Jade Empire

سلام

همون طور که فهمیدین بازی Jade Empire که توسط BioWare منتشر شده بود اونم برا Xbox حالا خبر رسیده که این بازی برای PC هم قراره بیاد و و تا حالا سه تا شات از بازی منتشر شده و نکاتی هم گفته شده.

در این بازی نکاتی اضافه شده که در زیر مییارمش.

Customizable, intuitive controls including support for game-pads and keyboard/mouse

Increased graphics resolutions and new visual effects

New monsters and enemies

New fighting styles

Improved combat AI and difficulty levels

New world map interface

سعی میکنم که در ادمه خبر هایی از این بازی رو که قراره برای PC بیاد و ماکروسافت در حال حاضر ناشره شه رو بزارم.

خداحافظ

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بابا این بازی خیلی سخته من همون اولش که یارو تو کشتی واستاده و داره با توپ میزنه به ساحل و ما باید تو ساحل با افرادش بجنگیم گیر کردم . هر کاری میکنم نمی تونم شکستشون بدم.
یا علی مدد

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
کسی سیو این بازی رو نداره یه جا گیر کردم اعصابم خورد شده:(

save این بازی حجم خیلی زیادی داره مثلا الان کل سیوهای من حدود 100 mb شده یه دونه سیوش
هم حدود 8 مگ هست....

بگو کجا گیر کردی ؟ شاید یادم باشه آخه خیلی با عجله این بازی رو تموم کردم!!

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
سلام
بابا این بازی خیلی سخته من همون اولش که یارو تو کشتی واستاده و داره با توپ میزنه به ساحل و ما باید تو ساحل با افرادش بجنگیم گیر کردم . هر کاری میکنم نمی تونم شکستشون بدم.
یا علی مدد

اتفاقا خیلی راحته اون جایی که میگی باید مرتب اینطرف و اونطرف بری که گلولهای توپ بهت نخوره
بابای.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من بازی رو از پردیس گرفتم و 4 تا سی دی هست یه مشکل برام به وجود اومده و اونم اینه که وقتی با اون چند نفر کنار ساحل می جنگم(جایی که اون یارو هی توپ شلیک می کنه ) و اونجا رو رد می کنم دیگه صفحه سیام میشه و چیزی نشون داده نمیشه و فقط صدا دارم و تصویر ندارم . شما نمی دونید مشکل از کجاست؟
یا علی مدد

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
سلام
بچه ها من بازی رو از پردیس گرفتم و 4 تا سی دی هست یه مشکل برام به وجود اومده و اونم اینه که وقتی با اون چند نفر کنار ساحل می جنگم(جایی که اون یارو هی توپ شلیک می کنه ) و اونجا رو رد می کنم دیگه صفحه سیام میشه و چیزی نشون داده نمیشه و فقط صدا دارم و تصویر ندارم . شما نمی دونید مشکل از کجاست؟
یا علی مدد

چهار تا cd برای اون بازی خیلی کمه من الان 2 تا dvd بازی رو دارم ..
و احتمالا movieهاشو حذف کردن..
بابای.

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
سلام
یا علی مدد
برو تو تنظیمات بازی disable intro movies رو بزن حله
کلا از این پردیس هیچ وقت بازی نگیرید برای من هم اینجوری بود

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
برو تو تنظیمات بازی disable intro movies رو بزن حله
کلا از این پردیس هیچ وقت بازی نگیرید برای من هم اینجوری بود
بابا ايني كه ميگي تو منو تنظيمات نيست منم همون مشكل دارم وقتي همرو كنار كشتي ميتركونم يارو حرف ميزنه تصوير ميره فقط صدا مياد بعد رفتم ببينم چه چيزي كم كسر دارم ميگه درايو مانيتور update كن يه كي كمك كنه من تو هر پستي كه ميزنه تا 5 بار ازش تشكر ميكنم اينم جايزش:evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر