Metro: Redux

14235722371_a3d6e50e98_z.jpg
به صورت رسمی اعلام شد که دو عنوان محبوب Metro: Last Light و Metro 2033 قرار است در قالبی به نام Metro: Redux بر روی کنسول های این نسل منتشر شوند.
این اولین باری است که شاهد Metro 2033 بر روی کنسول PlayStation هستیم؛ چرا که در هنگام عرضه، این نسخه فقط بر روی Xbox 360 و PC منتشر شد.
نسخه Last Light نیز Remaster شده و با گرافیک بالاتری عرضه خواهد شد.
هر دو عنوان با رزولوشن 1080p و در حالت 60 فریم بر ثانیه روی PS4 اجرا می‌شوند. تغییراتی از قبیل بیشتر شدن هوش مصنوعی، بهبود یافتن سیستم تیراندازی و بالاتر رفتن گرافیک از مشخصه های بارز این مجموعه است.
از طریق PSN و XBL می‌توان هر یک از عناوین را به ارزش 25 دلار ( هر دو عنوان با هم 50 دلار) دانلود کرد و یا دیسک 50 دلاری بازی شامل هر دو نسخه را خریداری نمود.
Metro: Redux در اواخر تابستان امسال منتشر خواهد شد.

y0xvu3ic99rkb289f2w.jpg

با تشکر از Blood Brothers

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این نسخه پکیج 2033 و last light هست به طور مجزا؟چطوریاست کلا؟
در ادامه حرفه محمد امین
نسخه فیزیکی شامله دوتا بازی و dlc های last light میشه
اما ظاهرا نسخه digital بازی به صورت مجزا هم عرضه میشه ! (البته dlc ها همچنان همراه Last light هستن و جدا و با قیمت اضافه نخواهند بود )

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
در ادامه حرفه محمد امین
نسخه فیزیکی شامله دوتا بازی و dlc های last light میشه
اما ظاهرا نسخه digital بازی به صورت مجزا هم عرضه میشه ! (البته dlc ها همچنان همراه Last light هستن و جدا و با قیمت اضافه نخواهند بود )

قیمت دیجیتالش به چه صورته و حجم حدودیش چند گیگ میشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمره های بازی دارن کم کم میان :
Gamesradar: 90
IGN : 86
Gamespo : 80
LaPS3: 87
HArdCoreGameMAgazine: 80

ظاهره Metro 2033 خیلی بهتر شد چون کلا مکانیزمه gameplay و سیستم last light توش پیاده شده . در ضمن درجه spartan و survival برای هردو در دسترس هستن . از نظره گرافیکی Metro 2033 خیلی upgrade اش بیشتر توی چشم میاد. تعدادی از مدلهای کارکتارها هم عوض شده.

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
نمره های بازی دارن کم کم میان :
Gamesradar: 90
IGN : 86
Gamespo : 80
LaPS3: 87
HArdCoreGameMAgazine: 80

ظاهره Metro 2033 خیلی بهتر شد چون کلا مکانیزمه gameplay و سیستم last light توش پیاده شده . در ضمن درجه spartan و survival برای هردو در دسترس هستن . از نظره گرافیکی Metro 2033 خیلی upgrade اش بیشتر توی چشم میاد. تعدادی از مدلهای کارکتارها هم عوض شده.

این game spot اول 8 بوده بعد سایت شده :| :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این game spot اول 8 بوده بعد سایت شده :| :D
دقیقا ! لول

اکثریت review ها برای pc و one بوده . توی meta که نسخه 4 هنوز متا کلی نداره اما برای pc هست 85 و 87 برای xone
بالاخره به نظرم امتیازی که درخوره این سری هست بهش داده شده . واقعا متای 80-82 برای دو نسخه قبلی خیلی بی انصافی بود ..

gamespot به نسخه اولی 8 و به last light هم 9 داده بود
واقعا last light یکی از بهترین fps های نسل قبل بود به نظرم که خیلی underrated هست.

منم بازی رو پیش خرید کردم D:
امیدوارم سریع برسه ! خیلی خوب شد . دوتا fps حسابی توی یه مدت کوتاه ( destiny - metro redux )

به نظره من Package اش ارزش داره . 2 تا بازی و همچنین شماره اولی بهبود یافته با استانداردهای last light و همه dlc ها کلا 49 دلار
نمیدونم چرا اینجا ارزونتره ( 45.99 دلار ) ... خیلی خوب افتاد
توی pc حدودا 40 ساعت جفتشون رو بازی کردم . به نظرم ارزشه تکرار هم داره.

آخرین ویرایش:

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
دقیقا ! لول

اکثریت review ها برای pc و one بوده . توی meta که نسخه 4 هنوز متا کلی نداره اما برای pc هست 85 و 87 برای xone
بالاخره به نظرم امتیازی که درخوره این سری هست بهش داده شده . واقعا متای 80-82 برای دو نسخه قبلی خیلی بی انصافی بود ..

gamespot به نسخه اولی 8 و به last light هم 9 داده بود
واقعا last light یکی از بهترین fps های نسل قبل بود به نظرم که خیلی underrated هست.

منم بازی رو پیش خرید کردم D:
امیدوارم سریع برسه ! خیلی خوب شد . دوتا fps حسابی توی یه مدت کوتاه ( destiny - metro redux )
گیم اسغات رو که کلن بزارید کنار از زمانی که به TLOU 8 داد دیگه پیش من اعتبار نداره
ویک سوال از شما برادر و دوست عزیز در اونور آب بازی چقدر طول میکشه تا بعد از ریلیز به دست شما برسه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گیم اسغات رو که کلن بزارید کنار از زمانی که به TLOU 8 داد دیگه پیش من اعتبار نداره
ویک سوال از شما برادر و دوست عزیز در اونور آب بازی چقدر طول میکشه تا بعد از ریلیز به دست شما برسه؟
همون روز توی مغازه هست.
به صورت انلاین
با پسته معمولی ماکسیمم 7روز
express فرداش D: لول

برا اینکه اسپم نشه چندتا عکس از نسخه 4 از df

جالبه توی review سایت ign اشاره کرده گرافیک روی 4 هم به اندازه نسخه اصلی last light روی pc ظاهرا نیست....
باید تا اینده مقایسه DF موند و دید چقدر زدن تا 60 فریم شده . چون انصافا فریم بازی خیلی ثابت هست. توی نقد گفته یه سری افکتها و particle اینا ظاهرا به تمیزی نسخه pc نیستن .

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
همون روز توی مغازه هست.
به صورت انلاین
با پسته معمولی ماکسیمم 7روز
express فرداش D: لول

برا اینکه اسپم نشه چندتا عکس از نسخه 4 از df

جالبه توی review سایت ign اشاره کرده گرافیک روی 4 هم به اندازه نسخه اصلی last light روی pc ظاهرا نیست....
باید تا اینده مقایسه DF موند و دید چقدر زدن تا 60 فریم شده . چون انصافا فریم بازی خیلی ثابت هست. توی نقد گفته یه سری افکتها و particle اینا ظاهرا به تمیزی نسخه pc نیستن .

داداش این بازی انلاین داره اگه داری میشه رو انلاینش حساب باز کرد .؟؟؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
داداش این بازی انلاین داره اگه داری میشه رو انلاینش حساب باز کرد .؟؟؟؟؟
metro کلا روی تجربه single player فکوس داره و فاقده بخشه چند نفره هست اما تجربه تک نفره ای هم که میده به نظرم تو کله نسل قبل نبود الا یک بازی اونم stalker

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
تاپیک بازی عجیب خلوته . صفحات ۱و۲ و..همه مشتاق بودنا :d
فقط ارمان وفادار موند :dمن خودمم اوایل بازی معرفی شد مشتاق بودم ولی بعد از تلو هوس همه جور بازی کردم جز این . فکر کنم بد موقع اومده.
در واقع بازی بین دو عنوان تلو و دیابلو گیر کرده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر