Far Cry 4

FC4-Ann-Init-280x331.jpg

Farcry 4 معرفی شد.

مدتی پیش یوبی سافت این بازی را برای PS4/X1/PS3/X360/PC تایید کرد و این عنوان در تاریخ 18 نوامبر عرضه خواهد شد همچنین شرکت های Ubisoft Montreal, Red Storm Entertainment, Ubisoft Toronto, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Kiev در حال ساختن بازی هستند.این بازی در منطقه Kyrat اتفاق خواهد افتاد هر چند Kyrat سرزمین زیبایی است اما پر از خطرات جانی و حیوات وحش است.بازیکن می تواند با استفاده از Fast - Travel به نقاط مختلف این سرزمین مهاجرت کند همچنین برای حفط جان خود از اسلحه و وسایل نقلیه هم میتواند بهره ببرد.کسانی که بازی رو پیش خرید کنند نیز می توانند از امکانات اضافی بهره مند شوند که شمال تفنگ ، سه محله اضافه و ... است.Dan Hay تهیه کننده اجرایی بازی نیز گفته است که ما پس از موفقیت نسخه سوم تصمیم بر این گرفتیم که یک بازی با سطح و لول بالاتری را خلق کنیم که بازیبازان را به وجد بیاورد و ما مطمئن هستیم که فارکرای 4 موفق خواهد بود و در ماه های اینده اطلاعات بیشتری از بازی منتشر خواهیم کرد.

Last edited by a moderator:

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima
سلام دوست عزيز
من هم گير كرده بودم، مشكل اينجاست كه در اول بازي آيتم هايي كه ميشه حمل كرد محدود هست كه جلوتر بايد آپگريد كنيد
شما الآن بريد آيتم هايي كه جمع كرديد رو بفروشيد و به اصطلاح كيف تون رو خالي كنيد!
بعد بريد شكار گرگ تا عمل skin بدون مشكل انجام بشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
آقایون داداشام
من هم توی این مرحله گیر کردم یدونه اسکین برمیداره ولی دومی رو نه و همه گرگاهم تموم میشن
الان هم ک توی مرحله هستم دیگه نمیتونم برم چیزی بفروشم فیلد میزنه باید چکار کرد؟

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من یه جای بازی گیر کردم فکر کنم بازی مشکلی داره
اونجا که میگه دو تا گرگ را بکشم و معدن را خراب کنم هر کاری میکنم ماموریت انجام نمیشه تموم گرگا را نفله کردم معدنم منفجر شد ولی ماموریت تموم نمیشه لطفا راهنمایی کنید دقیق باید چیکار کرد؟؟

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
بقیه هم تو Join شدن به کو آپ مشکل دارن ؟ من هر وقت میخوام به صورت رندوم به یکی وصل بشم یه مقدار لود میکنه بعد میگه Lost connection to your partner !!! :|

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
بقیه هم تو Join شدن به کو آپ مشکل دارن ؟ من هر وقت میخوام به صورت رندوم به یکی وصل بشم یه مقدار لود میکنه بعد میگه Lost connection to your partner !!! :|
بله برای منم دقیقا همین مشکل وجود داره.لنگ 2 تا تروفی coop شدم.از دوستان کسی واسه ترفی coop هست اد کنه آیدیمو :ali-fast

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
بعد از یک عذابی بالاخره این دو تا تروفی Coop رو گرفتم. با این حال اگه دوستان می خوان این تروفی ها رو بگیرن می تونن به این آدرس مراجعه کنن که تقریبا هر دو روز یکبار، هستن کسانی که دنبال یار کمکی تو Coop می گردن.

آخرین ویرایش:

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
سلام
من بازی رو گرفتم و مرحله اول رو رد کردم همونجا که بهمن میاد.
بعد نوشت داره نصب میشه و روی 13 درصد گیر کرده.
دیسک هم سالمه
چیکار باید بکنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر