
نفر اول که بازی رو پروفایلش هست و نفر دوم از طریق اکتیو کردن پروفایل نفر اول .سایت سونی و این چیزها هم نرید

trash

کاربر سایت
Jul 8, 2014
70
نام
محمد حسینی
یه سوال...........میشه اکانت 14 روزه و رایگانی رو که توی اکانت ژاپن دارم رو روی اکانت اصلیم که U.S هست share کنم؟ اگه میشه چجوری انوقت/؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر