چگونه لاینسس دوستان خود را در XBOX ONE بزنیم؟(راه حل)

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
دوستان من یه سوال دارم عزیزانی که ایکس باکس وان دارن و انلاین بازی میکنن حجم ترافیک چیکار میکنن؟؟؟؟؟ نامحدود دارن؟؟
اگه میشه چند نفر جواب بدن ببینیم اوضاع از چه قراره
یا مثلا از همین روش گفته شده بخواید یه بازی که 20گیگ هست رو دانلود کنید چیکار میکنید؟؟؟

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
lol میخواین دور همی یه شکایتی بکنیم که به جای 3 بار بشه مثل PS4 تا ابد این کارو انجام بدیم ؟!!! :)
من نمی دونم چرا فن های پلی استیشن 4 اینقدر تز پلی استیشن خودشون رو توی فروم ایکس باکس وان میدن فکر کردین ما با این کارهای مضحکتون میام کنسول رقیب رو میخریم!
اون از کاربر نوبی که اون پست واقعا چرت رو برای ما نوشت این از این فرد که میاد پوز پلی استیشن 4 خودشو برامون میزنه! نمی دونم لاینسس اومده در ایکس باکس وان اینها احساس کردن که خطری براشون داره هی میخوان تاپیک رو منحرف کنن!
پست شما رو به مدیریت گذارش دادم تا دیگه پوز پلی استیشن 4 چه میدونم تا اخر عمر لاینسس میشه زد و اینها رو برامون نزنی اونم تو فروم و تاپیکی که اصلا به پلی استیشن ربط نداره!اینجا ماله کسایی هستش که وان دارن نه اونایی که پلی استین 4 دارن!
حالم دیگه از پست هایی که تو فروم ایکس باکس وان میدی بهم میخوره! همش میخوای پوز پلی استیشن 4 بدی! یدونه پست مفید هم ندادی همشم اسپم بوده و اصلا ربطی هم به تاپیک نداشته و اصلا به چیزی که اصلا نداری هی میای دخالت میکنی توش هی ترول میکنی!!!!
- - -ویرایش - - -

دوستان من یه سوال دارم عزیزانی که ایکس باکس وان دارن و انلاین بازی میکنن حجم ترافیک چیکار میکنن؟؟؟؟؟ نامحدود دارن؟؟
اگه میشه چند نفر جواب بدن ببینیم اوضاع از چه قراره
یا مثلا از همین روش گفته شده بخواید یه بازی که 20گیگ هست رو دانلود کنید چیکار میکنید؟؟؟
خیر محدود داریم!
دیسک بازی رو اجاره می کنید و بعد نصبش می کنید و بازی رو دیجیتالی میخرید یا لاینسس می کنید دیگه نیازی به اون همه گیگ مصرف کردن نداره (نمونه اش خود بنده که cod ghosts رو که 40 گیگ بود با دیسک نصبش کردم و بعد از طریق دیجیتالی خریدمش !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: babakxz2

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
درود،جریان این لایسنس همون مثل ۳۶۰با این تفاوت که محدودیت ۴ماهو نداره؟یعنی پروفایل دوست بنده که می خواهد لایسنسشو بده به من حتما باید در دستگاه من sign in شود؟با این کار گلد او هم برام شیر میشه؟:)

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
درود،جریان این لایسنس همون مثل ۳۶۰با این تفاوت که محدودیت ۴ماهو نداره؟یعنی پروفایل دوست بنده که می خواهد لایسنسشو بده به من حتما باید در دستگاه من sign in شود؟با این کار گلد او هم برام شیر میشه؟:)
دقیقا" مثل 360 هست با این تفاوت که شما روی 360 هر 4 ماه یک بار حق این کار رو داشتید که درسال میشد 3 بار ولی روی وان این سه بار بهتون داده شده و میتونید توی یه سال هر زمان که خواستید اقدام به انجام لایسنس ترنسفر بکنید ، برای انجام این کارم شما رمز و یوزر اکانت دوستتون رو میگیرید پروفایلش رو روی دستگاهتون دانلود میکنید و با آموزش پست اول اقدام به لایسنس ترنسفر میکنید.با این کار گلد هم شیر میشه!

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
درود.
من دیروز x1خریدم و توش یه پروفایل هست که یک سال گلد داره.
من پروفایل خودمو دانلود کردم که اصلا گلد نداره.
حالا به نظر شما پروفایل من هم دارای گلد میشه؟
اگه اینجوریه پس چرا وقتی تو سایت Xbox با پروفایلم میرم میگه گلد ندارید؟!
ایا درون دستگاه فقط گلد فعاله و من میتونم استفاده کنم؟

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
درود.

گلد مربوط به دستگاه نمیشه مربوط به پروفایله.یعنی اون پروفایله دارای گلد هست نه دستگاه تو

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid
درود.
شما کافیه یک بار با پروفایلی که گلد داره. Sign In بشی راهنمایی این تاپیک رو انجام بدی رو دستگاه بعد با پروفایل خودت Sign In شو و از گلد لذت ببر...

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
شما کافیه یک بار با پروفایلی که گلد داره. Sign In بشی راهنمایی این تاپیک رو انجام بدی رو دستگاه بعد با پروفایل خودت Sign In شو و از گلد لذت ببر...

مطمئنی میشه گلدم شیر کرد؟؟؟ کسی تاحالا امتحان کرده؟؟

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
والله یکی میگفت چون یه پروفایل گلد داره دیگه هر چی پروفایل با این دستگاه sign in بشه هم میتونن با گلد پروفایل اصلی استفاده کنن.
یعنی احتیاجی به این مراحل ترانسفر که تو پست اول گفته شده نیست.
(اینجا چرا هیچ مدیری نیست که پاسخ قطعی بده؟!)

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
والله یکی میگفت چون یه پروفایل گلد داره دیگه هر چی پروفایل با این دستگاه sign in بشه هم میتونن با گلد پروفایل اصلی استفاده کنن.

اگه قرار باشه بشه که حتما این مراحل گفته شده تو تاپیک رو حتما باید انجام بدی.من خودم مطمئن نیستم که بشه ولی بقیه دوستان میگن میشه منم منتظر جواب کسی هستم که خودش گلد شیر کرده باشه

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
638
نام
Hamid Anahid
مطمئنی میشه گلدم شیر کرد؟؟؟ کسی تاحالا امتحان کرده؟؟
بله عزیزم بی دلیل حرف نمیزنم همین الان دستگاه دوستم پیشمه با پروفایل خودم لایسنس کردمش همه بازیامو با Gold روش شیر کردم یکم دقت کنی تو دومین پست همین تاپیک بهرام جان توضیح دادن...
http://8pic.ir/images/08376442873074608223.jpg

توضیحات منوی دستگاه هم به این موضوع اشاره کرده.

آخرین ویرایش:

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
edit :)

آخرین ویرایش:

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
shoma console shakhs ro darin! home xbox profile ishoon roy console sabt shode ast va gold profile cris mak0s roy tamai profile hay dastgah ghabl ajra ast! ama zamani in mord post aval topic bayad ajra koonid ke console shakhs moghabl dar dast shoma nabashad va shoma bakhahid roy console digri inkar ro bakoonid!
شایان،تا اینجا قبول،من فقط برام سواله ایا دستگاه گلد شده یا پروفایل های دوم و غیره هم گلد میشه؟
(چون از طریق سایت Xbox.com وقتی با پروفایلم وارد شدم و خواستم به یکی از بچه ها مسیج بدم پیغام اومده که پروفایلت گلد نداره)
نمیدونم منظورموتونستم برسونم یا نه!

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
شایان،تا اینجا قبول،من فقط برام سواله ایا دستگاه گلد شده یا پروفایل های دوم و غیره هم گلد میشه؟
(چون از طریق سایت Xbox.com وقتی با پروفایلم وارد شدم و خواستم به یکی از بچه ها مسیج بدم پیغام اومده که پروفایلت گلد نداره)
نمیدونم منظورموتونستم برسونم یا نه!
watch "dalil virayesh" :)

آخرین ویرایش:

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
بچه ها یه سوال: وقتی من لایسنس دوستمو بزنم و بازیهاشو شریک بشم، آیا بازیهای منم با اون شیر میشه؟ یعنی لایسنس کردن دوطرفه هست بطور کامل؟؟:-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر