چگونه لاینسس دوستان خود را در XBOX ONE بزنیم؟(راه حل)

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
بچه ها یه سوال: وقتی من لایسنس دوستمو بزنم و بازیهاشو شریک بشم، آیا بازیهای منم با اون شیر میشه؟ یعنی لایسنس کردن دوطرفه هست بطور کامل؟؟:-b
yes! see more watch dalil wirayesh"

آخرین ویرایش:

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
حالا یه سوالی برام پیش اومده !!! اگه من لایسانس پروفایل دوستم رو تو کنسول خودم بزنم !! تا چه مدت مییتونم بازیهاشو داشته باشم ؟؟؟؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
mhgpmx1p3gyh5q1c6bei.png

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام.
یه سوال داشتم...
من یه بازی میخرم و نصب میکنم بعد لایسنس پروفایل خودمو میدم به دوستم.حالا اون میتونه بدون داشتن دیسک بازی کنه؟؟؟یا حتما باید بازی رو روی هاردش بریزه و بعد استفاده کنه؟
این که نوشتید فقط سه بار میشه اینکارو انجام داد منظور سه نفر هست؟؟؟(یعنی دوست من فقط میتونه از سه تا از بازی های من استفاده کنه؟؟؟)
ممنون میشم پاسخ بدید.واقعا گیج شدم...

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
سلام.
یه سوال داشتم...
من یه بازی میخرم و نصب میکنم بعد لایسنس پروفایل خودمو میدم به دوستم.حالا اون میتونه بدون داشتن دیسک بازی کنه؟؟؟یا حتما باید بازی رو روی هاردش بریزه و بعد استفاده کنه؟
این که نوشتید فقط سه بار میشه اینکارو انجام داد منظور سه نفر هست؟؟؟(یعنی دوست من فقط میتونه از سه تا از بازی های من استفاده کنه؟؟؟)
ممنون میشم پاسخ بدید.واقعا گیج شدم...
خیر،یه مثال برات میزنم،
دوستت پروفایلتو میده به تو و تواین مراحلی که درپستاول گفته شده رو انجام میدی،حالا همه بازی هایی که دوستت بصورت (دیجیتالی) خریده,دوباره میگم،دیجیتالی،برای شما ازاد میشه و شما هم میتونین بصورت رایگان دانلود کنین.
قضیه 3بار هم اینه که مثلا دوستت 3بار بیشتر نمیتونه لایسنسشو در طی یک سال به کسی بده.
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
خب محدودیت هاش برای کسی که لایسنس رو میگیره چیه؟
بعدش من یه بازی بگیرم چند نفر میتون ازش استفاده کنن؟
یعنی هرکسی که حداقل یه لایسنس داشته باشه میتونه استفاده کنه
در اخر من متوجه نشدم پروفایل دوست من تو ایکس باکس من چه میکنه؟

aribox

کاربر سایت
Jun 27, 2013
16
نام
آرمان
دیسک بازی رو اجاره می کنید و بعد نصبش می کنید و بازی رو دیجیتالی میخرید یا لاینسس می کنید دیگه نیازی به اون همه گیگ مصرف کردن نداره (نمونه اش خود بنده که cod ghosts رو که 40 گیگ بود با دیسک نصبش کردم و بعد از طریق دیجیتالی خریدمش !

میشه بیشتر توضیح بدی ؟؟؟ اجاره می کنی خب بعد که نصب کردی یعنی کلی پول به دلار میدی برای اینکه بازی رو بخری ؟؟؟ خب چه کاریه بیرون هم می فروشن با همون قیمت با دیسک اصل

DARIO

کاربر سایت
May 26, 2014
85
نام
حمزه
میشه بیشتر توضیح بدی ؟؟؟ اجاره می کنی خب بعد که نصب کردی یعنی کلی پول به دلار میدی برای اینکه بازی رو بخری ؟؟؟ خب چه کاریه بیرون هم می فروشن با همون قیمت با دیسک اصل
بعد پروفایل دوستت رو لایسنس میکنی و شریکی از یه بازی استفاده میکنید دیگه! نصف در می آد!

aribox

کاربر سایت
Jun 27, 2013
16
نام
آرمان
یعنی چی دیجیتالی می خرید ؟؟؟ ( شرمنده اطلاعاتم در این زمینه خیلی پایینه ) فکر کنم منظورتون به وسیله کارت های مخصوص باشه ؟؟؟ که توش دلار هست ؟؟ حالا از کجا می خرید :D

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
سلام دوستان، می خواستم بدونم آیا ps4 هم مثل xbox one قابلیت لایسنس زدن و استفاده از بازی های دیجیتالی دوستان رو داره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
یعنی چی دیجیتالی می خرید ؟؟؟ ( شرمنده اطلاعاتم در این زمینه خیلی پایینه ) فکر کنم منظورتون به وسیله کارت های مخصوص باشه ؟؟؟ که توش دلار هست ؟؟ حالا از کجا می خرید :D
ببین خرید دیجیتالی یعنی میری تو استور Xbox و بازی یا dlc رو از طریق گیفت کارت میخری.
گیفت کارت میتونه ۱۰ &۲۵ یا ۵۰ دلاری یا پوندی باشه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام دوستان، می خواستم بدونم آیا ps4 هم مثل xbox one قابلیت لایسنس زدن و استفاده از بازی های دیجیتالی دوستان رو داره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
حتما داره كه اين تاپيك براش إيجاد شده:|
پست اول اين تاپيكو بخون

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوست عزیز فکر کنم شما برعکس متوجه شدید، این تاپیک که واسه ایکس باکس هست، من میخوام بدونم پی اس 4 هم داره یا نه ؟
اره من اشتباه متوجه شدم :|:d
فکر کنم اگر تو این تاپیک سوالتو بپرسی، زودتر به جواب می رسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر