Far Cry 4| pc

Name : Far Cry 4

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360
Release Date: November 18, 2014
Meta Score: ???

http://forum.bazicenter.com/thread93552/#post3534302

System Requirements
Minimum System Requirements
Operating system: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit versions only)
Processor: Intel Core i5-750 @ 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
Memory: 4GB
Video card: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1GB VRAM)
Direct X: Version 11
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

Recommended System Requirements
Operating system: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
Memory: 8GB
Video card: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon R9 290X or better (2GB VRAM)
Direct X: Version 11
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

فارکرای 4 همانند نسخه های قبلی خود شما را در 2014/11/18 را به محیطی عظیم و اما متفاوت دعوت می کند ، اینبار با گستردگی و امکانات بیشتر در منطقه ای به نام Kyrat در رشته کوه های هیمالیا

داستان : در فاکرای 4 شما کنترل کارکتر اصلی بازی یعنی Ajay Ghale را در دست می گیرید. او به سرزمین مادری اش یعنی Kyrat بر می گردد تا به وصیت مادرش عمل کرده و خاکستر او را در محیط پراکنده کند. Ajay به Kyrat تعلق دارد اما از کودکی از آن دور بوده و با آن غریبه و نا آشنا می باشد. طی ماجراجویی ها او به گروه نظامی حاکم بر منطقه تحت فرمان Pagan Min برخورد می کند و این شروع داستان و کشمکش های Ajay برای مقابله و بقا و همچنین یافتن هویت خانوادگی خود می باشد.
در این بازی شخصیت های بسیاری نیز شما را همراهی خواهند کرد و نیز در برخی موارد این بر عهده شماست که تصمیم بگیرید با کدام یک از آن ها همکاری کرده و مسیر خود را مشخص کنید.

Pagan Min در این بازی نقش منفی و معادل شخصیت منفی و اما بسیار دوست داشتنی و فوق العاده Vaas در بازی قبل دار ایفا خواهد کرد. او فرزند یک قاچاقچی مواد مخدر است که در هنگ کنگ به دنیا آمده و از همان جوانی او نیز به کار پدر مشغول می شود. پس از کشته شدن پدر Pagan به دنبال جمع کردن ارتشی برای خود می گردد و به همین منظور به Kyrat رفته و مقر فرماندهی خود را در آن جا تشکیل می دهد.

به Kyrat خوش آمدید

محیط بازی وسعت زیادی دارد و از مناطق کوه پایه ای تا ارتفاعات و کوهستان های یخ زده را در بر می گیرد. به گفته سازنده کارها و ماموریت های زیادی در این محیط وجود دارد و تمام کردن آن زمانی طولانی را می طلبد.

همانند شماره قبل شمار زیادی از حیوانات در این شماره وجود دارند که با شکار آن ها می توان مواد لازم برای برخی از ارتقاع ها را بدست آورد، از بز های کوهی گرفته و پرندگانی همچون عقاب و ببر های کوهستان.

شمار اسلحه ها نیز در این بازی زیاد و مناسب می باشد ، از سلاح های سرد تا اسلحه های اتوماتیک و مواد منفجره و اسلحه شکار کوسه! با توجه به تنوع این اسلحه ها و همچنین ساختار مراحل می توان همچون شماره قبل انتظار اکشنی بی نظیر و گاهی مخفی کاری را در بازی انتظار داشت.

وسایل نقلیه هم تنوع خوبی خواهند داشت و شما را در گشت و گذار در محیط پهناور بازی همراهی خواهند کرد. از اسنوبیل گرفته تا کامیون های ارتشی و گلایدرها در این بازی وجود خواهند داشت. این بار تیر اندازی در حال رانندگی نیز به بازی اضافه شده که جایش در شماره قبل خالی بوده و می تواند به تنوع و هیجان بازی کمک بسیاری کند. همچنین برای اولین بار در بازی ها فیل ها در محیط حضور دارند و حتی می توان سوار آن ها نیز شد!

بازی شامل یک محیط خیالی نیز می باشد که بر اساس داستان ها و حماسه های محلی ساخته شده و برخی مراحل آموزشی در این محیط جریان دارد.
همچنین بخشی به نام Arena نیز در بازی وجود دارد که به مانند گلادیاتور ها باید به جنگ با حیوانات و دشمنان بسیاری برویم.

Battle of Kyrat :

بازی داری بخش چند نفره کلاسیک نیز می باشد که در 2 جناح مقابل هم قرار گرفته و به مبازره برای پیروزی می پردازند. این دو گروه موسوم به Rakshasa و Golden Path می باشند که گروه اول از سلاح های سنتی و قابلیت های فرا انسانی مانند احضار حیوانات و قابلیت بلینک استفاده می کنند و گروه دوم با سلاح های پیشرفته خود به مبارزه می پردازند. مود های بازی نیز شامل: Outpost ، Propaganda وDeamon Mask می باشد که در هر کدام دو گروه برای هدف معینی به جنگ با هم می پردازند
.
همچنین بخش Co-Op نیز در بازی حضور دارد که می توان قسمت هایی از بازی را به ماجراجویی با یکی از دوستان خود بپردازید.

news_far_cry_4_101_trailer-16045.jpg

1080P Gamersyde
720P
360P
با تشکر از FLAWL3SS و Hamed 3594 بابت لینک تریلر ها

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
والا من کل نقشه رو شخم زدم و اون دوتا تاور و اون پایگاه رو پیدا نکردم
کرفتینگ ها رو کامل انجام دادم اما نوشته یک تعدادی کرفت انجام نشده
و ...
کلا طرف نشسته اینا رو بشمره :d هویژوری یک عدد زده رفته
تاور ها که مشخص شده که.. نقشه هارو بخرید میاد. آخه من قبل اینکه برم North همه نقشه هاشو خریدم :d
اون پایگاه رو هم پایین سمت راست نقشه north پیداش کردم. خیلی حال داد همرو مخفی کاری no alarms ... :d اون قلعه ها که coopـه و میگه سخته ، جزو آسون ترین هاش بود ... با اسنایپ از لای کوه ها :d
داستانشو فاکتور بگیریم واقــــــــــــعا این بخش های جانبی خیلی لذت بخشه!!!!!!! من همش درگیر اونام...از نظر گیم پلی و اینا که دریفن ...همینطور از نظر حسی خوب تونستن با دیالوگ npc ها، قلقلک بدن آدم رو واسه انجامشون.... تازه پیگیرم هستن ، برمیگردی کلی تمجیدو تشکر :d
من این چیچی suit هم خریدم از shop ... همش میدوم یهو میپرم تو دل آسمون .... بعد اونجا که میخوام فرود میام.
موزیکش هم جالبه که، نمیدونم چرا بعضی ها گلگی داشتن ....

فقط روند داستانش خیلی لذت بخش نیست، گرچه به صورت تک ماموریت های اصلی بعضیاش خیلی جالب و هیجانی بودن تا الان.
im satisfied

هوش مصنوعیشون هم با مزه اس..نه بده نه خیلی خوب.... طرز رانندگی و ... هم به ریخت و ظاهرشون میخوره خدایی :d یعنی طبیعیه به نظرم : ))

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من اون پوسترها رو با M-79 پودر میکنم!:D

آقا یه سوال... ما الان زیاد تو بخش داستانی جلو نرفتیم ولی و دو سلاح AMR (اون تکتیر خرکیه!) و Buzzsaw (اون تیربار خرکیه!) به ترتیب نیاز به تصرف پادگان و تاور ها دارند ولی من الان کل نقشه رو تصرف یا... کردم و همه چی آزاده ولی 1 پادگان و دوتا تاور یا Bell Tower مونده... اینا توی مأموریت های خاصی میرسیم بهشون یا پیداشون میکنیم؟
شما اول باید برید تو قسمت خرید اسلحه بعد برید قسمت اسلحه های زرد رنگ مثلا موس روی سلاح AMR بزار و زیرش ماموریتش نوشته مثلا 2 تا اساسینس بکشی .

batmanforever

کاربر سایت
Nov 15, 2013
99
نام
علیرضا
بنظرتون میتونم روی این لپ تاپ 20 تا 15 فریم توی حالت low در رزولیشن 1280*720 اینو بازی کنم؟
Cpu : intel celeron 2957u haswell 1.4ghz
ram : 2gb
gpu : intel hd graphics haswell
این لینکه گرافیکمه
Intel HD Graphics (Haswell) - NotebookCheck.net Tech
اگه اجرا میشه بگین بیزحمت که ایکس باکسمو بزارم برا فروش

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
بنظرتون میتونم روی این لپ تاپ 20 تا 15 فریم توی حالت low در رزولیشن 1280*720 اینو بازی کنم؟
Cpu : intel celeron 2957u haswell 1.4ghz
ram : 2gb
gpu : intel hd graphics haswell
این لینکه گرافیکمه
Intel HD Graphics (Haswell) - NotebookCheck.net Tech
اگه اجرا میشه بگین بیزحمت که ایکس باکسمو بزارم برا فروش

احتمال اجرا شدنش 1 درصده :d

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
دوستان تو ماموریت hunt or be hunted گیر کردم...
این hunter ها سرویسم کردن...
توی کمپ یه سری هانتر هستن یکی شون رو هم بکشی هم از تو کمپ هم از دور و اطراف میریزن سرت...تموم نمیشن لعنتی ها...
حتی خود بازی هم راهنمایی میکنه میگه طعمه بنداز که حیوون های وحشی رو بکشونی اونجا اما اگه حیوونی هم بیاد به اونا کاری نداره میاد سروقت من...

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
این یوگی و دوستان شخصیت جالبی دارن :D ...

درکل خوبه بازی فکر کنم عنوان Farcry 3.5 خیلی بهش میاد ،چون خیلی تجربه Farcry 3 لذت بخش بود اینم خیلی خوبه ولی این Performance بازی نمیدونم

کِی و با چه آپدیتی میخواد درست شه ؟! هنوز هم بعضی جاها افت فریم هست (مخصوصا وقتی غروب میشه و زیر چند تا درخت هستی سایه ها خیلی سنگین هست و Fps روی 50 میاد !)

Pagan Min هم که عالی ! طبق معمول شخصیت بد خوبی برای بازی طراحی کردن مخصوصا صداگذاری عالی Troy Baker (چقدر این بشر با استعداده ! بعد از این همه بازی حتی نمیتونی بگی این همون صدای بازی های قبلشه؟!)

سلاح های بازی عالی طراحی شدن من با قسمت Blur پشت اسلحه ها خیلی حال میکنم. در کل تجربه خوبی داره ! اگه مشکل Performance حل شه تجربه بی نقضی رو خواهد داشت ...

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
دوستان تو ماموریت hunt or be hunted گیر کردم...
این hunter ها سرویسم کردن...
توی کمپ یه سری هانتر هستن یکی شون رو هم بکشی هم از تو کمپ هم از دور و اطراف میریزن سرت...تموم نمیشن لعنتی ها...
حتی خود بازی هم راهنمایی میکنه میگه طعمه بنداز که حیوون های وحشی رو بکشونی اونجا اما اگه حیوونی هم بیاد به اونا کاری نداره میاد سروقت من...
کاور بگیر و انقدر بزن که نیان :d زیادن
کلا هرجا شکارچی دیدی بیخیال حیوون آوردن بشو
اونا خودشون حیوانات رو رام میکنن و میفرستن طرفت

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
یه سوال داشتم، شاید مسخره باشه، بازی اولین باری که سیو میشه کجاست ؟ داخل همون راهروئه، ؟ بعدش اون کنار تصویر Checkpoint که میزنه، سیو نمیکنه ؟
باید بنویسه Saving... تا سیو بشه ؟

هر چی کرک بود امتحان کردم مشکل سیو دارم هنوز.
آپدیت 5 رو هنوز نریختم

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
یه سوال داشتم، شاید مسخره باشه، بازی اولین باری که سیو میشه کجاست ؟ داخل همون راهروئه، ؟ بعدش اون کنار تصویر Checkpoint که میزنه، سیو نمیکنه ؟
باید بنویسه Saving... تا سیو بشه ؟

هر چی کرک بود امتحان کردم مشکل سیو دارم هنوز.
آپدیت 5 رو هنوز نریختم
بازی تا اونجایی که میرسی به تاور اول سیو نمیشه
یعنی اگر بیایی بیرون سیو نمیشه اما اگر بمیری از همونجا که چک پوینت خورده میاد
یک 10 دیقه باید بازی کنی

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
بازی تا اونجایی که میرسی به تاور اول سیو نمیشه
یعنی اگر بیایی بیرون سیو نمیشه اما اگر بمیری از همونجا که چک پوینت خورده میاد
یک 10 دیقه باید بازی کنی
دستت درد نکنه.
یعنی باید حتما تاور رو رد کنم? ، چون من تا بالاش رفتم، کرش کرد، بعدش دوباره از همون راهرو اول بازی توی اون خونه هه میاره :|

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
سلام بعضی از کیف ها رو تا یه حدی میشه با پوست کرفت کرد بعد اون باید رفت پیش همون اگه اشتباه نکنم خیاط سابق مین من رفتم و باش ملاقات کردم اما الان علامتی نمیاد رو نقشه باید چیکار کنم؟

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
دستت درد نکنه.
یعنی باید حتما تاور رو رد کنم? ، چون من تا بالاش رفتم، کرش کرد، بعدش دوباره از همون راهرو اول بازی توی اون خونه هه میاره :|
آره ، حالا تا یک مقداری جلوتر هم رفتی مشکلی نیست
من خودم انقدر شوق داشتم تا دهکده رفتم :d
کرش و اینا رو برو بخش مشکلات ببین کسی هست راه حل بده یا نه
سلام بعضی از کیف ها رو تا یه حدی میشه با پوست کرفت کرد بعد اون باید رفت پیش همون اگه اشتباه نکنم خیاط سابق مین من رفتم و باش ملاقات کردم اما الان علامتی نمیاد رو نقشه باید چیکار کنم؟
پایگاه های روی نقشه رو باید آزاد کنی
توی بعضی هاش اون علامت فیل توی یک دایره میاد که برای همون کرفت ها هستش

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
سلام

یه سوال با این لپ تاپ حداکثر با چند فریم بازی اجرا میشه؟؟؟

windows:

Windows 8.1 Pro with Media Center 64-bit

cpu:

Intel Core i7 3632QM @ 2.20GHz
Ivy Bridge 22nm Technology

ram:

8.00GB Dual-Channel DDR3 @ 798MHz

graphic:

2047MB NVIDIA GeForce GT 635M

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
پایگاه های روی نقشه رو باید آزاد کنی
توی بعضی هاش اون علامت فیل توی یک دایره میاد که برای همون کرفت ها هستش
کدوم پایگاه ها منظورته؟ قلعه ها یا اینایی که توی جاده ان یا دکل ها؟
علامت میدونم چیه ولی الان هیچ جای نقشه نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر