اعتراض همگانی نسبت به رفع هیلتر PS Store

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
برای من به PSN وصل می شه اما تو PS Store نمیره...

بهتره یکی که برنامه ریزی داره اکانت فیس پوک یا وایبر یا کیک یا... بده همه ادش کنن تا اون طوری اطلاع رسانی کنه...اینطور که اینجا بخوایم اعلام کنیم چی کار کنیم میان به همین بهونه( به خطر انداختن امنیت ملی) اینجا رو هم هیلتر می کنن...

این دو تا عکسم همین الان گرفتم که یکی نشون دهنده وصل شدن به PSN هست و دیگری نشون دهنده مسدود بودن استور پلی استیشن:

آخرین ویرایش:

poryz

کاربر سایت
May 16, 2014
34
فكر كنم بعضى از isp ها هنوز اقدام نكردن ، چون من همين الآن رفتم توى psn و بدون هيچ مشكلى وارد شد. ign app رو هم براى تست دانلود كردم و مشكلى نداشت

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
اگر می خواهید نامه خود را با نمابر (Fax) برایم بفرستید، لطفا با شماره تلفن 88467210 تماس بگیرید.
اگر می خواهید پیام شما را به صورت نامه الکترونیک (email) دریافت کنم، لطفا اینجا را کلیک کرده و یا به آدرس vazir@ict.gov.ir ارسال کنید.
برای پیگیری نتیجه تماس خود از یک هفته پس از تماس، می توانید با شماره تلفن 88114180 تماس بگیرید.
ضمنا چنانچه در پیام خود شماره تلفن یا نشانی تماس قرار دهید در صورت امکان با شما تماس خواهیم گرفت.

آرزوی سلامتی و شادکامی برای شما و التماس دعا برای توفیق در خدمتگزاری دارم.

محمود واعظی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
این مشکلی که وجود داره به دلیل تغییراتی هست که در پورتها به وجود اوردن و همچنان ادامه داره
چون این پیغام خطا در ارتباط با SSL هست و انشالله درست میشه

naser_2200

کاربر سایت
Jan 14, 2007
20
سلام
فکر کنم دلیل اینکه ***** کردن، بحث خروج ارز هست. به هر حال با اوضاع اقتضادی که تو مملکت جاری هست احتمال اینکه دوباره باز کنن خیلی کمه.
به خصوص که این نسل دیگه خرید بازی و کانتنت بیشتر از نسل های پیش داره خودشو نشون میده.
تو سیستم های دیگه مثل ios و android چون از اون طرف ***** هستیم خیلی کاری ندارن اما سونی و مایکرو رو از این طرف تعطیل میکنن.
این اتفاق سر بازی تریلیان هم افتاد اگر خاطرتتون باشه.

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
چرا شلوغش میکنین ؟!
رو کنسول هم به PSN وصل میشه هم به PS Store

برای sign in کردن بار اول فقط مشکل هست که این مشکل هم مربوط به خیلی وقت پیشه و با share کردن connection درست میشه

آخرین ویرایش:

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
آقا جان پی اس ان و استور و ... از کنسول که کاملا درسته. الآن این سایت سونی هم کاملا برای من درسته و رفع فیـلتر شده مثل اینکه. ایوالله!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر