1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Syberia 3 | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط susha, ‏May 22, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    مجید
    بازی سایبریا 3 به نویسندگی و طراحی Benoît Sokal و ناشری Anuman Interactive زیر برند Microïds در سال 2014 یا 2015 میلادی عرضه خواهد شد. این بازی در سبک ماجراجویی ( adventure ) می باشد که ادامه سری ماجراهای Kate walker که یک وکیل است را دنبال می کند.

در 1 آوریل 2009 Microïds اعلام کرد که آن ها در حال ساخت نسخه سوم بازی سایبریا 3 هستند که قصد دارند آن را بر روی PC و PS3 به صورت 3بعدی عرضه کنند. پس از آن اعلام کردند به دلیل مذاکرده با Benoît Sokal و واگذاری شرکت به Anuman Interactive نمی توانند در ژوئن 2010 آن را منتشر کنند و بازی به تعویق افتاد. در 17 آوریل 2010 اعلام کردند به دلیل مشکلاتی که با سونی مواجه شده اند، ممکن است نسخه PS3 عرضه نشود اما نسخه PC منتشر خواهد شد ( که نشد :| ) وMicroïds از طرفداران این بازی خواست تا با ارسال نامه ای به سونی حمایت خود را از این بازی اعلام کنند.

در مصاحبه ای که در فوریه 2011 با Benoît Sokal صورت گرفت معلوم شد این بازی به علت کمبود بودجه حتی پروژه ساخت خود را آغاز نکرده است با این حال علاقه مند است تا بازی را به صورت 3 بعدی همانند Assasin Creed بسازد اما ساخت این گونه بازی ها نیازمند بودجه زیادی است و البته این را هم گفته بود بازسازی نسخه های 1 و 2 به صورت 3بعدی را انجام نخواهند داد چرا که مطمئن هستند با یک شکست تجاری مواجه خواهند شد.

تا اینکه در 26 نوامبر 2012 شرکت Microïds به طور رسمی در صفحه رسمی فیسبووق خود اعلام کرد بالاخره با Benoît Sokal قرار داد رسمی را امضا کرده اند و سپس در 21 آگوست 2013 اعلام کردند مراحل تولید سایبریا 3 به نویسندگی وی آغاز شده است. بازی پیش بینی شده تا در سال 2014 یا 2015 منتشر شود.

این از توضیحات اولیه در مورد اینکه از سال 2009 تا الان چه اتفاقاتی افتاد که سایبریا 3 به تعویق افتاد.

اول کار یک عکس بزارم جهت زنده کردن خاطرات گذشته :D

این خبر هم بدم که قرار هست نسخه 1 و 2 بازی برای X360 و PS3 منتشر بشه .. فقط در همین حد اعلام کردند .

Syberia - Videogame - Syberia 1 and 2 in production for the Xbox 360 and PS3

این هم سایت رسمی سایبریا 3 که میتونید ویدئو و عکس های نسخه 1 و 2 را ببینید تا خاطراتتون زنده بشه :)

Syberia - Videogames - The official website

این هم تصویر هنری که از نسخه سوم نشان دادند :

[TABLE]
    [TR]
    [TD][​IMG][/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD][​IMG][/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD][​IMG][/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD][​IMG][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

ابدیت 1

اولین تصاویر و اطلاعات از بازی هم در نمایشگاه Gamescom نشان داده شد:
    سایبریا 3 دقیقا از همان جایی که سایبریا 2 تموم شد شروع میشه. در راه به طور مهجزه اسایی با مردمان Youkol برخورد میکنه. این وکیل نیویورکی قصد داره فرهنگ انها را با برقراری ارتباط با قبیله در محلی که شبیه به بازار بزرگ هست، یاد بگیره. او به آن ها یاد میده تا با شترمرغ برفی خودشون کوچ کنند. این سفر بنظر میرسه در این زمان هدایت کردنش بسیار پیچیده باشه.

بازی هم سال 2015 برای PC, Mac, PS4, Xbox One, iOS and Android منتشر میشه
    تصاویر درون بازی (IN enginge)
    ابدیت 2

با تشکر از KiLL3R/4/Ev3r

بازی تا سال 2016 تاخیر خورد ...
    3 تصویر جدید از بازی
    [​IMG][​IMG][​IMG]

ابدیت 3
    ابدیت 4
    تاریخ رسمی انتشار بازی مشخص شد { 25 اپریل }
    Syberia 3 Gets New Release Date & Trailer
    سیستم مورد نیاز بازی:

• MINIMUM:
      • Processor: Intel Core i3
      • Memory: 4 GB RAM
      • Graphics: AMD R7 260X - Nvidia GTX 550 Ti 2GB
      • DirectX: Version 11
      • Storage: 45 GB available space
      • Sound Card: Any

• RECOMMENDED:
      • Processor: Intel Core i5
      • Memory: 8 GB RAM
      • Graphics: Nvidia GTX 960 2 GB
      • DirectX: Version 11
      • Storage: 45 GB available space
      • Sound Card: Any
    فعلا تنها چیز هایی که از بازی مشخص هست همین هاست. هر موقع اطلاعات جدید تری اومد تاپیک بروز میکنم.

من که خودم خیلی منتظر این بازی هستم چون جز بازی های کودکی بوده که انجام دادم و خیلی از بازی لذت بردم. مخصوصا وقتی Hans آخر کار به آرزوش رسید و سوار ماموت شد و رفت خیلی صحنه احساسی بود ولی من دریغ از یک ذره از این احساس در وجودم احساس کنم که نکردم، دقیقا اینجوری بودم :| .. البته خیلی چسبید :x وقتی توانستم تمام معماهاش بعد از چندین ماه انجام بدهم و بازی تمام کنم.
    در کل امیدوارم تنها طرفدار این بازی من نباشم :D

آخرین ویرایش: ‏Apr 20, 2017
    robb stark, InfeR, Coffee Addicted و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

عزیز مسئله اصلا کنترل بازی نیست که بیس بازی تغییر کرده ، مسئله کمکاری شدید سازنده ـست تو هر زمینه ای ، منم تقریبا 70% بازی رو تموم کردم . هیچ رغبتی برای بازیکن برای خرید اورجینال بازی نمیمونه ، کرک شده که بله ، بازی رایگان هست ، نخواستی پاکش کن ، اما کسی که برای این بازی 40$ هزینه کرده ، ابدا نمیتونه راضی ـش کنه این مقدار کم کاری.

Fratos و Fifa 10 این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

دیگه آواتارم همه چیو میگه خاک برسرشون با این بازی دادنشون. من که بازی نمیکنم لذت دو نسخه قبل خراب نشه.

4. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

بازی آپدیت شد و Denuvo رو از بازی حذف کردند ، CODEX هم بازی رو کرک کرد :)(:|

kamyy, Fifa 10 و Fratos این نوشته را Like کرده اند.
  5. s.1 s.1

کاربر سایت

لینک اپدیت انلاک کسی پیدا کرد بذاره

6. کاربر سایت

نام:
    مجید
    من معمای اول به مشکل برخوردم :D
    اول کار میخوای خارج بشی ولی نیاز هست دکمه قرمز فشار بدی .. کار نمیکنه و راهنما کنارش نگاه کنی نوشته پیچش باز کنید تا جعبه باز بشه .. من از روی میز چاقو برداشتم اما الان سراغ جعبه میام ماوس روی پیچ میگیرم هیچ کاری نمیشه کرد ! اون پسر بچه هم برای راهنمایی میگه که از چاقو استفاده کن

inventory کجاست اصلا ؟ چجوری میاد

فهمیدم چجوریه ولی مسخره بود

7. hry hry

کاربر سایت

الان نمیتونم جوابتون رو بدم باید بازی رو تموم کنم . اینو از این جهت میگم که این بازی بهترین بازیه عمرم و تعصب خاصی روش دارم و در واقع من با تک تک کارهای benoit sokal زندگی کردم.

SILICON POWER, kamyy و A-L-I این نوشته را Like کرده اند.
  8. hry hry

کاربر سایت

دوستان عزیز مشکلات بازی رو بقیه گفتن و من میخوام درباره خوبیاش بگم. اول اینکه تو بازی تو منوی بازی و نقطه به نقطه بازی با موسیقی جادویی جناب inon zur مواجه میشید که با ترکیبش با اون اتمسفر اروپای شرقی بازی یه حسی بهتون میده که تو کمتر بازیی باهاش مواجه میشید . انگار که اونجا هستید و طراحی هنری بازی فوق العاده است انگار واقعا یه همچین جایی وجود داره . خلاصه اینکه با تمام کاستیاش من رو برد 15 ساله پیش که شماره 1 ش رو بازی کردم و مثل همون موقع دلم رو برد . اگر بازیی دوست دارید که دلتون رو ببره اصلا به نقدها توجه نکنید و مدتی رو با kate walker همسفر بشید . من که پشیمون نیستم . راستی بازیهای benoit sokal من جمله sinking island و paradise رو هم بازی کنید اونا هم از لحاظ اتمسفر هی چیز از syberia کم ندارند . این بشر خداست

pbgame و babak12 این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

سلام دوستان همه‌ی نوشته‌ها رو از اول تا آخر گفتگو خوندم و به این نتایج رسیدم، خواستم کمک کنید واقعا این نسخه هم مثل نسخه های قبلی ارزش خرید ارجینال رو داره یا خیر! چون با نسخه های قبلی خاطرات خیلی زیادی دارم!
    1-point and click بازی برداشته شده.
    2-مشکلات صداگذاری و سینکشون با لب شخصیت ها آزاردهنده هستش.
    3-گرافیک بازی آنچنان که باید خوب نیست.
    4-سطح معماها و پازل ها نسبت به نسخ قبلی پایین اومده.
    5-داستان گنگ و دنباله دار شده.
    6-مشکلات سیو و باگ در محیط بازی.
    7-برخی از کاربران اینجا و استیم هم از افت فریم شدید بازی رنج میبردند!
    حالا دوستانی که واقعا بازی رو تا آخر تجربه کردند بگند صرف 40$ برای این بازی درسته یا وایستم برای تخفیفای جدی چون من یکی هرچقدر هم بازی بد باشه باید تجربه اش کنم!
    :confuse:

10. hry hry

کاربر سایت

به عنوان طرفدار درجه یک بازی بگم که خیلی از مشکلات بازی تو آپدیته حل شده . ولی در مورد اینکه 40 دلار میارزه باید بگم که نه تو تخفیف بخر . ولی در مورد اتمسفر بازی بگم که هنوز فوق العاده است . موزیک مثل همیشه شاهکاره . کنترل بازی با کیبورده که من مشکل خاصی باهاش نداشتم . معمای سختی نداره البته به نظر من تو نسخه های قبلی هم نداشت . در مورد داستان یه لول از قبلیا پایینتره و از نظر lipsync حق با شماست و خوب نیست . ولی به قول یکی از کامنتا توی سایت گیم اسپات که به تمام مشکلاتی که شما نام بردید اشاره کرده بود و در نهایت نوشته بود با تمام این مشکلات این سایبریاست و توی قلبمون جا داره . منم مثل این دوستمون بودم و از بازی لذت بردم .

Coffee Addicted, Jugbix و sadegh93 این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

سلام
    اول بازی برای باز کردن در نیاز به چاقو داره که روی میزه کنار کاسه سوپ هست،وقتی میخوام روی چاقو کلیک کنم نمیشه اصلا ایتمش هایلایت نمیشه!
    مشکل از چیه؟

12. کاربر سایت

نام:
    بنیامین
    بازیش چجوریاست ؟

13. کاربر سایت

حتی 90 سالم بشه هیچ وقت اون حس و حالی که تو سایبریا 1 و 2 تجربه کردم رو فراموش نمیکنم. مخصوصا سایبریا 1 اصلا از نظر هنری و معنوی باعث شد یه جهش شخصیتی واسم رخ بده.

الانم سعی میکنم سایبریا 3 رو اصلا بازی نکنم چون دنباله اون 2 تا شاهکار هنری باید بهترین بازی سال بشه تا جرات کنم برم طرفش.

این صفحه را به اشتراک بگذارید