اعتراض همگانی نسبت به رفع هیلتر PS Store

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
واقعا چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ اصلا قابل درک نیست، مثلا خود استیم چه دخلی به شیلترینگ داشت نمیفهمم! :confused:

سر رفتن حوصله ی برخی از افراد بیکار ،وقتی ی مشت بیسواد اونجا نشستن چه انتظاری داری

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
PS4 از طریق این لینکی که هیتلر شده به استور وصل نمیشه که میگید اون با https میره! لینکش فرق داره ، نمیذارم اینجا که مشکلی پیش نیاد ولی بخوان خیلی راحت میتونن پورتشو ببندن که همون اوایل که ps4 اومده بود بسته بودن ولی بعداً باز شد. حالا نمیدونم دیگه میخوان چیکار کنن ولی این درخواست ها کمتر پیش میاد که جواب بده.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
این ها همه حرب دشمنان هست :d برید bf کلی وقت بزارید 1700 ساعت بازی کنید lvl 100 بشید:d گنده ی بازی بشید :dهمه جلوتون خم و راست شن:d التمساتون ر کنند که بیایید برا مسابقه ها که چی بشه آخرش میشید مثل من :d البته دوستان میتونن تایید کنن خطبه های بنده ر :d

--DARK-MAN--

کاربر سایت
Aug 20, 2012
63
با اینکه از سونی بدم میاد گندش رو دراوردن اگه مثل قضیه نت سرصدا نکنیم لایو و بقیه جاهام فیل میکنن
مشکلشون اینه نمیخوان با دنیا در ارتباط باشیم
حالا خوبه قرار بود بیشتر سایتا ازاد شه
کلا فیل کردن یا یه بخش خاصیشو ؟
الان

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
zSkId5zjq5jb

دوستان همه درخواست رفع ***** کنن حتما شاید بتونیم باز انلاین بازی کنیم :| واسه من اصلا وصل نمیشه به سرور سونی حتی توی ps4 :|

- - -ویرایش - - -

از خود کنسول هم اومدم برم نشد
نه لیست friends رو نشون میده و نه ps store و ...
من فقط این مشکل رو دارم؟

نه منم همین طوری ام :|

- - -ویرایش - - -

همه برید درخواست رفع ف ی ل ت ر کنید همههههههههههههههه کدش رو هم بذارید همینجا :||||||||||||||

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر