Metro: Redux

14235722371_a3d6e50e98_z.jpg
به صورت رسمی اعلام شد که دو عنوان محبوب Metro: Last Light و Metro 2033 قرار است در قالبی به نام Metro: Redux بر روی کنسول های این نسل منتشر شوند.
این اولین باری است که شاهد Metro 2033 بر روی کنسول PlayStation هستیم؛ چرا که در هنگام عرضه، این نسخه فقط بر روی Xbox 360 و PC منتشر شد.
نسخه Last Light نیز Remaster شده و با گرافیک بالاتری عرضه خواهد شد.
هر دو عنوان با رزولوشن 1080p و در حالت 60 فریم بر ثانیه روی PS4 اجرا می‌شوند. تغییراتی از قبیل بیشتر شدن هوش مصنوعی، بهبود یافتن سیستم تیراندازی و بالاتر رفتن گرافیک از مشخصه های بارز این مجموعه است.
از طریق PSN و XBL می‌توان هر یک از عناوین را به ارزش 25 دلار ( هر دو عنوان با هم 50 دلار) دانلود کرد و یا دیسک 50 دلاری بازی شامل هر دو نسخه را خریداری نمود.
Metro: Redux در اواخر تابستان امسال منتشر خواهد شد.

y0xvu3ic99rkb289f2w.jpg

با تشکر از Blood Brothers

Last edited by a moderator:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
گیم پلی last light بهتره ولی برای اینکه داستان رو متئجه بشید اول 2033 رو بگیرید..داستان Last light ادامه 2033 هست و اگر اونو نرفته باشید , بازی جز گیم پلی چزی دیگه ای براتون نداره
ممنون
از اونجایی که بعید میدونم هر دو قسمت رو بازی کنم پس همون Last Light رو دانلود میکنم.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
ﻣﻨﻢ ﺧﺮﻳﺪﻡ.اﺭﺯﺵ ﭘﻮﻟﺸﻮ ﺩاﺭﻩ. ﭼﻮﻥ ﺩﻭﺑﺎﺯﻳﻪ ﺷﻮﺗﺮ ﺧﻮﺑﻲ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ. ﻭﻟﻲ ﻣﻦ ﺣﺎﻝ ﻧﻤﻴﻜﻨﻢ.ﺷﺎﻳﺪ ﭼﻮﻥ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺗﻜﺮاﺭﻱ ﻫﺴﺖ ﻭاﺳﻢ و ﺷﻮﺗﺮ اﻭﻝ ﺷﺨﺺ اﻭﻟﻮﻳﺘﻢ ﻧﻴﺴت.اﻣﺎ ﺩﺭ ﻣﺠﻤﻮﻉ ﺑﺨﺮﻳﺪ ﻛﻪ ﺭﻭ 4 ﺣﺎﻝ ﻣﻴﺪﻩ ﺑﻬﺘﻮﻥ.

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
آخ تمام شد پایان بازی دوم درام بود ........خیلی طولانی بود....داستان زیبا داشت اکشن هم عالی بود...امیدوارم باز سال های بعد داستانشو از یاد نبره و زیبا باشه مثل این دو بازیش......

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آخ تمام شد پایان بازی دوم درام بود ........خیلی طولانی بود....داستان زیبا داشت اکشن هم عالی بود...امیدوارم باز سال های بعد داستانشو از یاد نبره و زیبا باشه مثل این دو بازیش......
بازی رو از روی کتاب ساختن . تازه خیلی از detail اینا توی بازی اصلا نیست ! ولی کلا دنیای خیلی عمیقی داره metro .
توی شماره های بعدی 100% داستانه بهتری رو شاهد خواهیم بود

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
بازی رو از روی کتاب ساختن . تازه خیلی از detail اینا توی بازی اصلا نیست ! ولی کلا دنیای خیلی عمیقی داره metro .
توی شماره های بعدی 100% داستانه بهتری رو شاهد خواهیم بود

انشاله ...بازی حرف نداشت داستانش عمیق بود گیم پلیش عالی من امیدوارم به نسخه بعدی این بازی شدید حداقل جو تکراری کالاف و بتل بی روح رو نداشت گیم پلی هم چیزی کم نداشت...مدیریت منابع و تغییر فاز دشمناش تو هر مرحله از گروهای انسانی و حیوانات خوب کار شده بود...درکل نمره 8 به ی شوتر تو سایتای معتبر خوبه واقعا...کلا دوست داشتنی بود...روس ها گل کاشتن و نژادشون با تولید این بازی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
انشاله ...بازی حرف نداشت داستانش عمیق بود گیم پلیش عالی من امیدوارم به نسخه بعدی این بازی شدید حداقل جو تکراری کالاف و بتل بی روح رو نداشت گیم پلی هم چیزی کم نداشت...مدیریت منابع و تغییر فاز دشمناش تو هر مرحله از گروهای انسانی و حیوانات خوب کار شده بود...درکل نمره 8 به ی شوتر تو سایتای معتبر خوبه واقعا...کلا دوست داشتنی بود...روس ها گل کاشتن و نژادشون با تولید این بازی
با اینکه فنه بازیم .... شاید زیاد از حد بگم اما به نظرم .... برای 2033 نمراه در حده 8 الان نهایتا دیگه به زور 8.5کافی بود اما برای last light به نظرم دسته کم 8.5 الا 9 حقش بود ...
واقعا جدا از تنوع فوق القعاده بالای بازی ... طراحی هنری و اتمسفر و صداگزاری و حسی که به gamer میده واقعا خارق القعاده بود . شاید توی یه بازیه دیگه دیدم اونم STALKER بود..

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
با اینکه فنه بازیم .... شاید زیاد از حد بگم اما به نظرم .... برای 2033 نمراه در حده 8 الان نهایتا دیگه به زور 8.5کافی بود اما برای last light به نظرم دسته کم 8.5 الا 9 حقش بود ...
واقعا جدا از تنوع فوق القعاده بالای بازی ... طراحی هنری و اتمسفر و صداگزاری و حسی که به gamer میده واقعا خارق القعاده بود . شاید توی یه بازیه دیگه دیدم اونم STALKER بود..
نمیدونم فقط منم که با مترو 2033 بیشتر حال کردم.یا دوستان دیگه ام این نظرو دارن.هر دو بازی برای من جز بهترن شوترهای نسل قبل بودن ولی در کل از 2033 خیلی خیلی خوشم اومد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمیدونم فقط منم که با مترو 2033 بیشتر حال کردم.یا دوستان دیگه ام این نظرو دارن.هر دو بازی برای من جز بهترن شوترهای نسل قبل بودن ولی در کل از 2033 خیلی خیلی خوشم اومد.
من از last light بیشتر خوشم اومد ...
به نظرم دلیله اینکه شاید 2033 برای بعضیا بهتر باشه این بود که چون اکثریتش زیر زمین بود جوه بازی خیلی سردتر و تاریکتر بود اما به نظرم last light ما رو بیشتر با دنیای metro که بخشه بزرگ و جالبیش surface هست اشنا کرد و دنیای بازی رو نشون داد تا 2033 !
برای همین از last light روی هم رفته بیشتر لذت بردم ! اما حقیقتا جفتشون رو دوست دارم توی یه سطح
dlc های last light هم جالب بودن و تنوع جالبی داشتن در کل به نظرم.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

منم با 2033 بیشتر حال کردم ، چون بیشتر در مورد بقای انسانها و درگیر شدنشون با موجودات دیگه بود

ولی Last Light تقریبا کلا درباره درگیری داخلی گروهکهای انسانهای باقی مونده بود ...

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
به نظر من 2033 با وجود مشكلات بيشترش اصيلتر و نوتر بود تا last light
درسته last light خيلي از نواقص و كمبوداي شماره قبل رو رفع كرد ولي اون حالت اصيل شماره قبل رو نداشت و با استفاده از بعضي بازيهاي ديگه صيقل داده شده بود

ولي در كل با توجه به داشته هاي تيم سازنده IP خيلي خوبيه

.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من Last Light رو بیشتر دوست داشتم...شاید دلیلش این بود که اول بازیش کردم و بعد رفتم روی 2033 اونم ریداکس نه اصلیش...لست لایت جو بازیهای قدیم رو بهم میداد:D پخته تر بود بازی.

AѕѕAѕѕiN

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
نام
––––•(-•ɧąɱεđ•-)•––––
بازی خیلی خوب بود هم گرافیک هم داستان هم جو هم...
ی مشکل پایین بودن سرعت rotate داشتم که هرچی تو option گشتم پیدا نکردم
من زیاد از این سبک خوشم نمیاد ولی این نسبتا بدم نیومد
کسی این سبک دوس داشته باشه بازی عالیه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی خیلی خوب بود هم گرافیک هم داستان هم جو هم...
ی مشکل پایین بودن سرعت rotate داشتم که هرچی تو option گشتم پیدا نکردم
من زیاد از این سبک خوشم نمیاد ولی این نسبتا بدم نیومد
کسی این سبک دوس داشته باشه بازی عالیه
گزینه sensitivity توی option بود . منم زیادش کردم . به نظرم کند بود روی حاله پیش فرض .

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان میشه یک عکس از هر نسخه قرار بدید میخواستم تفاوتش با حالت اولترا پی سی ببینم
خدایی2033 گرافیکش فوقالعاده شده اما لست لایت تغییر چندانی نداشته.توصیه میکنم نسخه اصلی 2033 با این نسخه مقایسه کنید تا تفاوت ببینید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان میشه یک عکس از هر نسخه قرار بدید میخواستم تفاوتش با حالت اولترا پی سی ببینم
خدایی2033 گرافیکش فوقالعاده شده اما لست لایت تغییر چندانی نداشته.توصیه میکنم نسخه اصلی 2033 با این نسخه مقایسه کنید تا تفاوت ببینید
از digital foundry نگاه کن . عکسهای اون دقیقا مشخصه تغییراتش نسبت به نسخه های قدیمی و البته به نسبت pc .
با pc زیاد فرقی نداره ... یه مقدار اینکه توی pc نورپردازی بهتره ... مخصوصا توی محیط بیرون ... بعد tessellation فعال هست و مقداری material ها به نسبت نور بازخورد خیلی بهتری دارن ولی در مجموعه فرقش وحشتاک زیاد نیست
دقیقا ! last light پیشترفت انچندانی نداشته اما همین اینکه 2033 به این حد رسوندن واقعا عالیه ! البته به نظره من اون مه و دود و volumetric lighting ها به اندازه قدیم نیستن ... البته توی pc بهترن ... ولی باز من اون حالت نورپردازی قدیمی رو بیشتر دوست داشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر