خرید کالاهای دیجیتالی موجود بر روی Xbox Live به صورت شریکی(مخصوص Xbox One)

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
xbox1_797261.png

از آن جا که دوست خوبم شایان جان تاپیک بسیار مفید http://forum.bazicenter.com/thread88653/ را ایجاد نمود تصمیم گرفتیم یک تاپیک جداگانه ایجاد کنیم مخصوص قرار گذاشتن برای خرید های شریکی کالا های دیجتالی موجود بر روی شبکه Xbox Live که دوستان بتوانند به صورت شریکی یا همان 50/50 انواع بازی ها ، DLC ها و .... در کنسول Xbox One خریداری کنند.

تنها کافیست نام بازی یا ... که قصد دارید به صورت دیجیتالی خریداری کنید در اینجا + گیمر تگ بنویسید کسانی که علاقه به خرید کالای دیجیتالی مشابه را داشته باشند یا در همینجا و یا پیام خصوصی به شما اطلاع خواهند داد.

نکته:دوستان عزیز باید سعی کنید این شراکت ها طولانی مدت باشه و به راحتی تا چندین سال انواع بازی ها ، DLC ها و ... را به صورت شریکی خریدارید کنید.(مشکلی یا سوالی بود با آقای وزیری در ارتباط باشید که ادرس پروفایل رو در پایین قرار دادم)

برای اموزش هم به تاپیک http://forum.bazicenter.com/members/47480/ مراجعه کنید(با تشکر از شایان وزیری )

آخرین ویرایش:

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
اگر کسی هست که واقعا میخواد شریکی بازی بخریم منو در جریان بزاره چون دلم نمیخواد این همه پول بدم از طرفی هم فرد بیاد بگه نه من این 4 تا بازی رو نمیخوام و از این مشکلات اگر هستید اد کنید توی لایو صحبت کنیم .
-----------------
هزینه ها بخاطر این فروشنده های عوضی گرون فروش که از همه چیزشون خبر دارم خیلی بالاست بخاطر همین احتمالا دستگاه رو بفروشم چون دیوونه نیستم 210.000 پول یه بازیه لانچ بدم بدم 100 بفروشمش کسی هم ماشالله نه ایکس وان داره نه دلش میاد بازیهاشو زیر 170 بفروشه .

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
سلام دوستان من میخوام این بازیها رو شریکی با یک شخص قابل احتماد بخرم

Murdered: Soul Suspect - Middle-earth: Shadow of Mordor - The Evil Within - Call of Duty®: Advanced Warfare

و یک سوال داشتم
این Share کردن فقط با لایسنس زدن جواب میده یا مثل 360 اگه طرف با Profile من تو دستگاش بخره برای اونم ثبت میشه

و مهم تر از اینا بازیها با پوروفایل من خریده میشند

Agent Doosam

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

Murdered: Soul Suspect - Middle-earth: Shadow of Mordor - The Evil Within - Call of Duty®: Advanced Warfare

و یک سوال داشتم
این Share کردن فقط با لایسنس زدن جواب میده یا مثل 360 اگه طرف با Profile من تو دستگاش بخره برای اونم ثبت میشه

Agent Doosam
نه ثبت نمیشه، فقط لایسنس

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99

و یک سوال داشتم

Agent Doosam
اینها دانلودشون بالای 100گیگ میشه:-o

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
دوستان سلام دوتا سوال دارم اول اینکه باید خریدها فقط بین دو نفر باشه یا تعداد بیشتری هم میتونن مشترک بشن
و دومی هم اگه بصورت اشتراکی خریدی رو انجام دادیم و طرف مقابل بعد از یه مدت اجازه نداد از لاینسسش استفاده کنیم اونموقع تکلیف چیه
منونم

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
دوستان سلام دوتا سوال دارم اول اینکه باید خریدها فقط بین دو نفر باشه یا تعداد بیشتری هم میتونن مشترک بشن
و دومی هم اگه بصورت اشتراکی خریدی رو انجام دادیم و طرف مقابل بعد از یه مدت اجازه نداد از لاینسسش استفاده کنیم اونموقع تکلیف چیه
منونم
هیچی نمیشه!دیگه نمیتونی بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر