چگونه لاینسس دوستان خود را در XBOX ONE بزنیم؟(راه حل)

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان یه سوال برای اینکه من بتونم بازی که رفیقم دیجیتالی خریده رو اجرا کنم و رفیقم لایسنس کرده منو و دیتای بازی رو داشته باشم حتمن برای اجرا کردن بازی باید انلاین باشم؟ یا افلاینم میشه همیشه اجرا کرد؟
هیچ بازی دیجیتالی آفلاین اجرا نمیشه باید آنلاین باشی...

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
دوستان یه سوال این لایسنس کردن محدودیت زمانی نداره؟مثلن من دوستمو لایسنس میکنم تا چند وقت میتونه از بازی های دیجیتالی من استفاده کنه؟

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
دوستان یه سوال این لایسنس کردن محدودیت زمانی نداره؟na nadare ama mironi bar home xbox bazni va dige ta yek sal 3 bar home xbox shoma mipare bayad waysi
مثلن من دوستمو لایسنس میکنم تا چند وقت میتونه از بازی های دیجیتالی من استفاده کنه؟1000year
uuuuuuupppppp

game-spark

کاربر سایت
Jul 25, 2013
14
من و یکی از دوستام می خوایم باهم لایسنس بشیم و بازی شریکی بخریم یه سوال در این مورد داشتم
سوالم رو با مثال میگم مثلا دوستم بازی رو دیجیتالی خریده اون می تونه بازی رو روی هارد اکسترنال بریزه و بده من تا من دیگه دانلود نکنمش و با هم بتونیم از بازی استفداه کنیم؟

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
من و یکی از دوستام می خوایم باهم لایسنس بشیم و بازی شریکی بخریم یه سوال در این مورد داشتم
سوالم رو با مثال میگم مثلا دوستم بازی رو دیجیتالی خریده اون می تونه بازی رو روی هارد اکسترنال بریزه و بده من تا من دیگه دانلود نکنمش و با هم بتونیم از بازی استفداه کنیم؟ bale mitonid bazi ro brizid ro hard ex va be hard console brizid va az tarafi bayad home friendeton ro dashte bashin!
bazi hay pre order bar roy hard copy nmishan ta zaman arze rasmi
uuppp

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
سلام دوستان ، وقتي رفيقت پروفايلتو دان ميكنه و لايسنسمونو ميزنه بعد ميشه به طرف بگيم پروفايلمو از كنسولت پاك كن ؟؟؟؟؟؟
رمزو ميشه عوض كرد ؟؟؟؟؟؟؟
يه كاري بكنيم يهو اسيب نزنه

آخرین ویرایش:

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
سلام دوستان ، وقتي رفيقت پروفايلتو دان ميكنه و لايسنسمونو ميزنه بعد ميشه به طرف بگيم پروفايلمو از كنسولت پاك كن ؟؟؟؟؟؟
رمزو ميشه عوض كرد ؟؟؟؟؟؟؟
يه كاري بكنيم يهو اسيب نزنه
خیر به هیچ وجه نباید پروفایل از روی کنسول شخص مورد نظر پاک بشه! میشه رمز رو عوض کرد ولی نباید بگید پروفایلتون رو پاک کنه!گندش بزنن پروفایل قبلیم بن شد والله با اون پست اول رو آپدیت میکردم حیف دیگه نمیشه!ا جریا چیه؟ این روز ها همه در تاب و تب هوم ایکس باکس هستن!

- - -ویرایش - - -

البته دوستان در DLC و CONTECT های بازی ها 50% هستش که بتونید با رفیقتون در اشتراک بزارین!
یک بازی شبیه بتل فیلد 4 پرمیومش میتونید از طریق هوم ایکس باکس به دوستانتون بدین
یک بازی شبیه فورزا هورایزن 2 که نه cAR PASS و VIP MEMBER SHIP رو نمی تونید به اشتراک بزارین
اخیرا هم برای خودم که کال اف دیوتی روهمراه دوستم پری اوردر کرده بودیم اتلس کانتکت برای اون بازه و برای من بسته و الان هم باگ شده!
Are you having trouble when trying to access content from the Atlas Digital Content Pack for Call of Duty: Advanced Warfare? We're aware of the situation and our team is hard at work trying to get everything straightened out. Thank you for being patient while we work. We’ll have an update for you as soon as we have more information.
خلاصه دوستان خرید بازی ها 100 درصد به اشتراک در میاد اما احتمال اینکه دی ال سی ها و ... به اشتراک در بیاد 50% هستش!

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
همش بايد انلاين بازي كرد ديجيتالي رو ؟ و بازيه لايسنس زده شده رو ؟
اگر شما بازی رو خریداری کرده باشین و برای اینکه به اشتراک بزارین هوم ایکس باکس خودتون رو تقدیم دوستتون کرده باشین شما موظف هستین برای انجام بازی های دیجیتالی خود انلاین شوید و فقط روی پروفایل خودتون تنها میتونید بازی کنید و از طرفی کسی که هوم شما رو گرفته میتونه افلاین بازی کنه و روی تمامی پروفایل های کنسول خودشم بازی کنه! :)

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
نوشته شده توسط ([{•}])([{•}]);3528177:
اگر شما بازی رو خریداری کرده باشین و برای اینکه به اشتراک بزارین هوم ایکس باکس خودتون رو تقدیم دوستتون کرده باشین شما موظف هستین برای انجام بازی های دیجیتالی خود انلاین شوید و فقط روی پروفایل خودتون تنها میتونید بازی کنید و از طرفی کسی که هوم شما رو گرفته میتونه افلاین بازی کنه و روی تمامی پروفایل های کنسول خودشم بازی کنه! :)

پس اصل كاريه بايد انلاين باشه مف خوره مثل من ميتونه افلاين باشه درسته ؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
خب پس فقط بازیهای دیجیتالی رو میشه شیر کرد درسته؟الان من بتل پرمیومم رو میخواستم شیر کنم به دستگاه دومیم نشد فکر کنم dlc ها نشه گلد میشه

- - -ویرایش - - -

یک سوال دیگه اینکه وقتی بازی دیجیتالیتو شیر میکنی باید دانلودش کنی روی کنسولی که شیر کردی درسته؟

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
خب پس فقط بازیهای دیجیتالی رو میشه شیر کرد درسته؟الان من بتل پرمیومم رو میخواستم شیر کنم به دستگاه دومیم نشد فکر کنم dlc ها نشه گلد میشه

- - -ویرایش - - -

یک سوال دیگه اینکه وقتی بازی دیجیتالیتو شیر میکنی باید دانلودش کنی روی کنسولی که شیر کردی درسته؟

په نه په!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر