eyetoy دوربین حرکتی برای ps2

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
اقا دمت گرم بایت مقاله !
فوق العاده بود !!
واقعا مایکروسافت باید با کینکت بره جلو سونی لنگ بندازه ! :D پس اینهمه گفتن کینکت اختراعه و ... همش خالی بندی بود :| کپی برداریه محضه !
بنظرم اگه سونی بتونه شکایت کنه از مایکرو ! دهن مایکرو سرویسسه :D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اقا دمت گرم بایت مقاله !
فوق العاده بود !!
واقعا مایکروسافت باید با کینکت بره جلو سونی لنگ بندازه ! :D پس اینهمه گفتن کینکت اختراعه و ... همش خالی بندی بود :| کپی برداریه محضه !
بنظرم اگه سونی بتونه شکایت کنه از مایکرو ! دهن مایکرو سرویسسه :D

قربونت داداش :x

مرسی ;;)

مقاله ام همه چیو توضیح داده کامل خودش معلومه کی اول این نوآوری بدست آورده و ازش استفاده کرده

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ممنون از پستت

منکه خیلی حال کردم با این پست اصلا آشنایی نداشتم با این محصول

البته دیگه که دیر شده :D

مرسی

چیز خیلی جالب و باحالیه

هیچوقت برای فن ها سونی دیر نیست :bighug:

سونی میتونست خیلی خوب ادامش بده حیف نتیجش شد move بی ارزش

تریلر این بازی ببین

http://uplod.ir/2mvst0ahzb0r/sega_superstars_trailer_youtube.mp4.htm

قسمت فایترش خیلی قشنگه :x

آره چون این eyetoy خیلی از موو بهتر بهتر عمل کرده با همچین وسیله ها جالبی بود که ps2 از نسل 6 تا اواخر نسل 7 تولید شد چون گیمرا از این کنسول بذت میبردن

m_godofwar

کاربر سایت
Dec 26, 2012
7
نام
mohsenkhazaei
چیز جالب وزیبایی بود ممنون عزیز بابت مقالت تو ایران که فقط تو گیم نتها باید یا دوتا و یا کانتر پلی کنی این بازی ها رو رواج میدادن هم واسه بچه ها مفید بود

امیدوارم روزی برسه که اماکن دیگه به این بازی های پیش پا افتاده گیرنده خودم تجربه شو داشتم که میگم به امید اون روز که 1 روز خوب بیاد

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
چیز جالب وزیبایی بود ممنون عزیز بابت مقالت تو ایران که فقط تو گیم نتها باید یا دوتا و یا کانتر پلی کنی این بازی ها رو رواج میدادن هم واسه بچه ها مفید بود

امیدوارم روزی برسه که اماکن دیگه به این بازی های پیش پا افتاده گیرنده خودم تجربه شو داشتم که میگم به امید اون روز که 1 روز خوب بیاد

مرسی :x

بله حق با شماست

یه روز خوب میاد اما خیلی مونده تا بیاد ;;)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
جالب بود . می دونستم که پلی 3 یک دونه دستگاه شبیه کینکت داره ولی نمی دونستم پلی 2 هم داشته . ما که تا با پلی 3 مشغول بودیم مموری به زور داشت . ولی نگاه تکنولوژی اون موقع چه ها می کرده

ولی خب کلا مثل بقیه دستگاه ها بازی های درست درمون واسش نیومده (که البته لزومی هم نداشته بیاد )

یک دونه جکی چانش خوبه .

از متن خوب و مفیدتون متشکریم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
مقاله ی جالبی بود هنوزم دارم پی اس دو رو تو ارشیو ولی این مزیت رو نداره براش دسته بی سیم گرفته بودم و با فلش کپی خورش کرده بودم دیسک نمیخواست ولی اینو ندیده بودم

مرسی :x

پس حابی بهش رسیدیا هم کنترل بیسیم هم کپی خور ا فلش :bighug:

این دوربین الان آکش تو بازار زیر 50 هزار تومنه خیلی فان و بهتر از دوربین ps3 ه

جالب بود . می دونستم که پلی 3 یک دونه دستگاه شبیه کینکت داره ولی نمی دونستم پلی 2 هم داشته . ما که تا با پلی 3 مشغول بودیم مموری به زور داشت . ولی نگاه تکنولوژی اون موقع چه ها می کرده

ولی خب کلا مثل بقیه دستگاه ها بازی های درست درمون واسش نیومده (که البته لزومی هم نداشته بیاد )

یک دونه جکی چانش خوبه .

از متن خوب و مفیدتون متشکریم

ممنون :x

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ممنون از تاپیکت ، چقدر هم بازی های متنوع و زیادی داشته

ممنون

خودش کلی بازی مخصوص این دوربین داره که تو پست ها قبلیم دیدین مثلا eyetoy play sport خودش به تنهایی 1001 بازی ورزشیه

یا بازی eyetoy play هودش به تنهایی کلی یازی داره

غیر از این دست بازیا . بازیا زیادی هم هستن که قابلیت ساپورت این دوربین دارن مثل همون جکی جان و .....

تازه میشهاین دوربین وصل کرد کامپیوتر با نصب درایور مخصوص تبدیل به وبکم بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر