شایعه TitanFall در راه PS4

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
Tidux اینسایدر ادعا می کند که TitanFall بزودی بر روی PS4 عرضه میشود. Tidux که بیشتر بخاطر خبرهایی که در گف Leak کرده شهرت دارد دیروز این جملات را توئیت کرد
#
Titanfall is going multi-platform

— Tidux (@Tidux) May 8, 2014
A build of Titanfall is up and running on #PS4
— Tidux (@Tidux) May 8, 2014

البته همچنان باید در باور چنین اخباری محتاط بود. Famousmortimer نیز که یکی دیگر از اینسایدرهای گف است قبلا اشاره کرده بود که EA از انحصاری کردن TF بشدت ناراحت است. بنظر میرسد ایشان هم با Tidux هم عقیده است.

@mzupeman @Tidux Fwiw I've heard the same rumor but no one can explain how it would happen, legally.

البته باید اذعان کرد احتمال مولتی شدن TF2 بسیار بالاست

Titanfall 'up and running' on PS4, says insider -- PlayStation Universe

Rumor: Titanfall slated for PS4. - NeoGAF

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,560
نام
Mehrdad
ولی خودمونیم این قضیه insider ها خیلی تخیلیه:d به صورت کلی میگم نه این خبر...

با این وضع اینترنت ما هیچ فرقی به حال هیچ طرف نمیکنه. تو 3 روز با وجود داشتن پینگ زیر 140 فقط 1 بار موفق شدم بازی کنم
biggrin1.gif

امیدوارم destiny اینطوری نباشه

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
با این وضع اینترنت ما هیچ فرقی به حال هیچ طرف نمیکنه. تو 3 روز با وجود داشتن پینگ زیر 140 فقط 1 بار موفق شدم بازی کنم :D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
با این وضع اینترنت ما هیچ فرقی به حال هیچ طرف نمیکنه. تو 3 روز با وجود داشتن پینگ زیر 140 فقط 1 بار موفق شدم بازی کنم :D
فردين ٢ روزي هست درست شده ها:d به زودي كاملا به اميد خدا برطرف ميشه.اگر دوباره دستكاري نكن...
ولی خودمونیم این قضیه insider ها خیلی تخیلیه:d به صورت کلی میگم نه این خبر...

امیدوارم destiny اینطوری نباشه
كلا به بازي خاصي ربطي نداره:d اقايون محترم UDP رو منفجر كرده بودن.

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
Tidux هر چی گفته درست بوده. از معرفی U4 تو E3 از فریم 1.7 کنسول PS4 که با جزییاتش بیان کرد. اینو گفتم که این بابارو نبرن جایی که راشد رو بردن :d

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
واسه اجنبی ها خبری خوبیه راحت بازی می کنن روی کنسول مورد علاقشون ، ولی اینجا که با این نت فرقی نمی کنه ... 8-|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردين ٢ روزي هست درست شده ها:d به زودي كاملا به اميد خدا برطرف ميشه.اگر دوباره دستكاري نكن...
صادق منظورم اصلا این خرابی های اخبر نبود. من قبل از این خرابی ها میخواستم بازی کنم که نمیشد. کلا اینترنت فضایی میخواد. خیلی فضایی. حالا چراشو نمیدونم.میگن هوش مصنوعی روی Cloud پردازش میشه و یه چیزی خیلی خفن هست، اما من چنین چیزی ندیدم و همه Bot ها مثل منگل ها درو دیوار رو نگاه میکردن! جالبش این بود که تو سرور های اروپا که بازی میکردم، افراد خارجی خودشون 5 خط نداشتن و همشون از دم 4 خط پینگ بودن!

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
من نمیدونم اون مایکرو فنهایی که تو این سایت اینقدر از این بازی دم میزنن فکر کنم اگه اینترنتم اجازه بده که کانکت بشن ratio شون به یکم نرسه با این اوضاع پینگ !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من نمیدونم اون مایکرو فنهایی که تو این سایت اینقدر از این بازی دم میزنن فکر کنم اگه اینترنتم اجازه بده که کانکت بشن ratio شون به یکم نرسه با این اوضاع پینگ !
اتفاقا بالا بردن K/D تو این بازی خیلی راحته چون تعداد بات ها زیاده و اگه حرفه ای باشی خیلی راحت میتونه K/D بالای 4 داشته باشی.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
ratio توی این بازی به اندازه ی پشمک هم اهمیت نداره;)

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
معرفی این بازی با تمامی محتواهای عرضه شده تا حالا بر روی ps4 به همراه اعلام 1080 و 60 فریمه بودن می تونه یه شروع طوفانی برا کنفرانس سونی تو e3 باشه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ratio توی این بازی به اندازه ی پشمک هم اهمیت نداره;)
چی اهمیت داره میشه توضیح بدی؟ تو هر بازی آنلاین اکشن اول شخصی این چیزا اهمیتشون خیلی زیاده. در کنار K/D، امتیاز Kill Per Minutes و اسکیل و ... همشون بصورت مستقیم اهمیت دارن. خواهشن میخواید طرفداری کنید یه چیزی بگید که با عقل جور در بیاد.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
چی اهمیت داره میشه توضیح بدی؟ تو هر بازی آنلاین اکشن اول شخصی این چیزا اهمیتشون خیلی زیاده. در کنار K/D، امتیاز Kill Per Minutes و اسکیل و ... همشون بصورت مستقیم اهمیت دارن. خواهشن میخواید طرفداری کنید یه چیزی بگید که با عقل جور در بیاد.

تو این بازی اون ratio که میبینی که ماله همه بالا هست vs bot هست برو vs players رو نگاه کن فرق میکنه. و واقعا هم تو این بازی ratio اندازه پشمک هم ارزش نداره . البته روی Pc بازی خیلی سرور های خوبی داره با این که از live استفاده میکنه از xbox بهتره که معلوم نیست چرا.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر