Child Of Light | PS Vita

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
76089792880576908742.jpg

بازی Child of Light که یک RPG نوبتی است، در ماه July برای کنسول دستی PS Vita عرضه خواهد شد. این بازی در تاریخ 2 July با قیمت £11.99 از طریق PSN برای دانلود در دسترس خواهد بود، همچنین نسخه Complete Edition بازی هم در همان روز در خرده فروشی های مختلف در دسترس خواهد بود. نسخه Complete Edition که به صورت فیزیکی عرضه خواهد شد. شامل تمام محتوای اضافی بازی از جمله ماموریت اضافه، شخصیت جدید و یک پک کلکسیون خواهد بود.
Child of Light در حال حاضر به صورت دیجیتالی برای کنسول های, PS3, PS4 Xbox 360, Xbox One ,Wii U و PC برای دانلود در دسترس است.
با تشکر ازBahram B برای خبر...​

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
تقصیره این آرمانه همش :d حسین هم مقصره :d

wtf من؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شوخی میکنم....سبک مهم نیست مهم اینه که اون بازی چقدر خوب و قشنگ باشه حالا شاید اول شخص شوتر باشه شاید jrpg یا یه بازی 8 بیتی مثل to the moon که شاهکاره....در مورد child هم همینطوره...عنصر بارز هنر هست تو این بازی...از طراحی هنری محیط و کرکترها گرفته تا موسیقی فوق العاده که مالCoeur de Pirate هست و داستان...گیم پلی هم خب نوبتی هست دیگه...
ولی قبل خرید تریلر از گیم پلی ببینید باز شاید بعضی ها خوششون نیاد از سبک مبارزات/ اگه از من میشنوید هیچ مدله از دست ندید این بازی رو....نسخه فیزیکی تازه یه سری محتوای اضافی هم داره:x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازیش قشنگه D:
بخرید. البته یه بازی هست تازه اومده Transistor روی 4 و pc که امیدوارم روی ویتا هم بیاد. این بازی از Child Of Light به نظرم خیلی بهتره D:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
وای بچه ها یه خبر خوب. امشب شاید بازی را بخرم :d اول باید حجم بخرم البته :d ببینم حجمش دقیقن چقدره؟ آخه فکر کنم مموریم فضا نداشته باشه :( بیشتر از 1 گیگه؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
وای بچه ها یه خبر خوب. امشب شاید بازی را بخرم :d اول باید حجم بخرم البته :d ببینم حجمش دقیقن چقدره؟ آخه فکر کنم مموریم فضا نداشته باشه :( بیشتر از 1 گیگه؟
حجم بازی 1.1GB است. نمی‌دونم آپدیت هم داره یا نه.
(دمو قابل بازیش هم حدود 700 مگ هست اگر اشتباه نکنم.)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نسخه فیزیکیش هم هست D:
من فیزیکی گرفتم لول .
اپدیت نداشت فکر کنم ×_×

بازیش عالیه . 12-13 ساعت بیشتر نیست ولی ...

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
حجم بازی 1.1GB است. نمی‌دونم آپدیت هم داره یا نه.
(دمو قابل بازیش هم حدود 700 مگ هست اگر اشتباه نکنم.)
ممنون. اگه 1 گیگ باشه که خیلی خوبه. الان تو یو تیوب گیم پلی ش را دیدم. به نظرم حرف نداشت.

نسخه فیزیکیش هم هست D:
من فیزیکی گرفتم لول .
اپدیت نداشت فکر کنم ×_×

نه فیزیکیش را نمیخرم آرمان. یعنی اصلن پولش را ندارم. توی استور 15 پوند دارم. همون دیجیتالیش را میخرم ;) ولی میخرمش :d

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
نسخه فیزیکیش هم هست D:
من فیزیکی گرفتم لول .
اپدیت نداشت فکر کنم ×_×

ارمان گرافیک و فریم بازی با نسخه های کنسولی و pc یکیه؟
رو ویتا خوب اجرا میشه من تو pc دیدم خیلی انیمیشن های روونی داشت...

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بچه ها من الان free trail بازی را گرفتم. نمیدونم چرا برام یه جوری بود شاید چون از act 4 شروع میشد. یه جورایی دو دل شدم برا خریدنش :|

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
بچه ها من الان free trail بازی را گرفتم. نمیدونم چرا برام یه جوری بود شاید چون از act 4 شروع میشد. یه جورایی دو دل شدم برا خریدنش :|
توی خریدنش شک نکن ، یکی از بهترین بازیهایی بود که این چند وقت اخیر بازی کردم

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
توی خریدنش شک نکن ، یکی از بهترین بازیهایی بود که این چند وقت اخیر بازی کردم
فاک، همه همینو میگن. من خودمم از این سبک خیلی خوشم میاد اما نمیدونم چرا وقتی trail را بازی کردم یه جوری شدم. با اینکه محیطش و اینا هم فوق العاده بود. مثلن من وقتی gravity rush را نسخه trial ش را بازی کردم از همون اول مجذوبش شدم اما این ................................... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر