Far Cry 4| pc

Name : Far Cry 4

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360
Release Date: November 18, 2014
Meta Score: ???

http://forum.bazicenter.com/thread93552/#post3534302

System Requirements
Minimum System Requirements
Operating system: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit versions only)
Processor: Intel Core i5-750 @ 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
Memory: 4GB
Video card: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1GB VRAM)
Direct X: Version 11
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

Recommended System Requirements
Operating system: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
Memory: 8GB
Video card: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon R9 290X or better (2GB VRAM)
Direct X: Version 11
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

فارکرای 4 همانند نسخه های قبلی خود شما را در 2014/11/18 را به محیطی عظیم و اما متفاوت دعوت می کند ، اینبار با گستردگی و امکانات بیشتر در منطقه ای به نام Kyrat در رشته کوه های هیمالیا

داستان : در فاکرای 4 شما کنترل کارکتر اصلی بازی یعنی Ajay Ghale را در دست می گیرید. او به سرزمین مادری اش یعنی Kyrat بر می گردد تا به وصیت مادرش عمل کرده و خاکستر او را در محیط پراکنده کند. Ajay به Kyrat تعلق دارد اما از کودکی از آن دور بوده و با آن غریبه و نا آشنا می باشد. طی ماجراجویی ها او به گروه نظامی حاکم بر منطقه تحت فرمان Pagan Min برخورد می کند و این شروع داستان و کشمکش های Ajay برای مقابله و بقا و همچنین یافتن هویت خانوادگی خود می باشد.
در این بازی شخصیت های بسیاری نیز شما را همراهی خواهند کرد و نیز در برخی موارد این بر عهده شماست که تصمیم بگیرید با کدام یک از آن ها همکاری کرده و مسیر خود را مشخص کنید.

Pagan Min در این بازی نقش منفی و معادل شخصیت منفی و اما بسیار دوست داشتنی و فوق العاده Vaas در بازی قبل دار ایفا خواهد کرد. او فرزند یک قاچاقچی مواد مخدر است که در هنگ کنگ به دنیا آمده و از همان جوانی او نیز به کار پدر مشغول می شود. پس از کشته شدن پدر Pagan به دنبال جمع کردن ارتشی برای خود می گردد و به همین منظور به Kyrat رفته و مقر فرماندهی خود را در آن جا تشکیل می دهد.

به Kyrat خوش آمدید

محیط بازی وسعت زیادی دارد و از مناطق کوه پایه ای تا ارتفاعات و کوهستان های یخ زده را در بر می گیرد. به گفته سازنده کارها و ماموریت های زیادی در این محیط وجود دارد و تمام کردن آن زمانی طولانی را می طلبد.

همانند شماره قبل شمار زیادی از حیوانات در این شماره وجود دارند که با شکار آن ها می توان مواد لازم برای برخی از ارتقاع ها را بدست آورد، از بز های کوهی گرفته و پرندگانی همچون عقاب و ببر های کوهستان.

شمار اسلحه ها نیز در این بازی زیاد و مناسب می باشد ، از سلاح های سرد تا اسلحه های اتوماتیک و مواد منفجره و اسلحه شکار کوسه! با توجه به تنوع این اسلحه ها و همچنین ساختار مراحل می توان همچون شماره قبل انتظار اکشنی بی نظیر و گاهی مخفی کاری را در بازی انتظار داشت.

وسایل نقلیه هم تنوع خوبی خواهند داشت و شما را در گشت و گذار در محیط پهناور بازی همراهی خواهند کرد. از اسنوبیل گرفته تا کامیون های ارتشی و گلایدرها در این بازی وجود خواهند داشت. این بار تیر اندازی در حال رانندگی نیز به بازی اضافه شده که جایش در شماره قبل خالی بوده و می تواند به تنوع و هیجان بازی کمک بسیاری کند. همچنین برای اولین بار در بازی ها فیل ها در محیط حضور دارند و حتی می توان سوار آن ها نیز شد!

بازی شامل یک محیط خیالی نیز می باشد که بر اساس داستان ها و حماسه های محلی ساخته شده و برخی مراحل آموزشی در این محیط جریان دارد.
همچنین بخشی به نام Arena نیز در بازی وجود دارد که به مانند گلادیاتور ها باید به جنگ با حیوانات و دشمنان بسیاری برویم.

Battle of Kyrat :

بازی داری بخش چند نفره کلاسیک نیز می باشد که در 2 جناح مقابل هم قرار گرفته و به مبازره برای پیروزی می پردازند. این دو گروه موسوم به Rakshasa و Golden Path می باشند که گروه اول از سلاح های سنتی و قابلیت های فرا انسانی مانند احضار حیوانات و قابلیت بلینک استفاده می کنند و گروه دوم با سلاح های پیشرفته خود به مبارزه می پردازند. مود های بازی نیز شامل: Outpost ، Propaganda وDeamon Mask می باشد که در هر کدام دو گروه برای هدف معینی به جنگ با هم می پردازند
.
همچنین بخش Co-Op نیز در بازی حضور دارد که می توان قسمت هایی از بازی را به ماجراجویی با یکی از دوستان خود بپردازید.

news_far_cry_4_101_trailer-16045.jpg

1080P Gamersyde
720P
360P
با تشکر از FLAWL3SS و Hamed 3594 بابت لینک تریلر ها

آخرین ویرایش:

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
میگم من تریلر گرفتم همین Selfieـه بود، اینی که میگن از این ماشین میره تو اون ماشین کجاست؟:D
zn9dw9ok7iib8ajm2mtk.jpg

720p
فکر کنم همین باشه. چون Co-op هم نوشته. ولی اونی که من گرفتم 7.11 دقیقه بود.
اینم 1080. این اونیه که من گرفتم و توش همین Takedown از تو ماشین رو داشت.
news_e3_far_cry_4_gameplay-15426.jpg

1080p

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
این همچین سوسول هم که تو تریلر بود نیست :D

گفته بودم یکم دعوا کنه یه ریش درست حسابی در میاره :D آدم میشه
به قول یه نفر تو گیمفا "آلان Pagan اینو میزنه تو رگ" :))

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان این فرد چقد با کارکتر بازی شباهت داره . بازیگر فیلم هندیه اسمشم Sushant-Singh-Rajput هست
بنظرمن که خودشه :d شما چی فکر میکنید
14077733201.jpg

14077733202.jpg

14077733203.jpg

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
این اسکرین شات ها مال اون ویدئو هستش که نشون دادن؟ کیفیت گرافیکی بازی توی تریلرش خیلی بهتر بود، این عکسا بعضیاش خیلی ضعیفه گرافیکش.
این افسانه های مربوط به kyrat خیلی شبیه افسانه های rakyat توی نسخه ی 3 و چگونگی پیدایش جزیره بر پایه ی افسانه هاشون( کشته شدن غول به دست warrior و اینکه جزیره در حقیقت جمجمه ی همون غولیه که مبارز اونو از بین برده بود) هست. کلا منطقه ی خوبی رو برای بازی انتخاب کردن، از همه لحاظ هم تنوع و تغییر نسبت به نسخه ی قبل، هم اینکه هیمالیا و فضاهای برفیش خیلی جذاب میتونه باشه با توجه به تریلرش، و از همه مهتر داستان های بومی و افسانه های مربوط به این خطه میتونه الهام بخش ساخت داستان این بازی بشه که از FC3 یکی از ارکان داستانی این سری قلمداد میشه. میمونه یه شخصیت منفی و bad man فوق العاده مثل vaas که اگه بتونن یه چیزی در حد اون ( نه شبیهش) ایجاد کنن و کاریزمای شخصیت منفی Vaas رو داشته باشه همه چیش حله. گیم پلی و آزادیه عملش هم که تضمینه چون Ubi Montreal استاده توی ساخت بازی های OW . نمایشاش واسه ی من تا حالا عالی بوده، خدا کنه بتونن موفقیت نسخه ی 3 رو تکرار کنن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
هولی مولی :D گرافیک خیلی هم عالیه! یعنی کسی هست از این گرافیک بیشتر بخواد؟ :D
در کل فوق العاده میشه این بازی :D محیطش که قشنگ 3 رو تو جیبش میزاره :D

فقط این عکسای قرمز دقیقا چیه؟ تو خواب رویاشه یا قضیه خاصی داره؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
هولی مولی :D گرافیک خیلی هم عالیه! یعنی کسی هست از این گرافیک بیشتر بخواد؟ :D
در کل فوق العاده میشه این بازی :D محیطش که قشنگ 3 رو تو جیبش میزاره :D

فقط این عکسای قرمز دقیقا چیه؟ تو خواب رویاشه یا قضیه خاصی داره؟
احتمالا بارم مثل FC3 قارچ مارچ و Drug اینا هست تو Kyrat :d

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
majidred2011 :

نگفتم که ضعیفه گرافیکش:d، گفتم کیفیت عکسا یه جوریه، گرافیکش توی تریلرا خیلی عالیه، این عکسا نمیدونم چرا اینجورین؟!
راجب اون محیط قرمز فکر میکنم یه چیزی باشه مثل اوهام جیسون توی نسخه ی 3( از اون معجونای سیترا میخورد میرفت زیر اقیانوس آینده رو میدید و جای دوستاشو پیدا میکرد و شخصیت های بازی رو کشف میکرد مثل willis و...:d) ضمن اینکه به نظرم مربوط به افسانه های kyrat هستش،

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
majidred2011 :

نگفتم که ضعیفه گرافیکش:d، گفتم کیفیت عکسا یه جوریه، گرافیکش توی تریلرا خیلی عالیه، این عکسا نمیدونم چرا اینجورین؟!
راجب اون محیط قرمز فکر میکنم یه چیزی باشه مثل اوهام جیسون توی نسخه ی 3( از اون معجونای سیترا میخورد میرفت زیر اقیانوس آینده رو میدید و جای دوستاشو پیدا میکرد و شخصیت های بازی رو کشف میکرد مثل willis و...:d) ضمن اینکه به نظرم مربوط به افسانه های kyrat هستش،

مگر شما نمیدونی ایشون نماینده بلاملاضع یوبی سافت تو بازیسنتره !
اگر حقی از این کمپانی ضایع بشه وظیفه ایشونه که به میدون پا بزاره و مانع تضییع حقوق این کمپانی معلوم الحال بشه !:))

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اگر حقی از این کمپانی ضایع بشه وظیفه ایشونه که به میدون پا بزاره و مانع تضییع حقوق این کمپانی معلوم الحال بشه !:))

نه خدایی گرافیکش خیلی خوبه! نسخه قبلی هم تو این سبک گرافیک خیلی شاخی داشت! این از اون هم بهتره.
بدجور هایپ شدم:x

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
موهای بدن ببره موهای تن منو سیخ کرده o:-) خعععلی خوبه
کرگدنووووووو ایی جون
گفته بودن بعضی صحنه ها خارج از Kyrat هستش و قراره استدیوهای دیگه ( شانگهای و تورنتو ) کارش رو بکنن ، اگر این قرمزها همونا باشه که خیلی خوبه
نمناکی پای فیله توی حلقم
:d
یوووهووو
فقط خدا رو شکر کسی نمیدونه سن من چقدره که دارم اینطوری عین بچه ها خوشحالی میکنم
:d
حیف این کارا و دعواهای ( فن ها با هیتر ها ) رو بیخود میدونم وگرنه یکی از فن های پروپاقرص یوبی میشدم .

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
سری فارکرای همیشه تو ضمینه گرافیک (گذشته از تمامی ویژگی های دیگه مثل گیم پلی و ....) جلودار بازی های دیگه بوده! اون از نسخه اول که خودش یه انقلاب بود چه تو ضمینه گرافیک چه تو ضمینه سیستم مورد نیاز، نسخه دوم همینطور و البته نسخه سوم!
گرافیک این نسخه هم به طرز عجیبی چشم نوازه!
گرافیک یه اول شخص (تازه با اینکه جهان آزاد هم هست) اینطور باید باشه! اول شخص های خطی و مذخرف دیگه باید یاد بگیرند.
فقط نگرانی که وجود داره یوبیسافت کیو و سیستم مورد نیاز و ... هست که به شدت منو درگیر کرده :-s

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
کاشکی درباره خودتون هم توضیح میدادین
من هیتر بلامنازع ( :D ) این کمپانی هستم.
هرجا تاپیکی از عناوین این کمپانی هست من پا به میدون میزارم و یه پست رنگین منگین از خودم بجا میزارم.
:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر