Far Cry 4 | Xbox 360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من تو crafting رفتم ، منتها اونجا که فقط کیف و این وسایل نگه داری سرنگ رو میشه آپدیت کرد . منظور من اینه این سرنگ ها خودشون با بریدن برگ های سبز درست میشه یا ما باید خودمون درستش کنیم ؟

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
من تو crafting رفتم ، منتها اونجا که فقط کیف و این وسایل نگه داری سرنگ رو میشه آپدیت کرد . منظور من اینه این سرنگ ها خودشون با بریدن برگ های سبز درست میشه یا ما باید خودمون درستش کنیم ؟

دوست عزیز من همه skill هامو گرفتم من وقتی یک برگ سبز میکنم خودش یه سرنگ درست میکنه اگه اشتباه نکنم شما اگر skill نگرفته باشید باید دو برگ سبز بچینید

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سرنگ های جون اتوماتیک درست میشن ولی برای بقیه سرنگ ها منوی اسلحتونو باز میکنید و میبیند یه گزینه داره که میره منوی سرنگ ها
اونجا سرنگ های دیگه رو میسازید

CCL4

کاربر سایت
Oct 7, 2013
104
نام
carbonchloride4
سلام دوستان.
من مرحله حمله به فورترس پگان مین دو میرفتم که آخراش مجسمه پگان مینو انداختیم پایین! من هم بدنبال مجسمه پریدم پایین تو یکی از سنگاش گیر کردم! هرکاری میکنم نمیتونم برم بیرون!
بازی و ری استارت کردم مرحلرو ریستارت کردم و خودکشی کردم و زیر خودم آرپیجی زدم و نارنجک! ولی تاثیری نداشتن! فست ترول هم نمیشه!
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
من هم این بازیو تموم کردم

یه سری باگ داشت مثل این جریانی که دوستمون توش گیر کرده و دیگه در نمیاد البته من جایی گیر کردم خودمو کشتم و مشکلم حل شد

بازی خوبی بود البته اینو بگم که دفعه اول که داشتم مرحله اولشو بازی میکردم بسیار از بازی بدم اومد جوری که گفتم دیگه بازی نمیکنم اخه بدون هیج اموزشی بازی شروع میشه ولی فرداش دوباره گزاشتمو دیکه خوشم اومد و کم کم skill هامو اپگرید کردم که خیلی حوب شد

وسایل نقلیش هم که خوب بود مخصوصا هلیکوپترش

و اپگرید تفنگها که خیلی خوب بود من یه اسنایپر داشتم که صدا خفه کن روش گزاشتم و قبل از اینکه به جایی حمله کنم با اسنایپر سربازایی که تو دید بقیه نبودنو از بالای کوه میکشم که خیلی حال میداد

و به نظرم موزیکای بازی خوب بود مخصوصا موزیکی که در مرحله اخر وقتی برای کشتن pagan min میرفتی بود

من که همون اول زدم pagan min کشتم و نتونستم پایان دومشو ببینم

فقط دوتا سوالم دارم

من تو یه مرحله میتونستم sabal را بکشم که نکشم اگر میکشتم ایا در داستان بازی تغییری ایجاد میشد ؟

بعد از اینکه pagan min را کشتم تو یکی از مناطقی که ازاد کرده بودم رفتم که amita داشت سرباز جمع میکرد البته فکر کنم به زور و وقتی دموش تموم شد داشت جلوی من راه میرفت که من زدم کشتمش ایا اگر نمیکشتم اتقاقی میوفتاد ؟

آخرین ویرایش:

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
سلام
دوستان من تو مرحله که باید قلعه y بگیرم گیر کردم هرچی میخام نزدیمک قلعه بشم ثانیه شمار از 10 شروع میشه و بازی میاد از اول مرحله چکار کنم از کجا برم تو قلعه از هر طرف میرم ثانیه شمار شروع به کار میکنه

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
سلام
دوستان من تو مرحله که باید قلعه y بگیرم گیر کردم هرچی میخام نزدیمک قلعه بشم ثانیه شمار از 10 شروع میشه و بازی میاد از اول مرحله چکار کنم از کجا برم تو قلعه از هر طرف میرم ثانیه شمار شروع به کار میکنه
دوستان اين به همراه چهار تا بازي ديگه خريد و هنوزم اساسين روگ رو تموم نكردم اينطور كه به نظر مياد بازي پر باگي هستش به نظرتون مي ارزه پنج شنبه و جمعه رو صرف اين بازي كنم كسي يه نقد كوتاه در مورد داستان و گرافيك و گيم پلي بازي بزاره

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان كمي بازييش كردم بازيش خيلي خيلي عاليه البته من نسخه هاي قبلي رو بازي نكردم ولي اين شاهكاره تو بازي همه كار ميشه كرد كلي هم راز مخفي داره و دركل عاليه گرافيك كه در سطح بالايي هست و گيم پلي هم محشره و صداگزاري هم عالي و داستانش هم تا اينجا خوب بوده دركل همتون بگيريد

ho3in_devil

کاربر سایت
Feb 28, 2009
101
دوستان کسی این بازی رو لایو بازی می کنه؟

من می خوام آچیومنت بازیو که مربوط به vehicle takedown هست رو بگیرم اما همه تو لایو به فکر کارای خودشون هستن اگه کسی هست که اهل بازی تو لایوه و می خواد این آچیومنتو هم بگیره خبر بده که با هم بریم بگیریم

اسم اچیومنتش هم اینه:
(changing lanes (co-op
[h=1][/h]

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر