Metro: Redux

14235722371_a3d6e50e98_z.jpg
به صورت رسمی اعلام شد که دو عنوان محبوب Metro: Last Light و Metro 2033 قرار است در قالبی به نام Metro: Redux بر روی کنسول های این نسل منتشر شوند.
این اولین باری است که شاهد Metro 2033 بر روی کنسول PlayStation هستیم؛ چرا که در هنگام عرضه، این نسخه فقط بر روی Xbox 360 و PC منتشر شد.
نسخه Last Light نیز Remaster شده و با گرافیک بالاتری عرضه خواهد شد.
هر دو عنوان با رزولوشن 1080p و در حالت 60 فریم بر ثانیه روی PS4 اجرا می‌شوند. تغییراتی از قبیل بیشتر شدن هوش مصنوعی، بهبود یافتن سیستم تیراندازی و بالاتر رفتن گرافیک از مشخصه های بارز این مجموعه است.
از طریق PSN و XBL می‌توان هر یک از عناوین را به ارزش 25 دلار ( هر دو عنوان با هم 50 دلار) دانلود کرد و یا دیسک 50 دلاری بازی شامل هر دو نسخه را خریداری نمود.
Metro: Redux در اواخر تابستان امسال منتشر خواهد شد.

y0xvu3ic99rkb289f2w.jpg

با تشکر از Blood Brothers

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امیدوارم برای PS4 یک سری اضافات هم داشته باشه .
شامله همه DLC هایی که برای Last Light شد میشه که خودش کلی content اضافه هست. اما Metro 2033 اضافه ای نداره . با این حال هر بازی خودش راحت 10-12 ساعت gameplay داره به علاوه dlc ها که شامل بخشهای داستانی و challenge میشه خودش فکر میکنم حوالی 30 ساعتی gameplay داشته باشه راحت D:.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دقیقا رفتی Benchmark رو عکس گرفتی که Advanced PhysX روشن کرده باشه ! :d بازیش DeOptimize نیست. اتفاقا خوب هست در مجموع !
این مورد PhysX که روی َAMD ساپورت نمیشه. خودش 10-15 تا فریم فرقشه
در ضمن برای 60 فریم کردن بازی به احتماله خیلی بالا اصلا Tessellation رو روی کنسول فعال نمیکنن ....
بیشتر میان مثل TR به جای فعال سازی Tessellation روی جنیه های دیگه گرافیک مثل texture ها و نورپردازی و ... کار میکنن تا سطح زیبایی بازی رو ارتقا بدن چون Tess زیاد خاموش و روشن بودنش ممکنه فرقه انچندان بالایی توی زیبای بازی اجرا نکنه ( البته توی Crysis فرق داره کلا )
ولی به نظره من که last light واقعا next gen هست خودش , Remastered هم بشه روی کنسول چی بشه D:

پرفورمنس بازی بدون فیزیک هم افتضاحه آخه ! :D :

57263377370767181165.png

بازی هم یکی از بدترین استفاده ها از تسلیشن رو داره که فقط فریم نابود میکنه و 2 زار بازده بصری درست حسابی نداره و همه جا هم توصیه میکنن خاموشش کنین !! :D

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اين ماسكش هم خيلي جالب بود يخ ميزد ، ميشكست:d قشنگ طراحي كردن.
كلا روي PC از همه نظر عالي بود اگر بتونه در حد PC ظاهر بشه ميشه گفت يكي از بهترين گرافيك هايي هست كه روي نسل جديد مياد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پرفورمنس بازی بدون فیزیک هم افتضاحه آخه ! :D :

بازی هم یکی از بدترین استفاده ها از تسلیشن رو داره که فقط فریم نابود میکنه و 2 زار بازده بصری درست حسابی نداره و همه جا هم توصیه میکنن خاموشش کنین !! :D
Metro کلا بازیش سنگینه. همون نسخه اولی هم زمانه خودش خیلی سنگین بود ....
نورپردازی بازی و سایه هاش خیلی سنگینن کلا D: .

اما به کنار دقیقا . به احتماله خیلی بالا Tess رو اصلا توی کنسول خاموش میکنن... خیلی راحت بازی فریم میده ... با سری AMD 7 و Nvidia 7 کلا بازی خیلی خوب فریم میده ... مشکلی نیست ( تا زمانی که TEss و PhysX خاموش باشن D: لول ) .

در کل که منتظرم ببینم چه تغییراته کلی ای توی بازی ایجاد کردن. محیط بازی واقعا سنگین و گیرا بود...

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
بوکمارک 2 ماه قبل تایید رسمی بازی :D :

Gpu زپرتی : 1080p / 60fps / With visual upgrades

25843874533506296622.png

البته حق هم داره ، بازی از اوناست که رو PC قشنگ DeOptimize شده تا لذت Master Race بودن کاملا منتقل شه !! لول !! :D

77913591541132422308.jpg
البته زپرتی واسه اون موقع بود الان که بازیا داره یکی یکی میاد مثلا wd 900p 30 fps و... اوضاع داغونتر شده (البته بعضی از دوستان توهم اینو دارن که gpu کنسولها 8way sli یا cf هستش)
یعنی واقعا فکر میکنی با ssaa و 4xaa و 16x af و فیزیک Advanced و Tesselation ultra و... قرار 60 فریم بده؟ چه خوش خیال (البته wd هم قرار بود 1080 با 60 فریم باشه):d

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
تصاویر مقایسه نسل قبلی با نسخه نسل جدید
upugana4.jpg

محیطی در عنوان Metro Last Light
a8u8y2um.jpg

همان محیط درMetro Redux
---------------
abe8ames.jpg

Metro 2033محیطی در
mejurude.jpg

همان محیط درMetro Redux
---------------
da5u3e5e.jpg

محیطی در عنوان Metro Redux

eju3u6y9.jpg

همان محیط در عنوان Metro Last Ligh
---------------
ygedyre3.jpg

Metro 2033

4e3a7abu.jpg

Metro Redux
---------------
2ujugu4u.jpg

Metro 2033

5ehegava.jpg

Metro Redux
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
این نسخه مولتی داره؟ بعد یکی میتونه تو اسپولیر برام بگه چه جوری پایان خوب بگیرم؟ (نه مثل ژررت ....... پووووووووقo:-))

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
یه چیز من بگم فقط به من حمله نکنید،
به نظرتون این بازی از لحاظ محیط داستان و بعضی بخشهای داستانیش خیلی مزخرف نبود؟:d
بگذریم که من تیکه اول رو دیدم که بمب اتم همه چیز رو نابود کرد دسته رو پرت کردم با خودم گفتم اینا چیز دیگه ای جز Nuclear Holocaust و Zombie Apocalypse ندارن بهش گیر بدن!!!؟
بعد تیکه مسخره دوم وجود گروه های کمونیست و نژاد پرست و اون فرقه سوم Spartan بود چی بود....
رایش چهارم؟:d یعنی شماها خندتون نمی گرفت از احمقانه بودن این تیکه ها؟:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بند انگشتی چه طور باید قرار بدم!؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
یه جا اپلود کن مثل اینجا
OVERPIC.net Upload
کده thumbnail رو بزار .

این نسخه مولتی داره؟ بعد یکی میتونه تو اسپولیر برام بگه چه جوری پایان خوب بگیرم؟ (نه مثل ژررت ....... پووووووووقo:-))
خبری از مولتی توی این بازی نیست. اما dlc های LAst Light یه قسمتهای برای leadboard اینا ادد کردن . جا داشت coop بزارن خیلی عالی میشد.

یه چیز من بگم فقط به من حمله نکنید،
به نظرتون این بازی از لحاظ محیط داستان و بعضی بخشهای داستانیش خیلی مزخرف نبود؟:d
بگذریم که من تیکه اول رو دیدم که بمب اتم همه چیز رو نابود کرد دسته رو پرت کردم با خودم گفتم اینا چیز دیگه ای جز Nuclear Holocaust و Zombie Apocalypse ندارن بهش گیر بدن!!!؟
بعد تیکه مسخره دوم وجود گروه های کمونیست و نژاد پرست و اون فرقه سوم Spartan بود چی بود....
رایش چهارم؟:d یعنی شماها خندتون نمی گرفت از احمقانه بودن این تیکه ها؟:d
D:
من در حالت حمله شدید هستم D:
اول اینکه این بازیهایی که روسا میسازن ممکنه به هر سلیقه ای نخوره چون بازیهای متفاوتی هستن. کلا مثل STALKER اگه بازی کرده باشی یه حالت سرد و خسته ای دارن اما همین هست که این بازیا رو خیلی خاص میکنه بین اکثریت shooter ها. MEtro هم به نظرم از بهترین fps هایی هست که تا حالا بازی کردم .
از نظر محیط سازی واقعا زیباست. همه جور محیط توش هست. از زیبا گرفته تا محیطهایی که توش پر از خاطرات هست یا محیطهایی که با حس ترس پر شده ...
بخش داستانیش به نسبت خیلی از دیگر بازیهای fps غنی تر و جالبتر هست و کششه بیشتری داره چون از روی کتاب هم طراحی شده .
روی همین موضوع اخره زمانی چندتا بازی درست حسابی داریم ؟ به نظره من که یکی فقط همون FALLOUT هست و دیگه همین Metro قابل توجه . کلا Metro خیلی اتمسفر جالبی داره بازیش .
اونها همه توی کتابهاش هم توضیحات بیشتر داده شده اما پس از فروپاشی کلا گروهای مختلفی توی دنیای Metro بالا اومدن
نه چه خنده ای ؟ اومده یک دنیای رو طراحی کرده بر اساسه اونچه که توی تاریخ گذشت. دنیای پس از اتمی مثل یک شروع تازه با قوانین جدید هست. همین گروها بودن که تاریخ دنیای رویسه رو ساختن . حالا نویسنده هم سعی داره به روایتی دیگر و الهامی دیگر همه اینها رو reflect کنه. خنده دار Harry potter به نظره من ( نزنیدها D: لول ) Respect .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر