انجمن طرفداران Game Boy Advance

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
کپی خور منظورت اینکه بازی از رو SD کارت اجرا کنه؟ اگه آره که باید یه سوپر کارت بخری

Supercard Mini SD Adapter for GBA / GBASP / GBA Flash card / GBA Cartridge with MiniSD Adapter + Free USB TF Reader-in Other Accessories from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
اقا سوپرکارت نخر:|
نمیدونم چیه همه تو ایران گیر دادن به سوپرکارت!رو gba اصلا خوب نیست.تقریبا با همه بازیا مشکل داره
ez-flash iv خیلی بهتر از اینه.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
سلام
دوستانی که میخوان بازیای gba رو به بهترین نحو بازی کنن دو تا اپشن دارن کلا:
pspو xperia play
که رو psp کیفیت به خوبی play نیست چون تو play حتی از خود دستگاهم بهتر میشه
کسایی هم که کارتریج میخوان از جمله خودم متاسفانه باید بگو بازیای gba داره گرون میشه و در کل پیدا کردنشون به شدت سخت.
تنها راها اینه که یا کارتریج بوتلگ بگیرید(کارتیج تقلبی) یا فلش کارت که فلش کارتم گرونه.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یکی از بازی هایی که واقعا ازش لذت میبرم و همیشه باحالش حال میکردم بازی CT Special Forces بود
که هنوزم با شبیه ساز روی گوشی بازی میکنم ( البته روی صفحه لمسی بازی کردن سخته )

1379.jpg

1379.png
1379.png

سبک بازی خیلی شبیه کنترای نینتندو nes ( همون میکرو ) هستش و با همون سبک اما با گرافیکی زیباتر و میشه گفت تا حدودی تلفیقی از کنترا و متال اسلوگ ( سرباز کوچولو ) هستش
توی این یکی تا حدی امکان حرکت به محیط قبلی هم هست
این نسخه 1 بازی هستش و 2 نسخه دیگم داره

یه بار که رفته بودم بیرون برای گشت و گذار یه مغازه بود وسایل کادویی اسباب بازی - تزیینی و ........ داشت یهو تو ویترین چشمم خورد به این :

0ngg_1.jpg
3a1l_3.jpg

mqqi_4.jpg

تا اینو دیدم یاد بازی مورد علاقه ام افتادم چون لگو همون سریه , رفتم تو مغازه هم اینو گرفتم هم از همین lego ها چیزا مختلف زیادی داشت چیزا مختلفی گرفتم مثل کاپیتان آمریکا و ......
هنوز دست نخورده نگهشون داشتم :D

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان شبیه ساز کنسول دستی Game Boy Advance برای انواع پلتفرمر ها هست و همشونم عالی کار میکنن
شبیه ساز این کنسول روی گوشی ها سیمبین - ویندوز موبایل - ویندوز فون - اندروید - ios هست
شبیه ساز این کنسول روی psp - pc - ps2 - ps3 و ............... هم هست
حجم اکثر بازیا این کنسول زیر 5 مگابایته

اکثر بازیاشو میشه از سایت زیر دانلود کرد
GBA ROMs | Emuparadise

• Like
Reactions: rosgod

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
یکی از بازی هایی که واقعا ازش لذت میبرم و همیشه باحالش حال میکردم بازی CT Special Forces بود
که هنوزم با شبیه ساز روی گوشی بازی میکنم ( البته روی صفحه لمسی بازی کردن سخته )

1379.jpg

1379.png
1379.png

سبک بازی خیلی شبیه کنترای نینتندو nes ( همون میکرو ) هستش و با همون سبک اما با گرافیکی زیباتر و میشه گفت تا حدودی تلفیقی از کنترا و متال اسلوگ ( سرباز کوچولو ) هستش
توی این یکی تا حدی امکان حرکت به محیط قبلی هم هست
این نسخه 1 بازی هستش و 2 نسخه دیگم داره

یه بار که رفته بودم بیرون برای گشت و گذار یه مغازه بود وسایل کادویی اسباب بازی - تزیینی و ........ داشت یهو تو ویترین چشمم خورد به این :

0ngg_1.jpg
3a1l_3.jpg

mqqi_4.jpg

تا اینو دیدم یاد بازی مورد علاقه ام افتادم چون لگو همون سریه , رفتم تو مغازه هم اینو گرفتم هم از همین lego ها چیزا مختلف زیادی داشت چیزا مختلفی گرفتم مثل کاپیتان آمریکا و ......
هنوز دست نخورده نگهشون داشتم :D

سلام احسان
اره بازی خیلی قشنگه فقط سخته بازیش . من از بازیش لذت بردم ولی به پای metal slug نمیرسه.
اگه بازم بازی قشنگ از این کنسول میشناسی معرفی کن چون خیلی دوست دارم بازی کنم. البته خودم یه سری بازی رو بازی کردم مثل ناروتو و لاکپوشتان نینجا و البته gta که خیلی قشنگ بودن.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام احسان
اره بازی خیلی قشنگه فقط سخته بازیش . من از بازیش لذت بردم ولی به پای metal slug نمیرسه.
اگه بازم بازی قشنگ از این کنسول میشناسی معرفی کن چون خیلی دوست دارم بازی کنم. البته خودم یه سری بازی رو بازی کردم مثل ناروتو و لاکپوشتان نینجا و البته gta که خیلی قشنگ بودن.

سلام بهروز جان
آره واقعا بازی قنشگیه من هنوز ازش بازی میکنم و لذت میبرم :x
سبک این بازی در اصل میشه گفت Run and gun ه , همونطور که گفتم بازی تو سبک بازی کنترا میکروه اما به روز تر با گرافیک خیلی بهتر و یه چیزای از المان های metal slug همون سرباز کوچولو هم استفاده کرده
البته این بازی 3 نسخه داره روی gba - همین بازی روی ps1 هم هست هر 3 نسخه برای اونم اومده

این بازی یه نسخه هم برای ps2 - xbox original - pc داره اما دیگه حالت پلتفرمی نداره سبکش Third-person shooter ه

بازی ها خوب برای این کنسول gba که خیلی زیاده , باید سبک مورد علاقتو بگو یه چیزی توش پیدا کنم
هر بازی که فرکشو بکنی روی ps2 و ps1 و ..... هست یه نسخه اش هم روی gba هست در سبک و سیاق خودش و واقعا باحال و سرگرم کننده ان
این لیست میتونه خیلی کمکت کنه
List of Game Boy Advance games - Wikipedia

مثلا بازی ها max payne - ghost rider - DK: King of Swing - Contra Advance: The Alien Wars EX - Lucky Luke: Wanted!- Looney Tunes: Back in Action - Sonic Advance و ................
یا حتی کراش ها روی gba واقعا عالین 5 تا کراش براش اومده
یا سری lego مثل Lego Star Wars II: The Original Trilogy و ........
بازی خیلی داره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خیلی از ماها بازی Tiny Toon Adventures رو سگا بازی کردیم و خاطره ها خیلی خوبی ازش داریم
تو ایران این بازی به هویج خور معروف بود

Tiny%20Toon%20Adventures%20-%20Buster's%20Hidden%20Treasure%20(E).png

سال ها بعد این بازی برای کنسول gba هم عرضه شد به اسم Tiny Toon Adventures - Scary Dreams

2293.jpg

2293.png
2293.png
0507.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر