انجمن طرفداران Game Boy Advance

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عكس گيم بوي جديدم كه امروز خريدم!
Gameboy Advance SP: Pikachu Limited Edition
ناياب تو كل ايران!!

46593fbf8107494a93ae765a3c66f463.jpg

b77e3cc60cb5a9b30a3173033bd1a9ab.jpg

با ٣ تا بازي كه super mario bros 3 هم جزوش بود!

b3a7f20fd37a52d49784ac32ca724ef7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

داداش مبارکت باشه چه قشنگه :x

من تاحالا گیم بوی ادونس اس پی این طرح اصلیو ندیدم تو ایران

واقعا مبارکت باشه حرف نداره

چقدرم تمیزه :bighug: دلم خواست

بازی ماریو ادونس 4 همون super mario bros 3 ه خیلی دوستش دارم :x بهترین گیم پلی بین تمام ماریو کلاسیک داره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من تجربیاتم از این کنسول دستی نوشتم حالا نوبت شما دوستان گلمه که تجربه خودتنو از بازی کردن بازیا این کنسول بگید

فرقی نمیکنه روی خود کنسول بازی کرده باشید یا روی شبیه ساز فقط مهم تجربه بازی ها گرانبها کنسوله

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این kirby رو از همه kirby ها بیشتر دوس دارم نمیدونم چرا :d

یکی از KIRBY ها باحال و بامزه اس و قشنین به چنتا یار داشتنشه :d هر کدوم قدرتی میگیرن همگی میریزین سر غولا :d

واقعا با اینکه گیم بوی ادونس دوران کمی تو بازار بود هم خیلی خیلی عالی فرخت هم کلی انحصعری داره که مثلشون روی کنسول دستی بعدی نینتندو یعنی DS هم پیدا نمیشه

گیم بوی ادونس شاهکاره

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یکی از بازیهای بسیار زیبای این کنسول دستی که قدیم اجرا و تمامش کردم و واقعا لذت بخش بود بازی Prince of Persia نسخه GBA هستش. خداییش خیلی جذاب بود. با وجود سادگی کنسول حرکات متعددی برای کارکتر بازی تعریف شده و مراحل هم خیلی زیبا برای این کنسول طراحی شده:

prince-of-persia-the-sands-of-time-usa-en-fr-es.png

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یکی از بازیهای بسیار زیبای این کنسول دستی که قدیم اجرا و تمامش کردم و واقعا لذت بخش بود بازی Prince of Persia نسخه GBA هستش. خداییش خیلی جذاب بود. با وجود سادگی کنسول حرکات متعددی برای کارکتر بازی تعریف شده و مراحل هم خیلی زیبا برای این کنسول طراحی شده:

فدات داداش آره بازی قشنگی برای GBA از آب در اومده بود کلا هر بازی روی کنسولا دستی نینتندو میاد با اینکه بازی ممکنه خیلی تغییر کرده باشه و ساده تر شده باشه اما به طور قابل ملاحضه ای جذابتر شده و گیم پلی بازی واقعا محشر در میاد

من خودم بشخصه خاطرات خیلی خوبی با بازی ها GB . GBA و DS دارم

من خودم سال ها GBA داشتم سال ها سال DS داشتم اما هنوز از هیچکدومشون سیر نشدم

متاسفانه DSI ام بخاطر حادثه ای خراب شد و فروختمش با اینکه 11 سال DS دارم اما بازم عاشق کنسولم حالا چه برسه به GBA که من علاقه خیلی خاصی بهش دارم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اصلا این بازیهای Side Scrolling یه جذایبتی دارن که بقیه بازیها ندارن. نمیدونم چه رازی درش نهفته است :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اصلا این بازیهای Side Scrolling یه جذایبتی دارن که بقیه بازیها ندارن. نمیدونم چه رازی درش نهفته است :d

نریمان جان بازی ها Side Scrolling یا 2D یا هر اسمی که میگن براش :d قشنگیشون اینه برای جذابتر شدنشون کلی روشون کار میکنن از حرکات کارکتر از زیبایی تصویرو داستان از گیم پلی بهتر این دست بازی ها و ......

من خودم DE BLOB 2 روی DS که Side Scrolling بود حداقل 4 بار کامل تموم کردم اما روی WII حتی 1 بار کامل تمومش نکردم

البته علاقه ما به Side Scrolling هم میتونه بخاطر سبک بازی ها کلاسیک باشه که ما با اونا بزرگ شدیم

درست مثل سبک بازی اشاره کلیک که کنار گذاشته شد اما الان جدیدن که چنتا بازی باسازیشون اومدخ کلی خاطر خواه پیدا کردن

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یه بازی فوق العاده زیبا و اعتیادآور دیگه از GBA بازی Mario vs. Donkey Kong هستش که به شخصه خیلی لذت بردم از این بازی.

MvDK-1.png
MvDK-4.png

هر مرحله شامل یه صفحه هستش که باید کلید رو به در قفل شده برسونید. یه بازی به ظاهر ساده به نظر میاد اما زود قضاوت نکنید!!! جالب اینه که این بازی با نمای ساده این طور می تونه مفرح و لذت بخش باشه.

- - -ویرایش - - -

بنده هم موافقم. به شخصه فکر می کنم دلایل اصلی شیرین بودن بازی های Side Scrolling در این موارد نهفته باشه:
1. تسلط بیشتر بازیکن به محیط بازی
2. عدم سردرگمی حاصل از فضاهای 3 بعدی که به طور شدیدی بعضی از بازی های سبک پلتفرمر ذر این نوع محیط دچار ضعف میشن
3. گرافیک ساده تر اما تمرکز بیشتر روی مهارت بازیکن (بازی Neverhood کنسول PS1 می تونه نمونه کاملی از ایجاد چالش با یه محیط 2 بعدی در سبک پلتفرمر رو نشون بده.
4. تکیه بر لذت محض در بازی های Side Scrolling شاخه beat 'em up یا shoot'em up با بهره گیری از یک محیط تقریبا بسته با فضاهای محدودتر در ایجاد چالش و عدم استفاده از فضاهای 3 بعدی که بیشترین چالش دسته و پنجه نرم کردن با دوربین بازی هستش تا خود دشمن ها.
و ...
[h=3][/h][h=3][/h]

- - -ویرایش - - -

نریمان جان بازی ها Side Scrolling یا 2D یا هر اسمی که میگن براش :d قشنگیشون اینه برای جذابتر شدنشون کلی روشون کار میکنن از حرکات کارکتر از زیبایی تصویرو داستان از گیم پلی بهتر این دست بازی ها و ......

من خودم DE BLOB 2 روی DS که Side Scrolling بود حداقل 4 بار کامل تموم کردم اما روی WII حتی 1 بار کامل تمومش نکردم

البته علاقه ما به Side Scrolling هم میتونه بخاطر سبک بازی ها کلاسیک باشه که ما با اونا بزرگ شدیم

درست مثل سبک بازی اشاره کلیک که کنار گذاشته شد اما الان جدیدن که چنتا بازی باسازیشون اومدخ کلی خاطر خواه پیدا کردن

و همچنین دلایل که احسان نام برد همهم و همه شیرینی خاصی به این سبک میدند.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این بازی Pokemon fire red نقش آفرینی نوبتی هست دیگه؟ همون اول که Pokemon ها با هم مبارزه میکنم اون یکی زورش بیشتره من رو شکست میده و هیچ گزینه‌ای برای دفاع ندارم :(

یه بازی فوق العاده زیبا و اعتیادآور دیگه از GBA بازی Mario vs. Donkey Kong هستش که به شخصه خیلی لذت بردم از این بازی.

هر مرحله شامل یه صفحه هستش که باید کلید رو به در قفل شده برسونید. یه بازی به ظاهر ساده به نظر میاد اما زود قضاوت نکنید!!! جالب اینه که این بازی با نمای ساده این طور می تونه مفرح و لذت بخش باشه.

- - -ویرایش - - -

بنده هم موافقم. به شخصه فکر می کنم دلایل اصلی شیرین بودن بازی های Side Scrolling در این موارد نهفته باشه:
1. تسلط بیشتر بازیکن به محیط بازی
2. عدم سردرگمی حاصل از فضاهای 3 بعدی که به طور شدیدی بعضی از بازی های سبک پلتفرمر ذر این نوع محیط دچار ضعف میشن
3. گرافیک ساده تر اما تمرکز بیشتر روی مهارت بازیکن (بازی Neverhood کنسول PS1 می تونه نمونه کاملی از ایجاد چالش با یه محیط 2 بعدی در سبک پلتفرمر رو نشون بده.
4. تکیه بر لذت محض در بازی های Side Scrolling شاخه beat 'em up یا shoot'em up با بهره گیری از یک محیط تقریبا بسته با فضاهای محدودتر در ایجاد چالش و عدم استفاده از فضاهای 3 بعدی که بیشترین چالش دسته و پنجه نرم کردن با دوربین بازی هستش تا خود دشمن ها.
و ...

- - -ویرایش - - -

و همچنین دلایل که احسان نام برد همهم و همه شیرینی خاصی به این سبک میدند.

دقیقا همین هست که میگی. به نظر من پلتفرمر دو بعدی خیلی از سه بعدی بهتر هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر