Nintendo| E3 2014

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
درود
23959104909668054830.jpg

بالاخره Nintendo از برنامه های خود برای E3 2014 پرده برداری کرد.
برجسته ترین رویدار این شرکت یعنی"Digital Event" در 10June برگزار خواهد شد.
جایی که طرفداران می توانند انتظار عناوین جدیدی را داشته باشند.
Nintendo همچنین میزبان رویداد های زیر نیز خواهد بود:
Super Smash Bros. Invitational
( Tournament ـی در Los Angeles )
Super Smash Bros. Smash Fest @ Best Buy
(قابل بازی بودن Super Smash Bros در سراسر کشور)
Nintendo Treehouse:Live@E3
(استریم به صورت زنده از غرفه Nintendo در E3)
10226841994815756567.jpg

Super Smash Bros. Invitational

سال 2014 تنها شاهد یک Super Smash Bros نخواهد بود,بلکه دو بازی Super Smash Bros قرار است تا منتشر شود.
نسخه اول Super Smash Bros برای 3DS و نسخه دوم برای Wii U
برای جشن گرفتن این رویداد,Nintendo از 16 بازیکن ماهر Super Smash Bros دعوت به عمل اورده است,تا در سالن NOKIA واقع در Los Angeles,به صورت زنده در Tournament نسخه ی Wii U به رقابت بپردازند.
برای اولین بار هزاران نفر از طرفداران می توانند به صورت زنده,به تماشای مبارزات هیجان انگیز کاراکترهای جدید Super Smash Bros بپردازند.
و اما مهم تر از اعلام برنده,این رویداد یک جشن برای تمام چیز های Super Smash Bros می باشد و یک راه عالی برای طرفداران (قدیمی و جدید) بوده تا به این Franchise افسانه ای احترام بگذارند.
اطلاعات بیشتر در مورد این 16 بازیکن و نحوه پخش این Tournament به صورت زنده,قرار است تا به طور خلاصه منتشر شود.​
09312906652855074935.jpg

Nintendo Digital Event

هر ساله Nintendo به دنبال بهترین راه برای نمایش بازی های خود و به اشتراک گذاشتن اخبار با,طرفداران و رسانه ها می باشد.
سال گذشته Nintendo تصمیم گرفت تا کنفرانس مطبوعاتی برگذار نکند و از برنامه ای تحت Nintendo Direct برای به اشتراک گذاری اخبار E3 استفاده نماید.
در E3 2014 کمپانی Nintendo قرار است تا از روشی جدید به نام"Nintendo Digital Event" استفاده کند.
برنامه ی ویدویی جدیدی که قرار است, اطلاعات جدید و بیشتری از عناوینی که در سال 2014 و بعدها برای پلتفرم های Nintendo منتشر می شود را اشکار سازد.
Nintendo Digital Event برای نمایش در 10June در نظر گرفته شده است.​
96771732393498168511.jpg

Nintendo Treehouse:Live@E3

امسال Nintendo به طرفداران خود پیشنهاد می دهد تا نگاهی عمیق تر به بازی های بزرگ Nintendo در E3 داشته باشند.
"Treehouse"برنامه ای از سوی دپارتمان Nintendo امریکا,Demo بازی های مختلف را به صورت زنده و از غرفه Nintendo در E3 پوشش می دهد.
برنامه جدید به صورت زنده در تمامی ساعات E3 و به صورت زنده استریم خواهد شد.
طرفداران می توانند تا تجربه ای جدید را از بازی های Nintendo در E3 2014 داشته باشند.

28961012743488288610.jpg

Super Smash Bros. Smash Fest @ Best Buy

در سال 2013,Nintendo با گسترش فعالیت های E3 خود خارج از Los Angeles,به طرفداران خود اجازه داد تا به بعضی از بازی های Nintendo در E3, در فروشگاه Best Buy دسترسی داشته باشند.
این همکاری بین Nintendo و Best Buy در سال 2014 نیز ادامه پیدا خواهد کرد و طرفداران می توانند تا,فرصت تجربه ی Super Smash Bros برای Wii U را داشته باشند.

اطلاعات بیشتر در مورد هر رویداد,از جمله تاریخ,زمان, مکان و اطلاعات بازی های مختلف,به زودی منتشر خواهند شد.
برای اطلاعات بیشتر از فعالیت های Nintendo در E3 2014,می توانید به وبسایت زیر مراجعه نمایید.
Nintendo @ E3 2014—Official Website
همچنین Line-Up بازی های Nintendo در اواخر ماه May و یا اوایل June مشخص می شود.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اون بخاطر این بود که باید با Wiimote بازی میکردین و چون اکثر آدمها راست دست هستن لینک هم به صورت راست دست طراحی کرده بودنش . اونموقع یادمه چنین دلیلی آوردن :D
مگرنه نسخه GC بازی Twilight Princess لینک چپ دست بود
میخواستم همینو بگم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
نینتندو ساعت 5:30 بعد از ظهر 11 june به وقت PT میخواد در مورد بازی برای 3ds صحبت کنه

Nintendo is due to unveil and discuss a new title for the portable today, with a media presentation due at 17:30 Pacific / 20:30 Eastern / 01:30 UK / 02:30 CET

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

N3DS_CodeNameSTEAM_Package.jpg

بازی جدیدی به اسم CODE NAME S.T.E.A.M. توسط نینتندو امروز برای 3DS رونمایی شد

turn based strategy با المانهایی از سبک اکشن

توسعه دهنده Intelligent Systems هست

تصاویر مربوط :

3DS_CodeNameSTEAM_scrn10_E3.jpg

3DS_CodeNameSTEAM_scrn03_E3.jpg

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خبرهایی از shien megami tensei x fire emblem که برخلاف برخی که شاید فکر کرده باشند بازی کنسل شده اما کنسل نشده است :

Shin Megami Tensei X Fire Emblem on schedule, Intelligent Systems always thinking about next Advance Wars/Fire Emblem

During the Q&A portion for the Code Name: S.T.E.A.M’s roundtable, one attendee asked if the 3DS game has slowed work on Shin Megami Tensei X Fire Emblem – a Wii U game announced in January 2013 and hasn’t been talked about since. Fortunately, the answer is no. Intelligent Systems said, “We’re right on schedule, but if I answer in any more detail I will lose my job so please have mercy on me.”
Another attendee asked prior if Code Name: S.T.E.A.M’s existence is why there isn’t a new Advance Wars. To this, Intelligent Systems said, “We are always thinking about our next iteration of Advanced Wars and Fire Emblem.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
کی حالا به دختر بودن گیر داده؟ :))دیگه کسی که ژاپنی بازه جنسیت رو تو 1 ثانیه تشخیص میده راستی شوخی بی مزه ای بود
به نظر منم زیاد شوخی جالبی نبود چون مثلا من فکر کردم لینک نیست و یه شخصیت دیگه هست احتمالا
اما فکر کنم آنوما نگفت لینک نیست و تقریبا گفت که شخصی نگفته که اون لینکه .
به نظرم تقریبا واضح بود female نیست

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
من بدبخت نت نداشتم کل این هفته :(( همه چیو از دست دادم :(( :(( :(( چرا؟!؟!!؟ :((
دست همه دوستان واسه پوشش
عجب چیزی بشه این:
Professor Layton vs Phoenix Wright Ace Attorney
:love:
دو تا از بهترین Visuan Novel های تاریخ با هم توی یه بازی :x

آخه من اینارو کجای دلم بذارم؟!؟!؟! :((
Starfox
Zelda U
Xenoblade Chronicles X
Super Smash Bros. U
Kirby and the Rainbow Curse
Hyrule Warriors
Mario Party 10
Pokemon Omega Ruby & Alpha Sapphire
shin megami tensei x fire emblem.Code Name: S.T.E.A.M
Final Fantasy Explorers
و ...

لعنت بهت نینتندو که در حد خون دماغ شدن هایپم کردی :love: :((

Captain Toad: Treasure Tracker
اینم باید یه چیز خیلی خنده دار مشتی تو مایه های Mario & Luigi (از لحاظ طنز) باشه :love:

به نظرم جای Metroid که 2.5 بعدی باشه واسه Wii U خیلی خالیه :(
------------------------------------

وای خدایا من فک کنم تو تابستون برم هم 3DS بخرم هم Wii U!!! با این همه بازی خفن :x خدا پول کنسولا با تو من پول بازیاشو میدم :d

به طور خلاصه :d

04543088900647732534.gif

انصافا تا به الان بهتر از رقباش بوده (نظر شخصی و البته نظر حداقل یکسری از افراد دیگه)

کلی بازی تائیید شد

و احتمالش هست به نظرم که بازم بازی تائیید بشه

عاشق این عکس هـ شدم :x :d این نشون دهنده اینا که زدیم ترکوندیم همه رو :x

نینتندو عشق همیشگی من :love:

از لحاظ کمیت آره ولی از لحاظ کیفیت بازی های پخش شده به نظرم sony و microsoft بهتر عمل کردن
ولی هنوز هم پشتیبانی third party ضعیفی داره خدایی

کجای کیفیت این بازیا کم بود آخه؟ :|

کلا کسی که میره کنسول نینتندو میخره بخاطر بازیای First-party و بعد از اون هم بخاطر Second-party هاشه!
من خودم شخصا بازیای third-party واسم خیلی مهم نیست!!!

من با توجّه به عکس بالا Wii U بخرم یا با توجّه به تریلر U4 برم PS4 بخرم :|
یکی بیا منو روشن کنه هی لایک نذارید برید :D
احساس منو که درک نمی کنید دلتن خوشه که دو ماه دیگه یه کنسول میخرم عشقمه.
این نینتندو 3 ساله تو کنفرانساش چیزی نمیگه بعد یهو میاد همه رو میگه این که رسم نشد

اگه فن واقعی Zelda هستی بدون شک باید Wii U بخری دیگه پرسیدن داره؟ :|
اتفاقا خیلی وقته در مورد Zelda U حرف و حدیث بوده :love: و معلوم هم بوده که فقط در حد یه شایعه نیست!!!

----------------------------------------

یکی تکلیف منو روشن کنه! من پول اینارو از کجا بیارم؟ :(
کسی جایی میشناسه وام بدون ضامن بدن؟ :-" :d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
captain toad treasure tracker یک ip جدید هست که بر اسا فیلمی که دیدم حالت پازلی داره به نظرم و قشنگ بود

نینتندو فکر کنم 6 تا ip جدید ازش معلوم شد :

Splatoon for wii u
mario maker for wii u
captain toad ... for wii u
project gaurd fr wii u
project giant robot for wii u

code name : s.t.e.a.m. for 3ds

- - -ویرایش - - -

بخشی از مقاله ی جدیدی که از Edge-Online هست :

Nintendo’s E3 2014: a line-up unlikely to ‘save’ Wii U, but who cares when it’s this much fun?

Nintendo isn’t dying, isn’t about to go thirdparty or release a load of free-to-play mobile games. And most of all, it certainly doesn’t need the internet’s advice on how to run its business – those newly-announced Skylanders-style Amiibo figurines will make a ton of money, anyway. The games Nintendo showcased during its digital event at E3 2014 aren’t designed to ‘save’ Wii U, and certainly won’t turn it into an industry-straddling, PS4-beating behemoth.
But who cares? Nintendo stepped out of the battle with Microsoft and Sony long ago, and for now its faithful fans have plenty to look forward to. Wii U will continue to forge its own path, serving longtime fans, younger players and creative, culty niches with a unique flourish; though Microsoft and Sony have each said so themselves, perhaps it’s Nintendo that has really understood what ‘listening to the fans’ really means at this year’s E3.

Nintendo's E3 2014: a line-up unlikely to 'save' Wii U, but who cares when it's this much fun? | News | Edge Online

به بخشی که bold کردم توجه کنید به نظرم

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
انصافا با این همه بازی شاخ که Wii U داره ، من چیکار کنم ؟ :| هر کدوم رو باید 150 ت بدم که بدبختی جایی برای تعویض بازی نیست ! :(
من خودم تابحال خیلی کم روی کنسول بازی کردم ولی کنفرانس Nintendo واقعا جذبم کرد. یه تنه کنفرانسش اندازه کل E3 ارزش داشت :d
بنظرتون منطقی هست که تا زمان هک شدن Wii U ، کنسول 3DS و Wii رو بخرم ؟ بازیهای 10-14 سال اخیر روی اینها قابل اجرا هست ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر